ASUS 24" VA249QGS, IPS 1920x1080, 1мс, 1500:1, 350кд/м2, 120Гц, VGA/HDMI/DP, USB, Аудіовихід, 2*2W












Немає в наявності
| Діагональ | 24" |
|---|---|
| Кривизна экрану | Плоский |
| Розподільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення, Гц | 120 |
| Відеовхід (інтерфейс) | DisplayPort HDMI VGA |
ASUS VA249QGS — це 23,8-дюймовий Full HD монітор із безрамковою IPS-матрицею, що забезпечує широкі кути огляду, чітке зображення та насичене відтворення відео. Частота оновлення 120 Гц у поєднанні з Adaptive-Sync усуває розриви кадрів і ривки, даруючи максимально плавний досвід у роботі, перегляді контенту та невимогливих іграх.
Ергономічна конструкція з регулюванням нахилу, повороту, обертання та висоти, а також технології Flicker-Free і Low Blue Light (сертифікація TUV Rheinland) допомагають працювати комфортно навіть протягом довгих годин.
Реалістична картинка та кути огляду 178°
Безрамкова IPS-панель підтримує кути огляду 178° по горизонталі й вертикалі, тож зображення залишається яскравим і точним майже з будь-якого ракурсу.
Плавність руху з 120Hz SmoothMotion
Монітор працює з частотою 120 Гц і підтримує Adaptive-Sync, що мінімізує розриви та підвисання зображення. Контент оновлюється вдвічі швидше, ніж на стандартних 60 Гц, тому анімації виглядають значно плавніше — у відео, повсякденних задачах і casual-геймінгу.
Зручність без зайвих рухів
Практичний дизайн передбачає місце для дрібниць — смартфона, візиток або інших невеликих предметів. Це допомагає підтримувати порядок і звільняє робочий простір.
Розширені можливості підключення
DisplayPort, HDMI та VGA дозволяють одночасно підключати ПК/ноутбук і додатковий пристрій без постійного перепідключення кабелів. Також передбачено чотири зручні USB-A порти для підключення периферії та порт для навушників із підтримкою pass-through.
Ергономіка для ідеального положення
Гнучкі налаштування нахилу, повороту, висоти та обертання дозволяють легко знайти максимально комфортну позицію. Монітор також можна повернути на 90° у портретний режим — ідеально для роботи з довгими документами, коду чи вебсторінок.
Фільтр синього світла ASUS
Монітор оснащений фільтром синього світла для комфортнішого перегляду та зменшення навантаження на очі. Рівні захисту легко змінюються через меню OSD.
Технологія ASUS Flicker-Free
Час забути про втому очей. Flicker-Free зменшує мерехтіння екрана, роблячи перегляд і роботу значно комфортнішими. Технологія допомагає знизити ризик головного болю та перенапруження під час тривалого використання.
Порядок на робочому столі з ASUS Power Sync
ASUS Power Sync дозволяє пристроям, підключеним через HDMI, вмикатися та вимикатися синхронно з підтримуваними моніторами ASUS — одним натисканням. Функцію можна налаштувати через застосунок MyASUS разом із ASUS NUC*, що покращує взаємодію пристроїв, організованість та продуктивність.
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробництва | China |
| Модель | VA249QGS |
| Код виробника | 90LM02W1-B01171 |
| Гарантія (міс) | 36 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4711387794920 |
| Призначення | |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 23,6 - 25,99 |
| Діагональ, дюйми | 23.8" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1080 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Яскравість, Кд/м2 | 350 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1500:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | VGA Display Port HDMI Mini-Jack (3.5 mm) Audio In 4 х USB 3.2 |
| Потужність Power Delivery | |
| USB | |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Вбудована камера | Немає |
| Блок живлення | |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Особливості | Low Blue Light USB-концентратор Flicker Free Безрамковий екран Adaptive Sync |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI USB |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 14 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Допустимий режим експлуатації | |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





