ASUS 24" VA24EQSB-W 1920x1080 IPS, 5мс, 1000:1, 300кд/м2, 75Гц, VGA/DP/HDMI, USB, 2*2Вт













Немає в наявності
| Діагональ | 24" |
|---|---|
| Кривизна экрану | Плоский |
| Розподільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення, Гц | 75 |
| Відеовхід (інтерфейс) | DisplayPort HDMI VGA |
| Колір | Білий |
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробництва | China |
| Модель | VA24EQSB-W |
| Код виробника | 90LM0562-B02170 |
| Гарантія (міс) | 36 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4711081867449 |
| Призначення | |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 23,6 - 25,99 |
| Діагональ, дюйми | 23.8" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1080 |
| Технологія матриці | Fast IPS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 300 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | White |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | VGA Display Port HDMI Mini-Jack (3.5 mm) USB 3.2 |
| USB | USB 3.2 |
| Потужність Power Delivery | |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| VESA | Є |
| Вбудовані колонки | Є |
| Вбудована камера | Немає |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Особливості | NVidia G-Sync Low Blue Light Flicker Free AMD FreeSync Adaptive Sync |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI USB |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 15 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





