ASUS 25" VG259QMRL5A TUF GAMING IPS 1920x1080, 1мс, 400кд/м2,1000:1,310Гц, DP/HDMI, Аудіовихід, 2*2W










9018грн
Код товару:54405
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 8851грн
| Діагональ | 25" |
|---|---|
| Кривизна экрану | Плоский |
TUF Gaming VG259QMRL5A — це 24,5-дюймовий ігровий монітор Full HD, створений для максимально швидкого та точного геймплею. Модель отримала низку важливих оновлень: частоту оновлення до 310 Гц, надшвидкий час відгуку 0,3 мс, підтримку AMD FreeSync™ Premium і NVIDIA® G-SYNC®, а також покращену передачу кольору, оновлену технологію Gaming AI та зручний інструмент керування DisplayWidget Center.
Неперевершена ігрова графіка
Завдяки матриці Fast IPS із роздільною здатністю 1920 ? 1080 монітор забезпечує чітке, плавне та надзвичайно швидке зображення. Ви отримуєте миттєву реакцію на події в грі та впевнену перевагу в кожному матчі.
Сучасні характеристики для максимальної швидкості
Висока частота оновлення до 310 Гц у поєднанні з мінімальним часом відгуку 0,3 мс (GTG) гарантує максимально плавне відображення навіть у найдинамічніших сценах — без розмиття та затримок.
Гра без обмежень
Монітор сумісний із технологіями NVIDIA G-SYNC і AMD FreeSync Premium, які усувають розриви кадру та забезпечують стабільну картинку в швидких іграх. Додатково ELMB-SYNC зменшує ореоли й робить рухи на екрані ще чіткішими при високій частоті кадрів.
Живі кольори — ще більше занурення
Завдяки широкому колірному охопленню 99% DCI-P3 зображення виглядає максимально насиченим і реалістичним. Сертифікація DisplayHDR™ 400 підтверджує високу контрастність, роблячи сцени яскравішими, глибшими та більш захопливими.
Динамічний приціл
Функція автоматично змінює колір перехрестя на контрастний до фону, щоб приціл завжди залишався добре помітним — для точнішого наведення.
DisplayWidget Center
Налаштовуйте параметри монітора швидко та зручно через мишу. Інтерфейс DisplayWidget Center дозволяє легко керувати режимами, оптимізаціями та персоналізацією без зайвих меню.
Можливості підключення
Монітор оснащений усіма необхідними портами для сучасного ПК чи консолі:
- 2 ? HDMI® 2.0
- DisplayPort™ 1.4
Технологія ASUS Low Blue Light знижує рівень шкідливого синього випромінювання, допомагаючи зменшити втому очей під час тривалих ігрових сесій — без погіршення якості кольорів.
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробництва | China |
| Модель | VG259QMRL5A |
| Код виробника | 90LM0BQ0-B01O71 |
| Гарантія (міс) | 36 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | |
| Призначення | |
| Призначення | |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 23,6 - 25,99 |
| Діагональ, дюйми | 24.5" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 310 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1080 |
| Технологія матриці | Fast IPS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Час реакції, мс | 0.3 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Яскравість, Кд/м2 | 400 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 99% sRGB |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI Mini-Jack (3.5 mm) |
| Потужність Power Delivery | |
| USB | |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Вбудована камера | Немає |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудований мікрофон | |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Особливості | NVidia G-Sync Low Blue Light Flicker Free Підтримка HDR AMD FreeSync Безрамковий екран Adaptive Sync |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 16 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Допустимий режим експлуатації | |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





