ASUS 27" VG27AQE5A, IPS 2560x1440, 165Гц, 0.3мс, 1500:1, 300кд/м2, HDMI/DP, Аудіовихід, 2*2Вт






8400грн
Код товару:55041
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 8244грн
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A — це 27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю QHD (2560 ? 1440), створений для максимально продуктивного геймінгу. Він поєднує одразу кілька ключових покращень: розгін частоти оновлення до 165 Гц, надшвидкий час відгуку 0,3 мс, а також підтримку технологій AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-SYNC Compatible для плавного й стабільного зображення без розривів кадру. Завдяки вдосконаленій передачі кольорів, функціям Gaming AI та зручному керуванню через DisplayWidget Center, цей монітор допомагає залишатися на крок попереду суперників.
Вражаючий ігровий досвід
Матриця Fast IPS забезпечує блискавичну реакцію, плавний геймплей і чітку деталізацію зображення у роздільній здатності 2560 ? 1440, відкриваючи новий рівень занурення в гру.
Безкомпромісна продуктивність
Завдяки розгону до 165 Гц і мінімальному часу відгуку 0,3 мс (GTG), монітор гарантує надшвидке відображення без затримок і розмиття — для максимально точного контролю в динамічних сценах.
Гра без обмежень
Підтримка NVIDIA G-SYNC і AMD FreeSync забезпечує плавну картинку без розривів, а технологія ASUS ELMB мінімізує ефект шлейфів навіть під час гри на високих FPS.
Яскраві кольори та глибше занурення
Охоплення 120% простору sRGB дозволяє відображати насичені кольори та покращену контрастність, роблячи зображення більш реалістичним і захопливим.
Широкі можливості підключення
Монітор оснащений двома портами HDMI 2.0
ASUS TUF Gaming VG27AQE5A — це 27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю QHD (2560 ? 1440), створений для максимально продуктивного геймінгу. Він поєднує одразу кілька ключових покращень: розгін частоти оновлення до 165 Гц, надшвидкий час відгуку 0,3 мс, а також підтримку технологій AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-SYNC Compatible для плавного й стабільного зображення без розривів кадру. Завдяки вдосконаленій передачі кольорів, функціям Gaming AI та зручному керуванню через DisplayWidget Center, цей монітор допомагає залишатися на крок попереду суперників.
Вражаючий ігровий досвід
Матриця Fast IPS забезпечує блискавичну реакцію, плавний геймплей і чітку деталізацію зображення у роздільній здатності 2560 ? 1440, відкриваючи новий рівень занурення в гру.
Безкомпромісна продуктивність
Завдяки розгону до 165 Гц і мінімальному часу відгуку 0,3 мс (GTG), монітор гарантує надшвидке відображення без затримок і розмиття — для максимально точного контролю в динамічних сценах.
Гра без обмежень
Підтримка NVIDIA G-SYNC і AMD FreeSync забезпечує плавну картинку без розривів, а технологія ASUS ELMB мінімізує ефект шлейфів навіть під час гри на високих FPS.
Яскраві кольори та глибше занурення
Охоплення 120% простору sRGB дозволяє відображати насичені кольори та покращену контрастність, роблячи зображення більш реалістичним і захопливим.
Широкі можливості підключення
Монітор оснащений двома портами HDMI 2.0
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 36 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | VG27AQE5A |
| Код виробника | 90LM0CJ1-B01171 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4711636236980 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 26 - 28,99 |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 2560х1440 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 300 |
| Час реакції, мс | 0.3 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1500:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3 120% sRGB |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI Mini-Jack (3.5 mm) |
| Потужність Power Delivery | |
| USB | |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Особливості | NVidia G-Sync Low Blue Light Flicker Free Підтримка HDR AMD FreeSync Безрамковий екран Adaptive Sync |
| Операційна система | |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 45 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





