ASUS 27" XG27JCG, IPS 5120x2880, 180Гц, 0.3мс, 350кд/м, 1500:1, DP/HDMI/Type-C, USB, Аудіовихід








37883грн
Код товару:55034
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Ігровий 5K-монітор ROG Strix 5K XG27JCG
ROG Strix 5K XG27JCG створений для тих, хто хоче максимум чіткості та швидкості в іграх. Монітор отримав роздільну здатність 5K (5120 ? 2880) і панель Fast IPS із надвисокою щільністю пікселів 218 ppi, що забезпечує виняткову деталізацію зображення. Частота оновлення сягає 180 Гц* (OC), а завдяки технології Dual-Mode можна миттєво перемикатися між двома режимами: 5K/180 Гц для неймовірної чіткості у фільмах і сюжетних іграх та QHD/330 Гц для найдинамічніших кіберспортивних баталій.
Додатково монітор оснащено сучасними AI-функціями, підтримує зручне керування через DisplayWidget Center як у Windows, так і в macOS, а також пропонує універсальне підключення через USB-C®.
Надзвичайна деталізація та HDR
Монітор обладнано Fast IPS-панеллю з сертифікацією VESA DisplayHDR™ 600. Роздільна здатність 5K, щільність 218 ppi та висока частота оновлення забезпечують яскраве, насичене та максимально деталізоване зображення, яке повністю занурює у гру.
Більше простору на екрані
У порівнянні зі звичайними 4K-моніторами такого ж розміру, XG27JCG пропонує до 77% більше корисної площі, відкриваючи ще більше можливостей для досліджень у грі, роботи з контентом і комфортного мультизадачного використання.
Dual-Mode: два режими для різних сценаріїв
ROG Strix 5K XG27JCG легко адаптується під ваш стиль гри:
Плавна гра без розривів кадру
Підтримка AMD FreeSync™ Premium і NVIDIA® G-SYNC® забезпечує автоматичну роботу VRR і стабільне зображення без «розривів» та посмикувань.
Технологія ELMB Sync мінімізує шлейфи, а ASUS Variable Overdrive автоматично оптимізує налаштування для найкращої якості при будь-якій частоті кадрів.
Extreme Low Motion Blur 2 — новий рівень чіткості руху
Технологія ELMB 2 використовує подвійне підсвічування (дві LED-стрічки, 10 зон), завдяки чому рух у кадрі виглядає значно чіткіше. П’ять режимів налаштування дозволяють зменшити розмиття та фантомні ефекти до мінімуму.
Також XG27JCG має суттєво вищу пікову яскравість у порівнянні з попередніми поколіннями ELMB та відтворює до 65% яскравіше зображення, ніж подібні технології у конкурентів.
ROG Gaming AI
Монітор підтримує інтелектуальні функції для геймерів:
Завдяки DisplayWidget Center можна швидко налаштовувати параметри монітора та створювати профілі під різні ігри й сценарії використання. Для користувачів macOS доступне регулювання яскравості прямо з клавіатури MacBook через ASUS DisplayWidget Center.
Широкі можливості підключення
ROG Strix 5K XG27JCG оснащений повним набором актуальних інтерфейсів:
Компактний корпус монітора допомагає зберегти більше простору на столі, а ергономічна підставка дозволяє:
ROG Strix 5K XG27JCG створений для тих, хто хоче максимум чіткості та швидкості в іграх. Монітор отримав роздільну здатність 5K (5120 ? 2880) і панель Fast IPS із надвисокою щільністю пікселів 218 ppi, що забезпечує виняткову деталізацію зображення. Частота оновлення сягає 180 Гц* (OC), а завдяки технології Dual-Mode можна миттєво перемикатися між двома режимами: 5K/180 Гц для неймовірної чіткості у фільмах і сюжетних іграх та QHD/330 Гц для найдинамічніших кіберспортивних баталій.
Додатково монітор оснащено сучасними AI-функціями, підтримує зручне керування через DisplayWidget Center як у Windows, так і в macOS, а також пропонує універсальне підключення через USB-C®.
Надзвичайна деталізація та HDR
Монітор обладнано Fast IPS-панеллю з сертифікацією VESA DisplayHDR™ 600. Роздільна здатність 5K, щільність 218 ppi та висока частота оновлення забезпечують яскраве, насичене та максимально деталізоване зображення, яке повністю занурює у гру.
Більше простору на екрані
У порівнянні зі звичайними 4K-моніторами такого ж розміру, XG27JCG пропонує до 77% більше корисної площі, відкриваючи ще більше можливостей для досліджень у грі, роботи з контентом і комфортного мультизадачного використання.
Dual-Mode: два режими для різних сценаріїв
ROG Strix 5K XG27JCG легко адаптується під ваш стиль гри:
- 5K / 180 Гц — для максимальної чіткості, графіки та перегляду контенту
- QHD / 330 Гц — для надшвидкого геймінгу з мінімальною затримкою
Плавна гра без розривів кадру
Підтримка AMD FreeSync™ Premium і NVIDIA® G-SYNC® забезпечує автоматичну роботу VRR і стабільне зображення без «розривів» та посмикувань.
Технологія ELMB Sync мінімізує шлейфи, а ASUS Variable Overdrive автоматично оптимізує налаштування для найкращої якості при будь-якій частоті кадрів.
Extreme Low Motion Blur 2 — новий рівень чіткості руху
Технологія ELMB 2 використовує подвійне підсвічування (дві LED-стрічки, 10 зон), завдяки чому рух у кадрі виглядає значно чіткіше. П’ять режимів налаштування дозволяють зменшити розмиття та фантомні ефекти до мінімуму.
Також XG27JCG має суттєво вищу пікову яскравість у порівнянні з попередніми поколіннями ELMB та відтворює до 65% яскравіше зображення, ніж подібні технології у конкурентів.
ROG Gaming AI
Монітор підтримує інтелектуальні функції для геймерів:
- AI Visual — автоматично оптимізує налаштування дисплея під тип контенту
- Dynamic Crosshair — виводить контрастний приціл на екран для точнішого наведення
Завдяки DisplayWidget Center можна швидко налаштовувати параметри монітора та створювати профілі під різні ігри й сценарії використання. Для користувачів macOS доступне регулювання яскравості прямо з клавіатури MacBook через ASUS DisplayWidget Center.
Широкі можливості підключення
ROG Strix 5K XG27JCG оснащений повним набором актуальних інтерфейсів:
- USB-C® з підтримкою DP Alt Mode (передача відео та живлення)
- DisplayPort 1.4 DSC — для максимальної роздільної здатності та частоти оновлення
- HDMI 2.1 — ідеально підходить для консолей і мультимедійних пристроїв
Компактний корпус монітора допомагає зберегти більше простору на столі, а ергономічна підставка дозволяє:
- регулювати висоту
- змінювати кут нахилу
- повертати екран
- переводити монітор у портретний режим
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 36 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | XG27JCG |
| Код виробника | 90LM0CE0-B01371 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4711636237000 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 26 - 28,99 |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 5120х2880 |
| Технологія матриці | Fast IPS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 350 |
| Час реакції, мс | 0.3 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1500:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 10 bit true 97% DCI-P3 |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI USB Type-C Mini-Jack (3.5 mm) USB 3.2 3 х USB 3.2 |
| Потужність Power Delivery | До 15 Вт |
| USB | |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Особливості | USB-концентратор Підтримка HDR Flicker Free AMD FreeSync Adaptive Sync NVidia G-Sync Безрамковий екран Low Blue Light USB Type-C Power Delivery |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort USB |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 40 |
| Гучність вбудованних колонок | |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





