ASUS 34" VG34WQML5A Curved VA 3440x1440 21:9, 250Гц,1мс,4000:1,400кд/м2,HDMI/DP,USB,Аудіовихід,2*2Вт









Немає в наявності
TUF Gaming VG34WQML5A
TUF Gaming VG34WQML5A — це 34-дюймовий вигнутий ігровий монітор Ultra Wide QHD (3440 ? 1440) з кривизною 1500R, створений для безкомпромісного геймінгу. П’ять ключових покращень виводять продуктивність на новий рівень: надвисока частота оновлення 250 Гц (OC), миттєвий час відгуку 0,5 мс, підтримка AMD FreeSync™ Premium, покращена передача кольорів і розумна оптимізація TUF Gaming AI. Зручне керування через DisplayWidget Center допоможе завжди залишатися на крок попереду суперників.
ВРАЖАЮЧИЙ ІГРОВИЙ ДОСВІД
VA-панель забезпечує швидкий відгук, надзвичайно плавний ігровий процес і чітке зображення у роздільній здатності 3440 ? 1440, повністю занурюючи в події на екрані.
БЕЗКОМПРОМІСНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
З частотою оновлення до 250 Гц (OC) і мінімальним часом відгуку 0,5 мс (GTG) VG34WQML5A гарантує блискавичну реакцію, максимальну плавність та відсутність затримок.
ГРА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
Підтримка AMD FreeSync™ Premium усуває розриви кадрів і ривки зображення, а технологія ASUS ELMB Sync мінімізує шлейфи під час динамічних сцен навіть на високих FPS.
НАСИЧЕНІ КОЛЬОРИ ТА БІЛЬША ГЛИБИНА
Сертифікація DisplayHDR™ 400 і покриття 95% колірного простору DCI-P3 забезпечують яскраві кольори, глибокий контраст і захопливу візуальну реалістичність.
TUF Gaming VG34WQML5A — це 34-дюймовий вигнутий ігровий монітор Ultra Wide QHD (3440 ? 1440) з кривизною 1500R, створений для безкомпромісного геймінгу. П’ять ключових покращень виводять продуктивність на новий рівень: надвисока частота оновлення 250 Гц (OC), миттєвий час відгуку 0,5 мс, підтримка AMD FreeSync™ Premium, покращена передача кольорів і розумна оптимізація TUF Gaming AI. Зручне керування через DisplayWidget Center допоможе завжди залишатися на крок попереду суперників.
ВРАЖАЮЧИЙ ІГРОВИЙ ДОСВІД
VA-панель забезпечує швидкий відгук, надзвичайно плавний ігровий процес і чітке зображення у роздільній здатності 3440 ? 1440, повністю занурюючи в події на екрані.
БЕЗКОМПРОМІСНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
З частотою оновлення до 250 Гц (OC) і мінімальним часом відгуку 0,5 мс (GTG) VG34WQML5A гарантує блискавичну реакцію, максимальну плавність та відсутність затримок.
ГРА БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ
Підтримка AMD FreeSync™ Premium усуває розриви кадрів і ривки зображення, а технологія ASUS ELMB Sync мінімізує шлейфи під час динамічних сцен навіть на високих FPS.
НАСИЧЕНІ КОЛЬОРИ ТА БІЛЬША ГЛИБИНА
Сертифікація DisplayHDR™ 400 і покриття 95% колірного простору DCI-P3 забезпечують яскраві кольори, глибокий контраст і захопливу візуальну реалістичність.
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 36 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | VG34WQML5A |
| Код виробника | 90LM0BP1-B01E71 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4711387924402 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 29 - 35,99 |
| Діагональ, дюйми | 34" |
| Формат екрану | Широкоформатний 21:9 |
| Частота оновлення | 250 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 3440х1440 |
| Технологія матриці | VA (MVA) |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 400 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 4000:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 130% sRGB 10 bit true 95% DCI-P3 |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | 2xHDMI Mini-Jack (3.5 mm) 2xDisplayPort 3 х USB 3.2 |
| Потужність Power Delivery | |
| USB | USB 3.2 |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка |
| Особливості | USB-концентратор Вигнутий екран Підтримка HDR Flicker Free AMD FreeSync Adaptive Sync Безрамковий екран Low Blue Light Режим PbP Режим PiP |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI DisplayPort USB |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 31 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 Вт |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





