AsRock 27" PG27QFT2A, IPS 2560x1440, 1мс, 1000:1, 400кд/м2, 180Гц, HDMI/DP,WiFi, Аудіовихід, 2*2W







8461грн
Код товару:55038
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
27-дюймовий QHD IPS-дисплей
Пориньте у деталізований світ ігор завдяки роздільній здатності QHD. Зображення виглядає різким, насиченим і реалістичним, а IPS-матриця забезпечує природні кольори та чіткість кожного пікселя — для повного ефекту занурення.
Унікальний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащено вбудованою Wi-Fi антеною, яку не перекриває стіл. Просто під’єднайте антену до ПК та насолоджуйтеся стабільним з’єднанням без лагів — саме тим, що потрібно для онлайн-ігор.
Підключення
DisplayPort 1.4 підтримує частоту оновлення до 180 Гц. Також доступні два порти HDMI 2.0 для підключення додаткових дисплеїв або консолей. Два вбудовані динаміки та аудіовихід 3,5 мм забезпечують ще більше зручності для геймерів.
Ергономічна конструкція
Монітор має продуману ергономічну підставку з регулюванням висоти, нахилу та повороту. Це дозволяє легко налаштувати комфортне положення для гри, роботи чи перегляду контенту.
Пориньте у деталізований світ ігор завдяки роздільній здатності QHD. Зображення виглядає різким, насиченим і реалістичним, а IPS-матриця забезпечує природні кольори та чіткість кожного пікселя — для повного ефекту занурення.
Унікальний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащено вбудованою Wi-Fi антеною, яку не перекриває стіл. Просто під’єднайте антену до ПК та насолоджуйтеся стабільним з’єднанням без лагів — саме тим, що потрібно для онлайн-ігор.
Підключення
DisplayPort 1.4 підтримує частоту оновлення до 180 Гц. Також доступні два порти HDMI 2.0 для підключення додаткових дисплеїв або консолей. Два вбудовані динаміки та аудіовихід 3,5 мм забезпечують ще більше зручності для геймерів.
Ергономічна конструкція
Монітор має продуману ергономічну підставку з регулюванням висоти, нахилу та повороту. Це дозволяє легко налаштувати комфортне положення для гри, роботи чи перегляду контенту.
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 24 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | PG27QFT2A |
| Код виробника | PG27QFT2A |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4710483944994 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 26 - 28,99 |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 2560х1440 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 400 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3 99% sRGB 10 bits (8 bits + FRC) |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI Mini-Jack (3.5 mm) Wi-Fi |
| Потужність Power Delivery | |
| USB | |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Блок живлення | |
| Вбудована камера | |
| Вбудований мікрофон | |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка |
| Особливості | Low Blue Light Flicker Free Підтримка HDR AMD FreeSync вбудований Wi-Fi |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI DisplayPort |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





