AsRock 27" PG27QRT2A Curved VA 2560x1440, 1мс, 5000:1, 300кд/м2,180Гц,HDMI/DP,WiFi, Аудіовихід, 2*2W







8272грн
Код товару:55039
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Частота оновлення 180 Гц
Відчуйте справжню плавність зображення та блискавичну реакцію завдяки ігровому монітору з частотою 180 Гц. Жодних затримок і розмиття — кожен рух виглядає чітко та природно, щоб ви миттєво реагували на події на екрані й отримували перевагу в динамічних іграх.
Унікальний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащений вбудованою Wi-Fi антеною, тож сигнал не перекривається столом. Просто під’єднайте антену до ПК та насолоджуйтеся стабільним підключенням і грою без лагів.
Підключення
Phantom Gaming пропонує широкий набір інтерфейсів, зокрема HDMI™ та DisplayPort™, що забезпечує сумісність із різними пристроями. Також передбачено 3,5-мм аудіороз’єм для навушників — для ще більшого занурення в звук.
Ергономічна конструкція
Монітор оснащений продуманою ергономічною підставкою з регулюванням висоти, нахилу та повороту. Це дає змогу легко налаштувати ідеальне положення екрана під ваш стиль гри та комфорт.
Відчуйте справжню плавність зображення та блискавичну реакцію завдяки ігровому монітору з частотою 180 Гц. Жодних затримок і розмиття — кожен рух виглядає чітко та природно, щоб ви миттєво реагували на події на екрані й отримували перевагу в динамічних іграх.
Унікальний дизайн
Монітор Phantom Gaming оснащений вбудованою Wi-Fi антеною, тож сигнал не перекривається столом. Просто під’єднайте антену до ПК та насолоджуйтеся стабільним підключенням і грою без лагів.
Підключення
Phantom Gaming пропонує широкий набір інтерфейсів, зокрема HDMI™ та DisplayPort™, що забезпечує сумісність із різними пристроями. Також передбачено 3,5-мм аудіороз’єм для навушників — для ще більшого занурення в звук.
Ергономічна конструкція
Монітор оснащений продуманою ергономічною підставкою з регулюванням висоти, нахилу та повороту. Це дає змогу легко налаштувати ідеальне положення екрана під ваш стиль гри та комфорт.
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 24 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | PG27QRT2A |
| Код виробника | PG27QRT2A |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4710483945908 |
| Призначення | |
| Призначення | |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 26 - 28,99 |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 2560х1440 |
| Технологія матриці | VA (MVA) |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 300 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 5000:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 95% DCI-P3 10 bits (8 bits + FRC) 132% sRGB |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI Audio Out Wi-Fi |
| Потужність Power Delivery | |
| USB | |
| VESA | |
| Тип VESA кріплення | |
| Вбудовані колонки | Є |
| Блок живлення | |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка |
| Особливості | Low Blue Light Вигнутий екран Flicker Free AMD FreeSync вбудований Wi-Fi |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI DisplayPort |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





