CPU Intel Core Ultra 5 225 3.3-4.9GHz, 20MB, 10C/10T, S-1851, Tray (AT8076806415) без кулера

8560грн
Код товару:52436
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 8459грн
| Виробник | Intel |
|---|---|
| Сокет | 1851 |
| Поставка | BOX (без кулера) |
| Специфікації | |
| Артикул | AT8076806415SRQCZ |
| Виробник | INTEL |
| Тип продукту | Процесор для настільного ПК |
| Процесор | INTEL Core Ultra 5 Processor 225 |
| Роз'єм процесора | 1851 |
| Performance-core Base Clock Rate | 3.3 ГГц |
| Efficient-core Base Clock Rate | 2.7 ГГц |
| Turbo Clock Rate | 4.90 GHz |
| Performance-core Turbo Clock Rate | 4.9 ГГц |
| Efficient-core Turbo Clock Rate | 4.4 ГГц |
| Кількість ядер | 10 |
| Performance-cores Quantity | 6 |
| Efficient-cores Quantity | 4 |
| Threads Quantity | 10 |
| Найменування ядра ЦП | Arrow Lake |
| Ємність кеш-пам'яті 2 рівня | 22 MB |
| CPU Cache Size | 20 МБ |
| Характеристики | Enhanced SpeedStep Technology Execute Disable Bit Intel Trusted Execution Technology Intel Virtualization Technology Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Thermal Monitoring Technologies Advanced Vector Extensions 2.0 Intel Turbo Boost Technology 2.0 Intel Virtualization for Directed I/O Intel Virtualization Technology with Extended Page Tables (EPT) Intel AES New Instructions Intel 64 Idle States (C-states) Intel Secure Key Intel Quick Sync Video Intel OS Guard Intel Deep Learning Boost Intel Thread Director Intel Speed Shift Technology Intel Volume Management Device (VMD) Mode-based Execute Control (MBE) Intel Control-Flow Enforcement Technology PCI Express 5.0 Support Intel Boot Guard Intel Standard Manageability (ISM) Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.5 |
| Набір команд | 64 bit |
| Maximum TDP | 121 Ват |
| Типи | DDR5 |
| Максимальний об'єм пам'яті | 192GB |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Supported Memory Speed | 6400MHz(PC5-51200) |
| Max Number of PCI Express Lanes | 24 |
| Max Number of DMI Lanes | 8 |
| Графічний адаптер | INTEL Graphics |
| Graphics Base Frequency | 300 MHz |
| Гарантія | |
| Можливість повернення продукції щодо якої надано гарантію | Так |
| Критерії оцінки гарантії | Серійний номер |
| Логістика | |
| Вага упаковки брутто | 0.06 кілограм |
| Вага коробки брутто | 0.06 кілограм |
| Упаковок у коробці | 1 |
| Тип упаковки | Tray |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





