MSI 27" MAG 275QF, IPS 2560x1440, 1000:1, 0.5мс, 300кд/м2, 180Гц, HDMI/DP, Аудіовихід






Немає в наявності
| Діагональ | 27" |
|---|---|
| Кривизна экрану | Плоский |
| Розподільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення, Гц | 180 |
| Відеовхід (інтерфейс) | DisplayPort HDMI |
| Колір | Чорний|Чорний |
Особливості MSI MAG 275QF:
- Панель Rapid IPS - забезпечує час відгуку 0,5 мс (GtG, мін.), оптимізує кольори та яскравість екрана.
- Частота оновлення 180 Гц - реагуйте швидше з більш плавними кадрами.
- 0,5 мс (GtG, мін.) Час відгуку - усунення розривів екрана та переривчастої частоти кадрів.
- AI Vision - нова технологія AI Vision може не тільки розкривати деталі в темних областях, але й підвищувати загальну яскравість і насиченість кольорів.
- Технологія Adaptive-Sync - плавна гра без розривів, заїкань.
- Менше синього світла - використовуйте програмне рішення для зменшення випромінювання світла в синьо-фіолетовій області спектру синього світла.
| Виробник | |
|---|---|
| Модель | MAG 275QF |
| Код виробника | MAG 275QF |
| Гарантія (міс) | 36 |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4711377204897 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 23,6 - 25,99 |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 2560х1440 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Поверхня екрану | Матова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 300 |
| Час реакції, мс | 0.5 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Контраст динамічний | 100000000:1 |
| Розширена колірна гамма | |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI Mini-Jack (3.5 mm) |
| Потужність Power Delivery | |
| USB | Немає |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Блок живлення | |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Особливості | Підтримка HDR Безрамковий екран Adaptive Sync |
| Кабелі в комплекті | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | |
| Гучність вбудованних колонок | |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





