UPS, ІБП, Джерела безперебійного живлення

Незважаючи на зовнішню простоту джерел безперебійного живлення (ІБП або UPS), їх вибір є досить складним завданням, особливо для непідготовленої особи. Перш ніж ви збираєтеся придбати джерело безперебійного живлення ІБП в нашому інтернет-магазині, вам варто дізнатися більше про це функціональне і корисне обладнання.

При виборі ІБП необхідно враховувати основні параметри:

  • потужність
  • розміри
  • час автономної роботи
  • зручність управління
  • дизайн

Звичайно, при виборі ІБП часто найважливішим фактором є його вартість. Тому дуже важливо вибирати такі безперебійники для комп'ютера, які забезпечать максимальну ефективність при оптимальних витратах.

Секрети вибору UPS і стабілізатора напруги AVR

Так от, перед тим як придбати UPS або купити стабілізатор напруги у Дніпрі, вам потрібно визначитися, для чого вам це потрібно, що саме ви збираєтеся захищати. Найчастіше у мережі відбуваються наступні неполадки:

- відхилення напруги вниз
- підвищення напруги
- зникнення напруги
- високовольтний імпульс
- електромагнітні або радіочастотні перешкоди
- спотворення синусоїдальної напруги
- перехідні процеси при перемиканні

Виходячи з переліченого, кожен з варіантів ІБП і стабілізаторів напруги для ПК вирішує декілька задач.

В Україні загалом і в Дніпрі зокрема доступний продаж безперебійних блоків живлення наступних типів:

off-line UPS – при роботі від мережі виконує функцію пасивного фільтра, а при переході на акумулятори потребує певного часу. Він характеризується компактними розмірами, простим дизайном і невеликою вартістю. Він може захистити від трьох типів неполадок у мережі.

line-interactive UPS – завдяки наявності трансформатора може працювати з широким діапазоном вхідних напруг, не використовуючи при цьому акумулятори. Так само, як і попередній варіант, цей ІБП переходить на акумулятори після певного часу, а при наявності напруги в мережі працює як пасивний фільтр. Під час роботи з акумуляторів на виході генерується синусоїда або ступінчаста хвиля. Він захищає від п'яти типів неполадок у мережі і коштує більше, ніж off-line UPS.

on-line UPS – завдяки системі подвійного перетворення захищає від більшості неполадок у електромережі. Переключення на акумулятори відбувається без перерви, тому синусоїда на виході не розривається. Так само, як і попередні пристрої, при наявності напруги в мережі він працює як пасивний фільтр. Він може захистити від 9 несправностей у мережі, але коштує досить дорого. Його вартість оправдовується тим, що за думкою експертів і відгуками користувачів цей варіант є найефективнішим.

Ціни на ІБП в Україні залежать від номінальної вихідної потужності. Зазвичай значення потужності закодовано в назві пристрою, часто через косу чи дефіс. Проте при виборі слід більше орієнтуватись на коефіцієнт потужності.

Коефіцієнт потужності - це величина, яка характеризує не тільки можливості ІБП, але й навантаження, яке виникає при його використанні в електричній мережі.

Навантаження ІБП зазвичай має комплексний характер, тому оптимальним значенням коефіцієнта потужності вважають 0,8, а для комп'ютерів - 0,7. Більшість джерел безперебійного живлення мають такі значення коефіцієнта вихідної потужності. Якщо вам потрібно працювати з обладнанням, яке постійно навантажує систему, наприклад, обігрівачами, то більш підходять безперебійники з коефіцієнтом 1.

Щодо коефіцієнта вхідної потужності, всі виробники стараються наблизити його до 1, щоб дати змогу працювати з дизель-генераторами та іншими подібними пристроями.

Ви можете придбати джерело безперебійного живлення в магазині SVEN DNEPR. Наші досвідчені консультанти допоможуть вам з вибором, розповідатимуть більше про моделі, що вас цікавлять, і відповідатимуть на будь-які питання, які виникнуть.

 

 

 

Несмотря на внешнюю простоту источников бесперебойного питания (ИБП или UPS) выбирать их достаточно сложно, особенно неподготовленному человеку. До того, как вы соберетесь купить источник бесперебойного питания ИБП в нашем интернет магазине, вам стоит узнать побольше об этом функциональном и полезном оборудовании.

При выборе ИБП необходимо учитывать основные параметры:

  • мощность

  • габариты

  • время автономной работы

  • удобство управления

  • дизайн.

Естественно, что при выборе ИБП достаточно часто самым важным фактором является его стоимость. Поэтому очень важно выбирать такие бесперебойники для компьютера, которые обеспечат максимальную отдачу при оптимальных затратах.

 Секреты выбора UPS и стабилизатора напряжения AVR

Итак, перед тем, как приобрести UPS или купить стабилизатор напряжения в Днепре, необходимо определиться, для чего он вам нужен, что он будет защищать. Чаще всего в сети случаются следующие неполадки:

  • провал напряжения

  • повышение напряжения

  • исчезновение напряжения

  • высоковольтный импульс

  • помехи электромагнитного или радиочастотного характера

  • искажение синусоидального напряжения

  • переходные процессы при осуществлении коммутации.

Исходя из перечисленного списка, каждый из вариантов UPS и стабилизаторов напряжения для ПК решает несколько задач.

В Украине в целом и в Днепре в частности доступна продажа бесперебойных блоков питания следующих типов:

  • off-line UPS – при работе от сети выполняет функции пассивного фильтра, при переходе на аккумуляторы ему нужно некоторое время. Характеризуется небольшими габаритами и скромным дизайном, а также небольшой ценой. Может защитить от трех типов неполадок в сети

  • line-interactive UPS – благодаря наличию трансформатора может использовать широкий диапазон величин входных напряжений, не переходя при этом на аккумуляторы. Так же, как и описанное выше устройство, данный ИБП переходит на аккумуляторы через некоторое время, а при наличии напряжения в сети работает как пассивный фильтр. Во время работы от аккумуляторов на выходе синусоида или степ волна. Дает защиту от пяти неполадок в сети, стоит дороже, чем off-line UPS

  • on-line UPS – благодаря системе двойного преобразования защищает от большинства неполадок в электросети. Переключение на аккумуляторы происходит без перерыва. поэтому синусоида на выходе не разрывается. Как и предыдущие устройства, при наличии напряжения в сети работает в качестве пассивного фильтра. Может защитить от 9 неполадок сети, но при этом стоит достаточно дорого. Его цену оправдывает лишь то, что по мнению экспертов и по отзывам пользователей этот вариант является самым эффективным.

Цены на инверторы в Украине зависят от номинальной выходной мощности ИБП. Чаще всего значение мощности зашифровано в названии прибора, обычно через наклонную черту или дефис. Но при выборе нужно скорее ориентироваться на коэффициент мощности.

 Что нужно знать о коэффициенте мощности ИБП

Коэффициентом мощности называют величину, которая характеризует не только возможности ИБП, но и нагрузку, которая возникает при его использовании на электрическую сеть.

Чаще всего нагрузка ИБП имеет комплексный характер, поэтому оптимальным значением коэффициента считают 0,8, а для компьютеров – 0,7. В большинстве источников как раз и реализованы такие значения коэффициента выходной мощности инвертора. Если вам нужно работать с оборудованием, которое постоянно дает активную нагрузку, например, с обогревателями, то больше подойдут бесперебойники с коэффициентом 1.

Что касается коэффициента входной мощности, то все компании-производителя стараются приблизить его к 1, чтобы дать возможность работать с дизель-генераторами и другими подобными устройствами.

Купить Источник Бесперебойного Питания Вы можете в магазине SVEN DNEPR. При необходимости наши опытные консультанты помогут определиться с выбором, расскажут подробнее об интересующих Вас моделях и ответят на любые возникшие вопросы.

Тип розетки

  • Combo (Schuko+C13)(6)
  • С13 IEC320(82)
  • Schuko 220В (CEE 7/4)(68)

Форма выходного сигнала

  • апроксимированная синусоида(121)
  • чистая синусоида(57)
Каталог товаров
2016©0.8475