BENQ 27" EW270Q White (9H.LP7LA.TBE) IPS 2560x1440,1мс,1200:1,350кд/м,200Гц,DP/HDMI/USB-C,Аудіо,2*5W













12062грн
Код товару:55046
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 11837грн
Рівномірні кольори з HDRi
Технологія HDRi автоматично підлаштовує яскравість екрана під умови освітлення у вашому приміщенні. Режим GameHDRi підсилює червоні відтінки та робить картинку яскравішою — для більш насиченого ігрового зображення. CinemaHDRi оптимізує кольори й контраст, щоб перегляд фільмів та відео був максимально комфортним і стабільним.
Високий контраст кожного пікселя
Функція High Pixel Contrast розумно налаштовує контраст залежно від контенту на екрані. У результаті ви отримуєте чіткі деталі, глибину та виразність у кожному кадрі.
Display Pilot 2
Керуйте основними налаштуваннями монітора з одного зручного меню. У Display Pilot 2 доступні яскравість, гучність, сценарії використання, Pomodoro-таймер, Visual Optimizer, аудіоеквалайзер та багато інших корисних функцій.
BenQ Eye-Care для комфорту очей
Монітор оснащений технологіями BenQ Eye-Care, зокрема Visual Optimizer, які динамічно регулюють яскравість і колірну температуру. Це зменшує навантаження на очі та робить тривалу роботу або перегляд більш комфортними.
Технологія HDRi автоматично підлаштовує яскравість екрана під умови освітлення у вашому приміщенні. Режим GameHDRi підсилює червоні відтінки та робить картинку яскравішою — для більш насиченого ігрового зображення. CinemaHDRi оптимізує кольори й контраст, щоб перегляд фільмів та відео був максимально комфортним і стабільним.
Високий контраст кожного пікселя
Функція High Pixel Contrast розумно налаштовує контраст залежно від контенту на екрані. У результаті ви отримуєте чіткі деталі, глибину та виразність у кожному кадрі.
Display Pilot 2
Керуйте основними налаштуваннями монітора з одного зручного меню. У Display Pilot 2 доступні яскравість, гучність, сценарії використання, Pomodoro-таймер, Visual Optimizer, аудіоеквалайзер та багато інших корисних функцій.
BenQ Eye-Care для комфорту очей
Монітор оснащений технологіями BenQ Eye-Care, зокрема Visual Optimizer, які динамічно регулюють яскравість і колірну температуру. Це зменшує навантаження на очі та робить тривалу роботу або перегляд більш комфортними.
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 36 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | EW270Q White |
| Код виробника | 9H.LP7LA.TBE |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4718755097492 |
| Призначення | |
| Призначення | Для дому та офісу (Універсальний) Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 26 - 28,99 |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 2560х1440 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 350 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1200:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3 |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 200 Гц |
| Загальні | |
| Колір корпусу | White |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port HDMI USB Type-C Mini-Jack (3.5 mm) |
| Потужність Power Delivery | До 65 Вт |
| USB | USB-С |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Поворотна підставка |
| Особливості | Low Blue Light Flicker Free Підтримка HDR AMD FreeSync Безрамковий екран USB Type-C Power Delivery |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI USB Type C |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 26 |
| Гучність вбудованних колонок | 5 Вт + 5 Вт |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | Не передбачено |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0,5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





