Системи охолодження

Комп'ютерна система охолодження – це пристрій, що складається з вентилятора, радіатора та теплових трубок, що використовується для забезпечення необхідної для оптимальної роботи комп'ютера температури. Вони встановлюються на теплоємні деталі комп'ютера і в корпус системного блоку, у разі необхідності додаткової вентиляції повітряних потоків всередині комп'ютера.

Види систем охолодження.

Однією з найгарячіших деталей є відеокарта. Як правило, відеоадаптери продаються з вбудованим кулером, але не завжди його потужності достатньо для запобігання перегріву. Коли температура відеокарти перевищує норму, суттєво уповільнюється продуктивність комп'ютера, що негативно відбивається на швидкості роботи програм системи. Постійне функціонування відеокарти в піковому температурному режимі значно скорочує термін її служби. З огляду на вартість сучасних комп'ютерних комплектуючих ремонт чи заміна такої важливої деталі вимагатиме великих матеріальних витрат. Крім того, робота якісного кулера, особливо в порівнянні зі стандартними моделями, практично безшумна.

В особливо потужних станціях додаткове охолодження може знадобитися і для жорсткого диска. При виборі кулера для HD, необхідно звернути на розмір обраної моделі та переконатися, що її встановлення в корпус Вашого системника фізично можливе. Також слід звернути увагу на тип підшипника і матеріал з якого зроблено охолодний пристрій – шарикопідшипниковий тип прослужить значно довше втулкового, а метал краще проводить тепло, ніж пластмаса.

У маленьких станціях, що погано вентилюються, для повноцінного виведення теплих потоків повітря за межі комп'ютера, часто встановлюються міжслотовий кулер. Але слід пам'ятати, що кожен вентилятор споживає чимало енергії, що може призвести до перевантаження блока живлення, якщо його потужності не вистачить на обслуговування всіх компонентів комп'ютера.

Купити системи охолодження можна у нашому магазині у Дніпрі або в інтернеті, оформивши покупку на нашому сайті. Додаткову інформацію про товар Ви зможете отримати у наших консультантів. Товар реалізується оптом та в роздріб з доставкою по всій Україні.

 

 

 

Компьютерная система охлаждения – это устройство состоящие из вентилятора, радиатора и тепловых трубок, использующаяся для обеспечения необходимой для оптимальной работы компьютера температуры. Они устанавливаются на самые теплоемкие детали компьютера и в корпус системного блока, в случае необходимости дополнительной вентиляции воздушных потоков внутри компьютера.

Виды систем охлаждения.

Одной из самых горячих деталей, является видеокарта. Как правило, видеоадаптеры продаются с уже встроенным кулером, но не всегда его мощности достаточно для предотвращения перегрева. Когда температура карты превышает норму, существенно замедляется производительность компьютера, что негативно отображается на скорости работы программ системы. Постоянное функционирование видеокарты в пиковом температурном режиме существенно сокращает срок ее службы. Беря во внимание стоимость современных компьютерных комплектующих, ремонт или замена такой важной детали потребует больших материальных затрат. Кроме того, работа качественного кулера, особенно по сравнению со стандартными моделями, практически бесшумна.

В особо мощных станциях, дополнительное охлаждение может понадобиться и для жесткого диска. При выборе кулера для HD, необходимо обратить на размер выбранной модели и удостовериться в том, что ее установка в корпус Вашего системника физически возможна. Также следует обратить внимание на тип подшипника и материал из которого сделано охлаждающее устройство – шарикоподшипниковый тип прослужит значительно дольше втулочного, а металл лучше проводит тепло, чем пластмасса.

В маленьких, плохо вентилируемых станциях, для полноценного вывода теплых потоков воздуха за пределы компьютера, часто устанавливаются межслотовый кулер. Но следует помнить, что каждый вентилятор потребляет довольно много энергии, что может привести к перегрузке блока питания, в случае, если его мощности не хватит на обслуживание всех компонентов компьютера.

Купить системы охлаждения можно в нашем магазине в Днепре или в интернете, оформив покупку на нашем сайте. Дополнительную информацию о товаре Вы, сможете получить у наших консультантов. Товар реализуется оптом и в розницу с доставкой по всей Украине.

Подсветка LED

  • Есть(1)
  • Нет(17)

Тип Вых

  • Термопаста(13)
  • Для системного блока межслотовый(4)
Каталог товаров
2016©0.4317