Акустичні кабелі та аудіо кабелі

Якщо Ви дійсно любите слухати музику, то так чи інакше стикаєтесь із потребою синхронізації кількох пристроїв. Підключення смартфона, планшета, телевізора або плеєра до пристроїв, що відтворюють часто вимагає наявності акустичного кабелю. Для правильної передачі аудіо сигналу важлива не тільки якість пристроїв, що підключаються, але і хороший кабель.

Акустичні кабелі, як і будь-які інші, відрізняються рядом характеристик. Спочатку варто визначити, які пристрої синхронізуватимуться. У каталозі магазину SVEN DNEPR Ви знайдете потрібний кабель, адже є моделі з різними типами роз'ємів та варіантами їх поєднання. Тут величезний вибір подовжувачів та перехідників з інтерфейсами mini-jack 2.5 та 3.5 мм, RCA(тюльпан), USB Type-C, Toslink. Вибирайте кабелі-розгалужувачі для спільного прослуховування музики з одного пристрою. Також у нас Ви знайдете чудові подовжувачі, які дозволять розміщувати аудіосистеми так, як Вам зручно.

Обплетення представлених у нашому магазині шнурів може бути як нейлоновим, так і з поліметилметакрилату. Більшість кабелів мають класичні позолочені конектори. Вибирайте потрібну довжину шнура, що варіюється від 20 см до 15 м!

SVEN ДНІПРО пропонує кабелі різних виробників: Gemix, Gembird, Baseus, SVEN/REAL-EL, Cablexpert, Viewcon.

Купити акустичний кабель можна у магазині SVEN DNEPR за адресою Суворова 14 (600 м від ТЦ Apollo, район вул. Титова). Також Ви можете оформити замовлення на сайті https://sven.dp.ua/, не виходячи з дому.

Задавайте питання, що Вас цікавлять, по телефону і отримуйте кваліфіковану консультацію.

Контакти: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Доставка продукції здійснюється по території України протягом 3-х днів.

 

 

 

 Если Вы действительно любите слушать музыку, то так или иначе сталкиваетесь с потребностью синхронизации нескольких устройств. Подключение смартфона, планшета, телевизора или плеера к воспроизводящим устройствам часто требует наличия акустического кабеля. Для верной передачи аудио сигнала важно не только качество подключаемых устройств, но и хороший кабель.

 Акустические кабели, как и любые другие, отличаются по ряду характеристик. Сперва стоит определить, какие устройства будут синхронизироваться. В каталоге магазина SVEN DNEPR Вы найдете  нужный кабель, ведь имеются модели с разными типами разъемов и вариантами их сочетания. Здесь огромный выбор удлинителей и переходников с  интерфейсами mini-jack 2.5 и 3.5 мм, RCA(тюльпан), USBType-C, Toslink. Выбирайте кабели-разветвители для совместного прослушивания музыки с одного устройства. Также у нас Вы найдете отличные удлинители, которые позволят размещать аудиосистемы так, как Вам удобно.

 Оплетка представленных в нашем магазине шнуров может быть как нейлоновой, так и из полиметилметакрилата. Большинство кабелей имеют классические позолоченные коннекторы. Выбирайте нужную длину шнура, которая варьируется от 20 см до 15 м!

 SVEN ДНЕПР предлагает кабели разных производителей: Gemix, Gembird, Baseus, SVEN/REAL-EL, Cablexpert, Viewcon.

 Купить акустический кабель можно в магазине SVEN DNEPR по адресу Суворова 14 (600 м от ТЦ Apollo, район ул. Титова). Также Вы можете оформить заказ на сайте https://sven.dp.ua/, не выходя из дома. Задавайте интересующие Вас вопросы по телефону и получайте квалифицированную консультацию.

 Контакты: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

 Доставка продукции осуществляется по территории всей Украины в течение 3-х дней.

Каталог товаров
2016©0.5824