Підставки для ноутбуків та планшетів

У Інтернет-магазині Sven Дніпро ви можете придбати різноманітні аксесуари для ноутбуків та електронних гаджетів, які зможуть продовжити їхню експлуатацію, а також зробити використання їх більш зручним та ефективним.

Підставка для ноутбука - гарантія довгого терміну служби комп'ютера

Одним з таких аксесуарів є підставка під ноутбук, пристрій, оснащений одним або кількома вентиляторами, які забезпечують комп'ютеру додаткове охолодження. Завдяки використанню такої підставки термопаста всередині ноутбука не висихає, а деталі комп'ютера захищені від перегріву, що зменшує ймовірність поломки та потребу у витратному ремонті комп'ютера. Підставка підключається до ноутбука за допомогою USB-порту, багато моделей мають можливість регулювання положення ноутбука. При виборі підставки слід звернути увагу на діагональ екрана ноутбука, залежно від моделі підставки, існують обмеження за цим параметром.

Також у нашому магазині представлені різноманітні мобільні аксесуари, від селфі-палиць (моноподів) для любителів ефектних фотографій, до тримачів планшетів і пристроїв, які захищають техніку від крадіжок.

Придбати аксесуари і підставки до ноутбуків і планшетів ви зможете в нашому магазині у Дніпрі. Також ви можете оформити замовлення на нашому сайті онлайн. При покупці від двох одиниць діють знижки. Доставка здійснюється по всій Україні.

 

В интернет-магазине Sven Днепр Вы можете приобрести различные аксессуары для ноутбуков и электронных гаджетов, которые смогут продлить срок их службы, а также сделать их использование более удобным и эффективным.

Подставка для ноутбука – гарантия долгой службы компьютера

Одним из таких аксессуаров является подставка под ноутбук, устройство, оснащенное одним или несколькими вентиляторами, обеспечивающими компьютеру дополнительное охлаждение. Благодаря использованию такой подставки термопаста внутри ноутбука не пересыхает, а детали компьютера защищены от перегрева, что уменьшает вероятность поломки и необходимости дорогостоящего ремонта компьютера. Подставка подключается к ноуту с помощью USB-порта, в большинстве моделей существует возможность регулировки положения ноутбука. При выборе подставки следует обратить внимание на то, какая диагональ у экрана лэптопа, в зависимости от модели подставки, по этому параметру, существуют  ограничения.

Также в нашем магазине представлены разнообразные мобильные аксессуары, от селфи-палок (моноподов), для любителей эффектных фотографий до держателей для планшетов и устройств, защищающих технику от кражи.

Купить аксессуары и подставки к ноутбукам и планшетам Вы сможете в нашем магазине в Днепре.

Также Вы можете оформить заказ на нашем сайте онлайн. При покупке от двух штук действуют скидки. Доставка осуществляется по всей Украине.

Тип аксессуара

  • Другой(10)
  • Подставка(16)
Каталог товаров
2016©0.5864