Чорнила, картриджі, тонери, СНПЧ

Принтер – річ дорога та необхідна. Поломки принтера завжди неприємні і несвоєчасні, тому правильна експлуатація та обслуговування принтера допомагає не тільки продовжити життя принтеру, але і збереже ваші нерви. Важливою частиною принтера є вибір якісних витратних матеріалів для друку.

Вибір картриджа для принтера

Сучасний ринок картриджів для струменевих та лазерних принтерів вражає різноманітністю фірм-виробників та марок, так що покупцю буває важко розібратися в тому, які картриджі підходять саме для його принтера. При виборі слід враховувати оригінальність виробництва товару та його сумісність із принтером.

Струменеві картриджі можуть бути різними за конструкцією. Струменевими соплами оснащені картриджі для принтерів HP та Canon. Ця їх особливість запобігає поломці принтера у разі пересихання сопла через тривалу перерву в роботі пристрою. Картриджі Epsonструменевими соплами не мають, оскільки сопла вбудовані відразу в принтери цієї компанії.

Більшість струминних картриджів є змінними, проте, вигіднішими вважаються картриджі, що перезаправляються. Можливість купити чорнило для картриджів за невеликою ціною дозволяє заправити картридж легко і значно заощадити на струменевому друку. За умови використання хорошого чорнила якість друку після перезаправлення не зіпсується.

Купівля та використання лазерних картриджів допомагає заощадити на вартості та швидкості друку, до того ж, при тривалій перерві в роботі вони не пересихають, оскільки замість чорнила в них використовується тонер. Лідери серед лазерних картриджів займає продукція HPLaserjet.

Придбати картриджі HP Laserjet, а також оригінальні високоякісні картриджі Сanonі Epson ви можете в магазині SVEN DNEPR. У нас ви маєте можливість придбати лазерні та струменеві, кольорові та чорні, змінні та перезаправні картриджі, а також тонер та чорнило для заправки картриджів. Якщо ви все ще сумніваєтеся в тому, де вигідніше купувати картриджі для принтерів та МФУ, ми запрошуємо вас відвідати наш магазин у Дніпрі, та самостійно переконатись у якості обслуговування та професіоналізмі співробітників, широті асортименту та конкурентних цінах нашої компанії. Також потрібний товар ви можете замовити на сайті онлайн. Товар реалізується оптом та в роздріб з доставкою по всій Україні.

Чорнило для струменевих принтерів

Які чорнила вибрати для принтера, скажімо, Epson чи Canon? Які чорнила сумісні із системою безперервної подачі чорнила? Ці та інші питання часто виникають у покупця при виборі чорнила для заправки струминних картриджів. На щастя, для будь-якого струминного принтера підійдуть будь-які якісні чорнила, і питання про несумісність чорнила і картриджа або СНПЧ не стоїть. Вибір чорнила повністю залежить від цілей друку. Особливо це стосується друку кольорових фотографій. Існує 2 види чорнила:

- Водорозчинні;
- Пігментні.
- Пігментне чорнило більш стійке, а ціна водорозчинних чорнил нижча. Вибираючи чорнило, обов'язково потрібно звернути увагу - на взаємодію чорнила та обраного вами фотопаперу.

Якісне чорнило Epson ви можете купити у нас в магазині або замовити на сайті онлайн.

Як вибрати фотопапір?

Різноманітність різновидів фотопаперу дозволяє легко підібрати папір як для лазерного, так і для струминного принтера. Існує 5 основних сортів фотопаперу:

 • матова;
 • глянсова;
 • напівглянсова;
 • суперглянцева;
 • шовковисто-матова.

Найчастіше для струминного та лазерного друку використовують, звичайно, матовий або глянсовий папір, що обумовлюється їхньою універсальністю та невеликою вартістю. Вибір фотопаперу залежить від чорнила, яким буде здійснюватися друк (водорозчинні для друку на глянцевому, напівглянсовому папері; пігментні – для матового, суперглянцевого паперу), та ефекту, якого хоче досягти покупець.

Крім звичайного одностороннього фотопаперу, на сьогоднішній день, любителі фотографії можуть також купити:

 • двосторонню;
 • самоклеючу;
 • термотрансферну;
 • магнітний фотопапір.


Стандартні формати фотопаперу коливаються від А10 (26х37мм) до А3+ (329х483мм).

Найпоширеніші формати фотопаперу:

 • А6 (10х15 см)
 • А4 (21х29,7 см)
 • А3 (29,7 х42 см)

Купити недорогий фотопапір в Дніпрі можна у нас на сайті, або звернувшись до нашого магазину Sven Дніпро. Ми гарантуємо комфортний сервіс, приємні ціни та високу якість товару. Замовити фотопапір можна в упаковках від 20 до 100 аркушів. Здійснюється доставка по всій Україні.

Фотовал та ракель для лазерного принтера

Найбільш зношується частина картриджа лазерного принтера - фотовал. При виборі фотовалу найкраще керуватися описом сумісності фотовалу з певними принтерами. Довговічність фотовалу залежить від якості паперу та тонера. Ще одна важлива частина картриджа лазерного принтера, яка може потребувати заміни після довгого використання – ракель. У нас ви можете купити фотовали та ракелі марок Samsung та HP за доступною ціною.

Наш магазин розташований у Дніпрі по вул. Суворова, 14, але за бажанням Ви можете оформити замовлення онлайн.

 

 

 

Принтер – вещь дорогостоящая и необходимая. Поломки принтера всегда неприятны и несвоевременны, поэтому правильная эксплуатация и обслуживание печатающего устройства помогает не только продлить жизнь принтеру, но и сохранит ваши нервы. Важной частью обслуживания принтера является выбор качественных расходных материалов для печати.

Выбор картриджа для принтера

Современный рынок картриджей для струйных и лазерных принтеров поражает разнообразием фирм-производителей и марок, так что покупателю бывает трудно разобраться в том, какие картриджи подходят именно для его принтера. При выборе следует учитывать оригинальность производства товара и его совместимость с печатающим устройством.

Струйные картриджи могут быть различными по конструкции. Струйными соплами оснащены картриджи для принтеров HP и Canon. Эта их особенность предотвращает поломку принтера в случае пересыхания сопла из-за длительного перерыва в работе устройства. Картриджи Epsonструйными соплами не обладают, поскольку сопла встроены сразу в принтеры этой компании.

Большинство струйных картриджей являются сменными, однако, более выгодными считаются перезаправляемые картриджи. Возможность купить чернила для картриджей по небольшой цене позволяет заправить картридж без труда и значительно сэкономить на струйной печати. При условии использования хороших чернил качество печати после перезаправки не испортится.

Покупка и использование лазерных картриджей помогает сэкономить на стоимости и скорости печати, к тому же, при длительном перерыве в работе они не пересыхают, поскольку вместо чернил в них используется тонер. Лидирующие места среди лазерных картриджей занимает продукция HPLaserjet.

Купить картриджи HP Laserjet, а также исключительно оригинальные высококачественные картриджи Сanonи Epson вы можете в сети наших магазинов в Днепре. У нас вы имеете возможность приобрести лазерные и струйные, цветные и чёрные, сменные и перезаправляемые картриджи, а также тонер и чернила  для заправки картриджей. Если вы всё ещё сомневаетесь в том, где выгоднее покупать картриджи для принтеров и МФУ, мы приглашаем  вас посетить один из наших магазинов в Днепре, и самостоятельно убедиться в  качестве обслуживания и профессионализме сотрудников, широте ассортимента и конкурентных ценах нашей компании. Также нужный товар вы можете заказать на сайте в режиме онлайн. Товар реализуется оптом и в розницу с доставкой по всей Украине.

Чернила для струйных принтеров

Какие чернила выбрать для принтера, скажем, Epson или Canon? Какие чернила совместимы с системой непрерывной подачи чернил? Эти и другие вопросы часто возникают у покупателя при выборе чернил для заправки струйных картриджей. К счастью, для любого струйного принтера подойдут любые качественные чернила, и вопрос о несовместимости чернил и картриджа или СНПЧ не стоит. Выбор чернил полностью зависит от целей печати. Особенно это касается печати цветных фотографий. Существует 2 вида чернил:

 •          водорастворимые;
 •          пигментные.

Пигментные чернила более устойчивы, а цена водорастворимых чернил ниже. Выбирая чернила, обязательно нужно обратить внимание на взаимодействие чернил и выбранной вами фотобумаги.

Качественные чернила Epsonвы можете купить у нас в магазине или заказать на сайте онлайн.

Как выбрать фотобумагу?

Многообразие разновидностей фотобумаги позволяет без труда подобрать бумагу как для лазерного, так и для струйного принтера. Существует 5 основных сортов фотобумаги:

 •          матовая;
 •          глянцевая;
 •          полуглянцевая;
 •          суперглянцевая;
 •          шелковисто-матовая.

Чаще всего для струйной и лазерной печати используют, конечно, матовую или глянцевую бумагу, что обуславливается их универсальностью и небольшой стоимостью. Выбор фотобумаги зависит от чернил, которыми будет осуществляться печать (водорастворимые для печати на глянцевой, полуглянцевой бумаге; пигментные – для матовой, суперглянцевой бумаги), и эффекта, которого хочет добиться покупатель.

Помимо обычной односторонней фотобумаги, на сегодняшний день, любители фотографии могут также купить:

 •          двустороннюю;
 •          самоклеющуюся;
 •          термотрансферную;
 •          магнитную фотобумагу.

Стандартные форматы фотобумаги колеблются от А10 (26х37мм) до А3+ (329х483мм). Самые распространённые форматы фотобумаги:

 •          А6 (10х15 см)
 •          А4 (21х29,7 см)
 •          А3 (29,7х42 см)

Купить недорогую фотобумагу в Днепре можно у нас на сайте, или обратившись в любой из сети магазинов Sven. Мы гарантируем  комфортный сервис, приятные цены и высокое качество товара. Заказать фотобумагу можно в упаковках от 20 до 100 листов. Осуществляется доставка по всей Украине.

Фотовал и ракель для лазерного принтера

Самая изнашиваемая часть картриджа лазерного принтера – фотовал. При выборе фотовала лучше всего руководствоваться приводимым в каталогах описанием совместимости фотовала с определёнными принтерами. Долговечность фотовала зависит от качества используемой бумаги и тонера. Ещё одна важная часть картриджа лазерного принтера, которая может нуждаться в замене после долгого использования – ракель.  У нас вы можете купить фотовалы  и ракели марок Samsung и HP по доступной цене.

Наш магазин расположена в Днепре по ул. Суворова, 14, но, при желании, Вы можете оформить заказ онлайн.   

Каталог товаров
2016©1.0544