Моддинг і підсвітка для ПК

Моддинг 

Практично кожен з нас на сьогоднішній день є щасливим володарем комп'ютерної техніки. І насправді нам дуже хочеться бачити її не лише технічно сучасною й бездоганною, але й зовнішньо актуальною й естетичною. Не кажучи вже про те, що для багатьох особиста техніка й її зовнішній вигляд є візитною карткою і способом самовираження.

Моддинг - зміна конструкції ПК, перш за все, з метою поліпшення його зовнішнього вигляду та отримання необхідного естетичного ефекту. Моддинг комп'ютерів може здійснюватися у різній стилістиці. Це мистецький моддинг - хайтек і тематичний моддинг. Технічний тип спрямований в більшій мірі не на естетику, а на поліпшення показників охолодження процесора й безшумності. До речі, додавання в дизайн комп'ютера логотипів фірм з рекламною метою також вважається моддингом.

Сьогодні існує багато прийомів такого поліпшення зовнішнього вигляду ПК і деяких його технічних характеристик. Це нанесення зображень і написів різними відомими способами: гравірування, аерографія, пірографія, перефарбування, наклейка і інше. Моддери часто вдаються до декорування проводів, зокрема, за допомогою їх оплітки. Нерідко прихильники моддингу комп'ютерів використовують більш витончені техніки. Це випилювання додаткових отворів, додавання індикаторів, регуляторів, систем охолодження, зміна форми корпусів комп'ютерів і багато іншого. Одним з прийомів моддингу можна вважати встановлення підсвітки.

Підсвітка комп'ютера

Підсвітка комп'ютера може відрізнятися за застосовуваними видами лампочок і варіантами їх установки. Сьогодні використовуються як неони, так і світлодіоди. Люмінесцентні лампочки також є дуже популярними. Деякі моддери навіть використовують слабенькі лампи накалювання. Можливо, найзручнішим є використання підсвітки у вигляді стрічки лампочок.

Аксесуари для моддингу та підсвітку для ПК можна придбати у магазині SVEN DNEPR. Ми знаходимося за адресою Суворова 14, у районі вул. Титова (600м від ТЦ APPOLO). Також замовлення можна оформити на сайті https://sven.dp.ua/.

Якщо у вас є питання, задавайте їх нашим спеціалістам за телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Доставка продукції здійснюється по всій території України протягом 3-х днів.

Ми завжди раді допомогти вам!

 

 

 

Практически каждый из нас на сегодняшний день — счастливый обладатель компьютерной техники. И нам действительно хочется видеть ее не только технически современной и исправной, но и внешне актуальной и эстетичной. Не говоря о том, что для многих  даже личная техника и ее внешний вид — визитная карточка и способ самовыражения.

  Моддинг — изменение конструкции ПК, в первую очередь, с целью улучшения его внешнего вида, получения необходимого эстетического эффекта. Моддинг компьютеров может осуществляться в разной стилистике. Это художественный —  хайтек и тематический моддинг. Технический тип направлен в большей степени не на эстетику,  а на улучшение показателей охлаждения процессора и бесшумности. Кстати, добавление в дизайн компьютера логотипов фирм с рекламной целью также считается моддингом.

  Сегодня существует немало приемов такого улучшения внешнего вида ПК и некоторых его технических характеристик. Это нанесения изображений и надписей разными известными способами: гравировка, аэрография, пирография, перекрашивание, оклейка и другое. Моддеры частенько прибегают к декорированию проводов, в частности, при помощи их оплетки. Нередко поклонники моддинга компьютеров используют более изощренные техники. Это и выпиливание дополнительных отверстий, добавление индикаторов, регуляторов, систем охлаждения, изменение формы корпусов компьютеров и многое-многое другое. Одним из приемов моддинга можно считать и установку подсветки.

  Подсветка компьютера может отличаться по применяемым видам лампочек и вариантам их установки. Сегодня используют как неоны, так и светодиоды. Не последними по популярности являются и люминесцентные лампочки. А ряд моддеров прибегает даже к использованию слабеньких ламп накаливания. Наиболее удобным, пожалуй, является использование подсветки в виде полоски лампочек.

  Моддинг аксессуары и подсветку для ПК можно купить в магазине SVEN DNEPR. Мы находимся по адресу Суворова 14, в районе ул. Титова (600м от ТЦ APPOLO). Также оформляйте заказ на сайте https://sven.dp.ua/.

  Если остались вопросы, задавайте их нашим специалистам по телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

  Доставка продукции осуществляется по территории всей Украины в течение 3-х дней. 

  Мы всегда рады Вам помочь!

Каталог товаров
2016©0.3749