Карти пам'яті (Flash картки)

Що таке карта пам'яті?

Карта пам'яті - це пристрій для зберігання даних, який використовується для розширення обсягу внутрішньої пам'яті мобільних телефонів, плеєрів, GPS-пристроїв, ігрових консолей, цифрових фото- і відеокамер та інших гаджетів. Зазвичай багато з цих пристроїв вже мають вбудовану внутрішню пам'ять, але через те, що часто такого обсягу пам'яті недостатньо для задоволення потреб користувача, потрібно придбати додаткову зовнішню карту пам'яті microSD.

Види карт пам'яті

Залежно від форм-фактора існують такі типи карт пам'яті: Memory Stick Pro Duo, microSD, microSDXC, microSDНС, SDXC, Secure Digital (SD), Secure Digital High-Capacity (SDHC) та інші аналогічні. Карти формату microSD є найбільш компактними і використовуються, як правило, для мобільних пристроїв та планшетів. Флеш-карти microSD можна придбати як у комплекті з адаптером SD-карт, так і окремо. Адаптер SD дозволяє збільшити формат microSD-карти до класичного формату SD, що автоматично розширює список пристроїв, в яких вона може використовуватися, і, головне, дозволяє копіювати інформаційні дані за допомогою звичайного картрідера. Карти Memory Stick і Secure Digital більші за розміром і в основному придбаються для запису та зберігання інформації на більш габаритній техніці (фотоапарати, відеокамери, ПК). Формат SD є найбільш універсальним і підтримується всіма існуючими режимами форматування.

Лідери ринку

На сьогоднішній день лідерами ринку з виробництва карт пам'яті є такі компанії, як KINGSTON, SILICON POWER, TRANSCEND, SANDISK, TDK. Вони всі виробляють високоякісну продукцію з різними ціновими і типовими характеристиками.

Різні пристрої не лише мають різні слоти для флеш-карт, але і обмеження щодо обсягу пам'яті, який може бути встановлений. Карта з більшим обсягом, ніж максимально підтримуваний пристроєм, може працювати неправильно або взагалі не працювати.

Крім формату і обсягу пам'яті, важливим фактором, що впливає на ціну, є швидкість запису та передачі інформації. В першу чергу це показник швидкості запису на носій. Найпопулярніші картки класу 4, 6, 10. Число кожного класу вказує на мінімальну швидкість запису. Відповідно, карти пам'яті десятого класу - це карти зі швидкістю запису 10 Мб/сек, четвертого класу - 4 Мб/сек. На сьогоднішній день картки пам'яті переходять на новий стандарт позначення швидкості UHS. Так, UHS-1 відповідає класу 10 запису. Також багато виробників почали окремо позначати швидкість читання сучасних карт microSDHC та microSDXC.

Слід зазначити, що для кожного пристрою не завжди потрібна карта пам'яті найвищого класу. Часто карти класу 10 використовуються для професійного фото- та відеозйомки для максимального підвищення продуктивності апаратури. Ці параметри дозволяють операторам знімати у форматах FullHD, RAW, JPG високого розширення, проводити швидкий послідовний знімок тощо. Картки 6 або 10 класу використовуються в любительських фото- та відеокамерах, а також відеореєстраторах. Картки 4 класу можуть бути придатні для використання в МР3-плеєрах, смартфонах, планшетах, мобільних телефонах. Варто зазначити, що картки пам'яті 4 класу є більш доступними за ціною у порівнянні з картками UHS та 10 класу.

Купуйте карти пам'яті у нас: широкий вибір та доставка по всій Україні

Ви можете придбати карту пам'яті, таку як microSD, SD, SDXC, SDHC, Memory Stick Pro Duo, ємністю 8 ГБ, 16 ГБ, 32 ГБ, 64 ГБ, а також інші супутні товари, в нашому магазині у Дніпрі, де ви отримаєте адекватну ціну, ввічливе обслуговування та консультативний сервіс. Також ви можете оформити замовлення на нашому сайті онлайн.

Товар реалізується як оптом, так і у роздріб з доставкою по всій Україні.

 

 

 

Что такое карта памяти?

Карта памяти – это запоминающее устройство, используемое для увеличения рабочей памяти мобильных телефонов, плееров, GPS устройств, игровых консолей, цифровых фото- и видеокамер и других гаджетов. Как правило, многие из этих устройств уже обладают встроенной внутренней памятью, но, в следствии того, что зачастую такого объема памяти недостаточно для удовлетворения пользовательских потребностей, необходимо покупать дополнительную внешнюю карту памяти микро СД. 

Разновидности карт памяти

В зависимости от форм-фактора существуют следующие типы карт памяти: Memory Stick Pro Duo, micro-SD, micro-SDXC, micro-SDНС, SDXC, Secure Digital (SD), Secure Digital High-Capacity (SDHC) и другие аналогичные названным. Карты формата micro SD, являются наиболее компактными и используются, как правило, для мобильных устройств и планшетов. Flash карты microSD можно купить как в комплекте с адаптером SD карт так и без него. Адаптер SD позволяет увеличить формат microSD карты до классического формата SD, что автоматически  расширяет список устройств в которых она может использоваться и, главное, позволяет копировать информационные данные с помощью обычного картридера. Memory Stick и Secure Digital карты более крупные по размеру и, в основном, приобретаются для записи и хранения информации на более габаритной технике (фотоаппараты, видеокамеры, ПК). Формат SD является наиболее универсальным и поддерживается всеми существующими режимами форматирования. 

Лидеры рынка

На сегодняшний день лидерами рынка по производству карт памяти являются такие компании, как KINGSTON, SILICON POWER, TRANSCEND, SANDISK, TDK. Все они производят высококачественную продукцию, с различными ценовыми и типовыми показателями. 

Параметры карт памяти, которые следует знать при ее покупке.

Различные устройства не только обладают разными слотами под флэш карты, но и имеют ограничения по объему устанавливаемой памяти. Карта с большим объемом, чем максимально поддерживаемый устройством, может функционировать неправильно или не функционировать вовсе.

Помимо формата и объема памяти, важным ценообразующим фактором является скорость записи и передачи информации. В первую очередь это показатель скорости записи на носитель. Наиболее популярны карты class 4, 6, 10. Число каждого класса дает характеристику минимальной скорости записи. Соответственно, карты памяти десятого класса – это карты со скоростью записи 10 Мб/сек, четвертого - 4 Мб/сек. В настоящее время карты памяти переходят на новый стандарт обозначения скорости UHS. Так UHS-1 соответствует 10 классу записи. Также многие производители начали отдельно обозначать скорость чтения современных microsdhc и microsdxc карт.

Следует отметить, что карта памяти для каждого устройства нужна не всегда наивысшего класса. Зачастую карты 10 класса используются для профессиональной фото и видеосъемки для максимального повышения производительности аппаратуры. Данные параметры позволяют операторам снимать в форматах FullHD, RAW, JPG высокого разрешения, скоростная серийная съемка и т.д. Любительские фото и видеокамеры, а также видеорегистраторы используют карты 6 или 10 класса. 4 класс может быть предназначен для МР3 плеера, смартфона, планшета, мобильного телефона. Заметим, что карты памяти 4 класса более дешевые по сравнению с картами UHS и 10 класса.

Купить карту памяти выбрать: microSD, SD, SDXC, SDHC, Memory Stick Pro Duo, емкостью 8Gb, 16Gb, 32Gb, 64Gb, а также другие сопутствующие товары, можно в нашем магазине в Днепре, где вы получите адекватную цену, вежливое обслуживание и консультативный сервис. Также Вы можете оформить заказ на нашем сайте онлайн.

Товар реализуется оптом и в розницу с доставкой по всей Украине.

Объем

 • 256Gb(31)
 • 1 TB(8)
 • 1.5 TB(1)
 • 4 Gb(4)
 • 8 Gb(10)
 • 16 Gb(16)
 • 32 Gb(41)
 • 64 Gb(58)
 • 128 Gb(51)
 • 512 Gb(22)

Тип Вых

 • CF(9)
 • SD(61)
 • microSD(56)
 • microSD + адаптер(116)
Каталог товаров
2016©1.3167