Процесори (CPU)

Процесор - це основна частина будь-якого комп'ютера. Він здійснює всі обчислення та обробку інформації на ПК.

Вибираючи процесор для ПК, необхідно враховувати багато різних нюансів. Всі технічні характеристики ви можете знайти в описі будь-якого процесора, а їх розшифрування - в багатосторінкових статтях та оглядах.

Основні фактори при виборі процесора
Усі експерти згодні в тому, що визначальним фактором при виборі процесора є його ядро. Зразу можна констатувати той факт, що чим вища ціна на процесори для ПК в Україні серед моделей одного бренду, тим кращі їх параметри. Що стосується різниці вартості продукції основних брендів, то процесори AMD завжди дешевші, ніж аналогічні продукти Intel.

Якщо вам потрібно придбати процесори для комп'ютерів у Дніпрі, які можуть використовуватися як вдома, так і в офісі, потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

якщо ви купуєте процесор OEM - отримаєте гарантію на 1 рік, при боксовій версії виробник бере гарантійні зобов'язання на 3 роки;

у боксовій версії обов'язково повинен бути наданий кулер;

при виборі процесора подумайте, скільки ресурсоємних завдань ви плануєте запускати одночасно;

використання процесора з вбудованою відеокартою (гібридного) дозволить зекономити на її покупці, але при цьому всі більш-менш прогресивні ігри стануть для вас недоступними;

при виборі обоврати уважно зверніть увагу на те, щоб роз'єм процесора збігався з материнською платою.

Досвідчені користувачі знають, що практично будь-який сучасний процесор можна розганяти, тобто змушувати його працювати швидше. Ми не рекомендуємо займатися такими процедурами новачкам, оскільки підвищення тактової частоти може легко призвести до поломки процесора назавжди.

Під час роботи багато процесорів споживають від 65 до 200 ватт. Чим вище навантаження, тим більше споживана потужність. При цьому, звичайно, збільшується й тепловиділення, що призводить до необхідності ефективного охолодження. Тому при виборі процесора одразу визначтеся з рівнем навантаження ПК завданнями і виберіть вентилятор, який відповідає потужності.

Продаж процесорів для комп'ютерів може здійснюватися як при придбанні комп'ютера в цілому, так і окремо. Якщо ви хочете провести оновлення свого ПК, то в першу чергу слід задуматися про заміну процесора. Якщо він має новий роз'єм, то доведеться замінити й материнську плату. Тому завжди вибирайте процесор з урахуванням загальної архітектури ПК.

Придбати процесор для комп'ютера або ноутбука та інші супутні товари можна, відвідавши наш магазин у Дніпрі, де ви отримаєте конкурентну ціну, ввічливе обслуговування та консультаційний сервіс. Також ви можете оформити замовлення на нашому сайті онлайн.

Товар реалізується оптом та в роздріб з доставкою по всій Україні.

 

 

 

Процессор – это основная часть любого компьютера. Он осуществляет все вычисления и обработку информации на ПК.

Выбирая процессор для ПК, необходимо учитывать массу различных нюансов. Все технические характеристики вы можете найти в описании любого процессора, а их расшифровку – в многостраничных статьях и обзорах.

Основные факторы при выборе процессора

Все эксперты сходятся на том, что определяющим фактором при выборе процессора является его ядро. Сразу можно констатировать тот факт, что чем выше цены на процессоры для ПК в Украине среди моделей одного бренда, тем лучше их параметры. Что касается разницы стоимости изделий основных брендов, то процессоры AMD всегда дешевле аналогичных изделий Intel.

При необходимости купить процессоры для компьютеров в Днепре, которые могут использоваться как дома, так и в офисе, нужно придерживаться следующих рекомендаций:

 • покупаете процессор OEM – получите гарантию на 1 год, при боксовой версии производитель берет гарантийные обязательства на 3 года

 • в боксовой версии вам обязательно должен быть предоставлен кулер.

 • при выборе процессора подумайте, сколько ресурсоемких задач вы планируете запускать одновременно.

 • использование процессора со встроенной видеокартой (гибридного) позволит сэкономить на ее покупке, но при этом все более-менее продвинутые игры станут для вас недоступны

 • при выборе обязательно обратите внимание на то, чтобы сокет процессора совпадал с материнской платой.

 • Опытные пользователи знают, что практически любой современный процессор можно разогнать, то есть заставить его работать быстрее. Мы не рекомендуем заниматься такими процедурами новичкам, так как при наращивании тактовой частоты можно легко вывести процессор из строя навсегда.

В процессе работы большая часть процессоров потребляет от 65 до 200 Ватт. Чем выше нагрузка, тем больше потребляемая мощность. При этом естественно увеличивается и теплоотдача, что ведет к необходимости эффективного охлаждения. Поэтому при выборе процессора сразу определитесь со  степенью нагрузки ПК задачами, и выберите соответствующий по мощности вентилятор.

Продажа процессоров для компьютеров может осуществляться как при приобретении компьютера в целом, так и отдельно. Если вы хотите провести улучшение вашего ПК, то в первую очередь нужно задуматься о смене процессора. Если у него будет новый сокет, то придется заменить и материнскую плату. Поэтому всегда выбирайте процессор с учетом общей архитектуры ПК.

Купить процессор для компьютера или ноутбука и другие сопутствующие товары можно посетив наш магазин в Днепре, где вы получите конкурентную цену, вежливое обслуживание и консультативный сервис. Также Вы можете оформить заказ на нашем сайте онлайн.

Товар реализуется оптом и в розницу с доставкой по всей Украине.

Производитель

 • AMD(60)
 • Intel(81)

Сокет

 • 1200(32)
 • 1700(49)
 • AM4(41)
 • AM5(20)

Поставка

 • BOX (без кулера)(48)
 • BOX (с кулером)(54)
 • Tray (без кулера)(31)
 • Tray (+ кулер отдельно)(8)
Каталог товаров
2016©1.0127