Засоби для чищення екранів та оргтехніки

Засоби для чищення моніторів та оргтехніки

Засоби для чищення для комп'ютерів і ноутбуків дозволяють прибрати пил і інші сторонні предмети з монітора, не залишаючи, при цьому, подряпин та інших дефектів на антивідблисковому покритті монітора.

Серветки для чищення або спеціальний спрей

У Європі, для утримання свого робочого місця в чистоті, використовують, як правило, вологі серветки, змочені спеціальною рідиною, що дозволяє видаляти жир та бруд із робочих поверхонь.

Першою фірмою, яка зайнялася виробництвом засобів для чищення для офісної техніки була фірма Defender, що є зараз одним з лідерів ринку з продажу вологих серветок. Існує два типи вологих серветок, що чистять - перші, серветки, призначені для роботи з рідкокристалічними (LCD) екранами, моніторами комп'ютера, ноутбука або телевізора, оптики фото-і відеотехніки. Другі - універсальні вологі серветки, що чистять, для пластикових поверхонь офісної оргтехніки. Обидва типи серветок, що чистять, як правило, продаються в тубі, в кількості 100 шт. Варто сказати, що спеціальна рідина, якій просочуються серветки після деякого часу випаровується, тому для індивідуального користування рекомендується купувати серветки, що чистять, у невеликих пачках.

Також можна використовувати спеціальну рідину або спрей для чищення екранів телефону, смартфона, планшета, телевізора, комп'ютера. Такий спрей наноситься на суху безворсову серветку, що чистить, що складається з мікрофібри. Такі серветки часто використовуються для ліквідації пилу, що осідає на офісній техніці та меблів. Ціна, встановлена в нашому магазині на всі типи серветок, Вас приємно здивує.

Чищення фототехніки

Проведення фотозйомки на вулиці не тільки дозволяє зробити вдалі кадри, але і істотно забруднює оптику фотоапарата, що може призвести до його поломки. Ретельний догляд допоможе значно збільшити термін експлуатації Вашої фототехніки. Найчастіше, негативному впливу пилу та вологи піддається лінза фотоапарата, тому рекомендується ретельно та регулярно займатися її чищенням. Для таких заходів було спеціально створено комплект для чищення об'єктиву фотоапарата, що складається з олівця, груші для усунення пилу та серветок, що чистять.

Набори для чищення лінз

На даний момент фірма Lenspen є найбільш затребуваною як серед професіоналів, так і серед любителів фотозйомки. У набір може входити відразу кілька олівців або маркерів, що відрізняються один від одного формою і розміром, що дозволить зробити чистку будь-якого типу об'єктива. Олівець або маркер оснащений пензликом для збирання пилу і спеціальною поверхнею, що чистить. Він є одним із найзручніших засобів для очищення лінз об'єктива фотоапарата. Ви можете купити олівець для чищення об'єктива та оптики фототехніки у Дніпропетровську, звернувшись до нашого магазину. Засобом, що дозволяє провести вологе очищення об'єктива є спеціальна рідина різних марок, що використовується для усунення бруду, слідів пальців і пилу з поверхні об'єктива. Для того, щоб швидко відчистити об'єктив від різних сторонніх предметів у домашніх умовах, зазвичай використовують спеціальні серветки.

Купити засоби для чищення серветки, олівець, рідина, спрей та інші супутні товари можна відвідавши наш магазин у Дніпрі, де ви отримаєте конкурентну ціну, ввічливе обслуговування та консультативний сервіс. Також Ви можете оформити замовлення на нашому веб-сайті онлайн.

Товар реалізується оптом та в роздріб з доставкою по всій Україні.

 

 

 

Средства для чистки мониторов и оргтехники

Чистящие средства для компьютеров и ноутбуков позволяют убрать пыль и прочие посторонние предметы с монитора, не оставляя, при этом, царапин и прочих дефектов на антибликовом покрытии монитора.

Чистящие салфетки или специальный спрей

В Европе, для содержания своего рабочего места в чистоте, используют, как правило, влажные салфетки, смоченные специальной жидкостью, позволяющей удалять жир и грязь с рабочих поверхностей.

 Первой фирмой, которая занялась производством чистящих средств для офисной техники была фирма Defender, являющаяся сейчас одним из лидеров рынка по продаже влажных салфеток. Существует два типа влажных чистящих салфеток – первые, салфетки, предназначенные для работы с жидкокристаллическими (LCD) экранами, мониторами компьютера, ноутбука или телевизора, оптики фото- и видеотехники.  Вторые – универсальные влажные чистящие салфетки, для пластиковых поверхностей офисной оргтехники. Оба типа чистящих салфеток, как правило, продаются в тубе, в количестве 100 шт. Стоит сказать, что специальная жидкость, которой пропитываются салфетки по прошествии некоторого времени испаряется, поэтому для индивидуального пользования рекомендуется покупать чистящие салфетки в небольших пачках.

Также можно использовать специальную жидкость или спрей для чистки экранов телефона, смартфона, планшета, телевизора, компьютера. Такой спрей наносится на сухую безворсовую чистящую салфетку, состоящую из микрофибры. Такие салфетки, часто используются для ликвидации пыли, оседающей на офисной технике и мебели. Цена, установленная в нашем магазине на все типы салфеток Вас приятно удивит.

Чистка фототехники

Проведение фотосъемки на улице не только позволяет Вам сделать удачные кадры, но и существенно загрязняет оптику фотоаппарата, что может привести к его поломке. Тщательный уход поможет существенно увеличить срок эксплуатации Вашей фототехники. Чаще всего, негативному воздействию пыли и влаги подвергается линза фотоаппарата, поэтому рекомендуется тщательно и регулярно заниматься ее чисткой. Для таких мероприятий был специально создан комплект для чистки объектива фотоаппарата состоящий из карандаша, груши для устранения пыли и чистящих салфеток.

Наборы для чистки линз

 На данный момент фирма lenspen, является наиболее востребованной, как среди профессионалов, так и среди любителей фотосъемки. В набор может входить сразу несколько чистящих карандашей или маркеров, отличающихся друг от друга формой и размером, что позволит произвести чистку любого типа объектива. Карандаш или маркер оснащен кисточкой для уборки пыли и специальной чистящей поверхностью. Он является одним из самых удобных средств для очистки линз объектива фотоаппарата.  Вы можете купить карандаш для чистки объектива и оптики фототехники в Днепропетровске, обратившись в наш магазин.  Средством, позволяющим провести влажную очистку объектива является специальная жидкость, различных марок, использующаяся для устранения грязи, следов пальцев и пыли с поверхности объектива. Для того, чтобы быстро отчистить объектив от различных посторонних предметов в домашних условиях, обычно используют специальные салфетки.

Купить чистящие средства типа салфетки, карандаш, жидкость, спрей и другие сопутствующие товары можно посетив наш магазин в Днепре, где вы получите конкурентную цену, вежливое обслуживание и консультативный сервис. Также Вы можете оформить заказ на нашем сайте онлайн.

Товар реализуется оптом и в розницу с доставкой по всей Украине.

Каталог товаров
2016©0.3513