Матриці для CD та DVD

CD і DVD диски давно стали звичними носіями інформації. Якщо ще 10-15 років тому обидва типи дисків були дорогими, то сьогодні їх широко використовують для перенесення і розмноження інформації. Зачемо випускати багато буклетів, складати великий звіт про презентацію, конференцію або збори, якщо можна все записати на один CD або DVD диск і роздати всім учасникам.

Наш інтернет-магазин SVEN DNEPR пропонує вам купити CD або DVD диски в Дніпрі. У нас є звичайні CD диски, які були перевірені великою кількістю споживачів. Крім дисків, вам обов'язково знадобляться конверти, коробки або спеціальні коробки для дисків, які допомагають зберегти їх у цілості. Ми надамо вам як диски, так і засоби для їх зберігання і транспортування в будь-якій кількості, як в Дніпрі, так і в інших містах України.

Види дисків

Перш ніж дізнаватися ціни на CD диски в Україні, вам потрібно дізнатися якомога більше інформації про їх особливості. Як DVD, так і CD диски можуть бути одноразовими або мати можливість повторного використання. Перші позначаються літерою R, другі мають індекс RW. Вартість диска буде залежати від того, скільки разів його можна використовувати. В даний час більш популярні CD-R і DVD-R, оскільки для повторного запису можна придбати недорогий USB-накопичувач, на який поміститься набагато більше інформації.
записати більше даних на носій, вам потрібно купити DVD диски, найкраще двосторонні: на них можна розмістити до 8,5 Гб інформації.

При виборі потрібної вам опції, звичайно, слід враховувати вартість, але головним критерієм повинна бути якість.

Якщо ви збираєтеся записувати музику на диски, робіть це з мінімальною швидкістю, щоб уникнути перешкод і появи шумів. Що стосується тривалості зберігання, тут без конкуренції DVD-R, цей факт також варто враховувати при виборі.

Використовуючи диски для одноразового запису, намагайтеся скомпонувати дані таким чином, щоб заповнити всю дискову площу, оскільки дозаписати інформацію буде неможливо.

Купити CD і DVD диски та інші супутні товари можна, відвідавши наш магазин у Дніпрі, де ви отримаєте конкурентну ціну, ввічливе обслуговування і консультаційний сервіс.

Також ви можете зробити замовлення на нашому сайті онлайн.

Товар реалізується оптом і в роздріб з доставкою по всій Україні.

 

 

 

CD и DVD диски давно стали привычными информационными носителями. Если еще каких-нибудь 10-15 лет назад и те, и другие стоили дорого, то сегодня их повсеместно используют для переноса и тиражирования информации. Зачем выпускать массу буклетов, формировать большой отчет о презентации, конференции или собрании, если можно все сбросить на один CD или DVD диск и раздать всем участникам.

Наш интернет магазин SVEN DNEPR предлагает вам купить DVD диски в Днепре. Есть у нас и самые обычные CD диски, качество которых проверено большим количеством потребителей. Кроме самих дисков вам обязательно понадобятся конверты, коробки или специальные боксы для дисков, которые помогают сохранить их в целости. Мы предоставим вам как диски, так и средства для их хранения и транспортировки в любом количестве, как в Днепре, так и в других городах Украины.

Разновидности дисков

Прежде чем узнавать цены на CD диски в Украине, вам необходимо узнать максимум информации об их особенностях. Как DVD, так и CD диски могут быть либо одноразовыми, либо имеют возможность повторного использования. Первые обозначаются буквой R, вторые имеют индекс RW. Стоимость диска будет зависеть от того, сколько раз его можно использовать. В настоящее время большей популярностью пользуются CD-R и DVD-R, так как для повторной записи можно приобрести недорогой USB-накопитель, на который поместится намного больше информации.

Что касается объема данных, то на стандартный CD помещается порядка 700 Mb. Если вы хотите разместить больше данных на носителе, то вам нужно купить ДВД диски, лучше всего двойные: на них можно разместить до 8,5Гб информации.

При выборе необходимого вам варианта, естественно, необходимо учитывать стоимость, но не она будет основным критерием, а качество.

Если вы собираетесь записывать музыку на диски, то делайте это на минимальной скорости, чтобы избежать помех и возникновения шумов. Что касается долговечности хранения, то тут вне конкуренции DVD-R, этот факт также стоит учесть при выборе.

Используя диски для одноразовой записи, старайтесь компоновать данные таким образом, чтобы заполнить все дисковое пространство, так как дописать информацию будет невозможно.

Купить CD и DVD диски и другие сопутствующие товары можно посетив наш магазин в Днепре, где вы получите конкурентную цену, вежливое обслуживание и консультативный сервис.

Также Вы можете оформить заказ на нашем сайте онлайн.

Товар реализуется оптом и в розницу с доставкой по всей Украине.

Каталог товаров
2016©0.5966