CD приводи / DVD приводи

При використанні ПК будь-якої модифікації вам не обійтись без такої простої і дуже зручної речі, як CD-ROM привід для комп'ютера. Незважаючи на те, що практично будь-яку інформацію можна отримати з Інтернету або принести на флешці, CD-диски все ще є основним джерелом різноманітного ліцензійного програмного забезпечення, баз даних та інших подібних обсягів інформації. Вам варто купити CD-привід у випадку, якщо ви бажаєте зібрати домашній архів з фотографій і відеозаписів: все, що вам захочеться, ви зможете просто записати на диск, таким чином звільнивши місце на жорсткому диску комп'ютера.

Наш інтернет-магазин пропонує вам купити дисковод для ПК у Дніпрі, вартість цього обладнання досить демократична.
Особливості дисководів
Якщо не заглиблюватись у технічні параметри, які описують швидкість запису та підтримувані формати дисків, то CD-ROM дисковод для комп'ютера в основному відрізняється за місцем свого монтажу.

У нас ви можете купити CD привід або вбудований, або зовнішній. Перший варіант традиційно використовується у стаціонарних ПК, він поміщається навіть у корпус формату mini tower.

Зовнішній привід частіше всього купують ті, хто користується ноутбуками. Останній варіант коштує дорожче як у Дніпрі, так і в інших містах України, оскільки його потрібно було зробити автономним і помістити в окремий корпус. За своїми функціями обидва варіанти однакові, вибір залежить лише від вашої зручності та типу використовуваного ПК. Дисковод для ноутбука може бути або спеціальним тонким внутрішнім, або будь-яким зовнішнім. Що стосується стаціонарних комп'ютерів, то в цьому випадку можна використовувати будь-який варіант.

 

 

 

При использовании ПК любой модификации вам не обойтись без такой простой и очень удобной штуки как CD-ROM дисковод для компьютера. Несмотря на то, что практически любую информацию можно получить из сети Интернет или принести на флешке, CD-диски все также являются основным источником различного лицензионного софта, баз данных и прочих подобных массивом информации. Вам стоит купить CD-привод в том случае, если вы хотите собирать домашний архив из фотографий и видеозаписей: все, что вам захочется, вы сможете просто записать на диск, тем самым освободив место на HDD компьютера.

Наш интернет магазин предлагает вам купить дисковод для ПК в Днепре, стоимость данного оборудования вполне демократична. 

Особенности дисководов

Если не вдаваться в технические параметры, описывающие скорость записи и поддерживаемые форматы дисков, то CD-ROM дисковод для компьютера в основном отличается по месту своего монтажа.

У нас вы можете купить CD привод либо встроенный, либо внешний. Первый вариант традиционно используется в стационарных ПК, он умещается даже в корпус формата mini tower. Внешний привод чаще всего покупают те, кто пользуется ноутбуками. Последний вариант стоит дороже как в Днепре, так и вы других городах Украины, так его необходимо было сделать автономным и поместить в отдельный корпус. По своим функциям оба варианта одинаковы, выбор зависит только от вашего удобства и типа используемого ПК. Дисковод для ноутбука может быть или специальным тонким внутренним или любым внешним, что касается стационарных компьютеров, то в этом случае можно применять любой вариант.

Конструкция

  • Внешний(12)
  • Внутренний(1)
Каталог товаров
2016©0.6814