Шлейфи, кабелі, переходники

Комплектація комп'ютерів обов'язково потребує використання шлейфів, кабелів та перехідників. Вони забезпечують підключення внутрішніх периферійних пристроїв до шини комп'ютера, синхронізацію зовнішніх пристроїв з системним блоком. Слід пам'ятати, що іноді процедура POST не розпізнає жорсткий диск не через його несправність або збій у налаштуваннях. Проблема просто полягає в несправності внутрішнього кабелю.

У магазині SVEN ДНЕПР представлений широкий вибір шлейфів, кабелів та перехідників з різними типами інтерфейсів. Ви обов'язково знайдете підходящі для свого домашнього комп'ютера або ноутбука. В каталозі представлені кабелі з такими типами роз'ємів: SATA III, eSATA, MicroSATA, SATA Power і SATA SLIMLINE, USB 2.0 і 3.0, ATX, PCI-e, MOLEX. Крім того, ви можете придбати внутрішній Hub для виведення USB-портів на зовнішню панель системного блока.

У нашому каталозі представлені внутрішні кабелі і шлейфи від таких виробників: Gemix, Gembird, Cablexpert, Maiwo, Viewcon.

Придбати шлейфи, кабелі та перехідники можна в магазині SVEN ДНЕПР. Тут ви також знайдете широкий вибір іншої комп'ютерної техніки та аксесуарів. Наш магазин знаходиться за адресою Суворова 14, всього в 600 метрах від ТЦ АПОЛЛО (район вулиці Титова). Також покупку можна оформити в інтернет-магазині, не виходячи з дому, на нашому сайті. Доставка товару здійснюється до всіх міст України протягом 3 днів.

 

 

 

Комплектация компьютеров в обязательном порядке требует использования шлейфов, кабелей и переходников. Они обеспечивают присоединение внутренних периферийных устройств к шине компьютера, синхронизации внешних устройств с системным блоком. Стоит помнить, что порой процедура POST не определяет жесткий диск не по причине его неисправности или сбое настроек. Проблема попросту заключается в неисправности внутреннего кабеля.

 В магазине SVEN ДНЕПР представлен широкий выбор шлейфов, кабелей и переходников с разными типами интерфейсов. Вы обязательно найдете подходящий для своего домашнего компьютера или ноутбука. В каталоге представлены кабели с такими типами разъемов: SATA III, eSATA, MicroSATA, SATA Power и SATA SLIMLINE, USB 2.0 и 3.0, ATX, PCI-e, MOLEX. Помимо этого Вы можете приобрести внутренний Hub для вывода USB-портов на внешнюю панель системного блока.

 В нашем каталоге представлены внутренние кабели и шлейфы от таких производителей: Gemix, Gembird, Cablexpert, Maiwo, Viewcon.

 Купить шлейфы, кабели и переходники можно в магазине SVEN DNEPR. Здесь вы также найдете широкий выбор другой компьютерной техники и аксессуаров.Наш магазин находится по адресу Суворова 14, всего в 600 метрах от ТЦ АПОЛЛО (район ул.Титова). Также покупку можно оформить в интернет-магазине не выходя из дома на нашем сайте https://sven.dp.ua. Доставка товара осуществляется по всем городам Украины в течение 3-х дней.

 Если у Вас остались вопросы, задайте их нашим специалистам и получите квалифицированную консультацию. Обращайтесь по телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

 Всегда Вам рады!

Каталог товаров
2016©0.3616