Автомобільні інвертори

Вибір сучасної людини

Технології постійно розвиваються, і важко уявити собі життя без різних електричних пристроїв, чи то мобільного телефону, електрочайника, фена або складної спеціалізованої будівельної техніки. При цьому сучасна людина часто проводить у своєму автомобілі більше часу, ніж у власному домі. У зв'язку з цим гостро постає питання, яким чином можна заряджати різні пристрої під час подорожі. Деяким пристроям можна забезпечити живлення або заряджання через автомобільний прикурювач, але далеко не всім пристроям достатньо напруги в 12 вольт. В такому випадку знахідкою для будь-якого власника автомобіля стане автомобільний перетворювач напруги або інвертор.

Принципи роботи

У всіх типів інверторів головне технічне завдання - перетворення постійного струму 12 В/24 В, який надає акумулятор автомобіля, у змінний струм з напругою 220 В і частотою 50 Гц, як у звичайній електромережі. Завдяки автомобільному інвертору Ви отримуєте автономний джерело електроенергії прямо у салоні автомобіля. Ви можете підключити до нього різноманітні електроприлади, починаючи з портативних пристроїв, комп'ютерів і закінчуючи різноманітною побутовою технікою та інструментарієм.

Вибір інверторів

При виборі інвертора автомобільного акумулятора варто ретельно обдумати, з якими цілями Ви збираєтеся його використовувати і, виходячи з цього, враховувати деякі параметри:

Потужність
Потужність інвертора не повинна бути рівною або меншою за загальну потужність підключеної до нього електротехніки. В іншому випадку ви ризикуєте пошкодити не лише інвертор, але й електропроводку та акумулятор вашого автомобіля. Для слабопотужних пристроїв, таких як бритва, камера, фотоапарат або ноутбук, достатньо придбати автомобільний інвертор потужністю 150 Вт. Для чогось потужнішого, наприклад, пилососа, дриля або мікрохвильової печі, знадобляться автомобільні інвертори потужністю 1000 Вт, 2000 Вт, 3000 Вт. Вартість таких пристроїв помітно вища, а підключення здійснюється безпосередньо до акумулятора автомобіля.

Пікова потужність
Не слід забувати, що у деяких пристроїв номінальна потужність, вказана в технічному паспорті, може відрізнятися від максимальної потужності, яка виникає при запуску. Тому купувати автомобільний інвертор краще з певним запасом потужності.

Обов'язково зверніть увагу при виборі інвертора на те, що певна частина споживаної потужності пристрою (зазвичай близько 10%) втрачається на його власну роботу.

Автомобільні інвертори, представлені в магазині Sven, були перевірені десятками покупців і мають чудові відгуки. Крім того, наші інвертори мають всі необхідні захисти, що відповідають міжнародним стандартам якості.

Продаж автомобільних інверторів

Придбати автомобільні перетворювачі напруги в Дніпрі ви можете у магазині Sven Dnepr. Приємні ціни та широкий модельний ряд автомобільних інверторів мало ймовірно залишать байдужим навіть найвибагливішого автомобіліста, а досвідчені консультанти допоможуть визначитися з вибором, детальніше розповідатимуть про цікавлячі вас моделі та відповідатимуть на будь-які виниклі запитання.

 

 

 

Выбор современного человека

Технологии не стоят на месте и сейчас ужетрудно представить себе жизнь без различных электрических приборов, будь то мобильный телефон, чайник, фен или сложная специфическая строительная техника. При этом порой современный человек проводит в своем автомобиле больше времени, чем в собственном доме. И в связи с этим остро встал вопрос, каким образом можно подзарядить различные приборы, находясь в дороге. Некоторым устройствам все же можно обеспечить питание или подзарядку через автомобильный прикуриватель, но далеко не всем устройствам хватит напряжения в 12 Вольт. В таком случае находкой для любого владельца автомобиля станет автомобильный преобразователь напряжения или инвертор.

Принципы работы

У всех типов инверторов главная техническая задача - преобразование постоянного тока 12v/24v, который дает на выходе аккумулятор автомобиля, в переменный ток с напряжением 220v и частотой 50 Гц, как в обычной электросети. Благодаря автомобильному преобразователю тока Вы получаете автономный источник электроэнергии прямо в салоне автомобиля. Вы можете подключить к нему разнообразные электроприборы начиная с портативных устройств, компьютеров и заканчивая различной бытовой техникой и инструментарием.

Выбор инверторов

Выбирая инвертор автомобильного аккумулятора стоит продумать то, с какими целями Вы собираетесь его использовать и, исходя из этого, учитывать некоторые параметры:

- мощность

Мощность инвертора не должна быть равна или ниже, чем суммарная мощность подключаемой к нему электротехники. Иначе Вы рискуете повредить не только инвертор, но и проводку, аккумулятор Вашего автомобиля.
Для маломощных приборов, таких как бритва, камера, фотоаппарат или ноутбук будет достаточно купить автомобильный инвертор на 150w.
Для чего-либо более мощного, вроде пылесоса, дрели или СВЧ-печи, понадобятся автомобильные инверторы на 1000вт, 2000w, 3000вт. Цена таких устройств заметно выше, а подключение производится непосредственно к аккумулятору автомобиля.

- пиковая мощность

Не стоит забывать, что у некоторых приборов номинальная мощность, указанная в техпаспорте, может отличаться от максимальной мощности, которая возникает при запуске. Так что покупать автомобильный инвертор лучше с определенным запасом мощности.

Обязательно стоит обратить внимание при выборе инвертора на то, что какая-то доля потребляемой мощности устройства (в основном около 10%) теряется так как идет на обеспечение собственной работы.

Представленные в магазине Sven Dnepr автомобильные инверторы были проверены не одним десятком покупателей и имеют прекрасные отзывы. Также наши инверторы обладают всеми необходимыми защитами, которые соответствуют международным стандартам качества.

Продажа автомобильных инверторов

Купить автомобильные преобразователи напряжения в Днепре Вы можете в магазине Sven Dnepr. Приятные цены и широкий модельный ряд автомобильных инверторов вряд ли смогут оставить равнодушным даже самого искушенного автомобилиста, а опытные консультанты помогут определиться с выбором, расскажут подробнее об интересующих Вас моделях и ответят на любые возникшие вопросы.

Каталог товаров
2016©0.4079