Модеми (GSM, LTE, CDMA, ADSL) та маршрутизатори з функцією модема.

Модеми GSM, LTE, CDMA, ADSL

З того часу, як з'явилася потреба у передачі даних між комп'ютерами, тобто при з'явленні мереж, з'явилися спеціалізовані пристрої, які називають модемами. Обладнання цього типу розвивалося паралельно з типами та системами передачі даних, на сьогоднішній день можна придбати модем в Дніпрі, а також в інших містах України, який буде належати до однієї з груп:

  • звичайні проводові модеми з ADSL
  • проводові модеми, що роздають через Wi-Fi
  • мобільні модеми, що працюють в мережах GSM, UMST, CDMA та інших.

Вартість обладнання залежить від його можливостей та характеристик, але в цілому ціни на модеми для комп'ютера в Україні досить прийнятні, що сприяє їх широкому поширенню.

Особливості різних типів модемів

Про проводові модеми, навіть з Wi-Fi, довго розповідати не потрібно. Ви підключаєте до нього телефонну лінію, яка підтримує функцію передачі даних за технологією ADSL. Далі можна роздавати підключення або через патч-корди, підключені до портів, або через Wi-Fi, якщо ця функція присутня. Будь-який сучасний ADSL модем, який поєднує в собі функції роутера, також може замінити спліттер, тобто ви зможете підключити за його допомогою і телефонний апарат. В результаті при передачі даних телефонна лінія залишатиметься вільною для звичайних дзвінків.

Продаж інтернет-модемів, які працюють завдяки відповідним сервісам мобільних операторів - це зовсім інше. У нас в продажу ви знайдете модем для всіх операторів GSM, GPRS, EDGE, які підтримують всі мобільні компанії, що працюють на території України. Ви навіть можете придбати модем для планшета, головне, щоб сам гаджет підтримував можливість підключення до нього зовнішніх пристроїв з роз'ємом USB.

Придбати інтернет-модем для ноутбука або стаціонарного комп'ютера можна в магазині SVEN DNIPRO (Свен Дніпро). Ми знаходимося за адресою Алана Шепарда 14, у районі вул. Титова (поруч з ТЦ APPOLO). Також замовлення можна оформити на сайті https://sven.dp.ua/.

Якщо у вас є питання, задавайте їх нашим спеціалістам за телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Доставка продукції здійснюється по всій території України протягом 3-х днів.

Ми завжди раді допомогти вам!

 

 

 

Модемы gsm, lte, cdma, adsl

С тех самых пор, как появилась необходимость в передаче данных между компьютерами, то есть при возникновении сетей, появились специализированные устройства, которые называют модемами. Оборудование данного типа развивалось параллельно с типами и системами передачи данных, в настоящее время можно купить модем в Днепре, а также в других городах Украины, который будет относиться к одной из групп:

  • обычные проводные модемы с ADSL

  • проводные модемы, раздающие через Wi-Fi

  • мобильные модемы, работающие в сетях GSM, UMST, CDMA и других.

Стоимость оборудования зависит от его возможностей и характеристик, но в целом цены на модемы для компьютера в Украине вполне приемлемы, что способствует их широкому распространению.

Особенности разных типов модемов

О проводных модемах, даже оснащенных Wi-Fi, долго рассказывать не приходится. Вы подключаете к нему телефонную линию, которая поддерживает функцию передачи данных по технологии ADSL. Далее можно раздавать подключения либо через патч корды, подключенные к портам, либо через Wi-Fi, если данная функция присутствует. Любой современный ADSL можем, совмещающий в себе функции роутера, также может заменить и сплитер, то есть вы сможете подключить с его помощью и телефонный аппарат. В итоге при работе передачи данных телефонная линия будет оставаться свободной для обычных звонков.

Продажа интернет модемов, которые работают благодаря соответствующим сервисам мобильных операторов – это совсем другое дело. У нас в продаже вы найдете модем для всех операторов GSM, GPRS, EDGE поддерживают все компании мобильной связи, работающие на территории Украины. Вы можете даже купить модем для планшета, главное чтобы сам гаджет поддерживал возможность присоединения к нему устройств внешних устройств с разъемом USB.

Купить интернет модем для ноутбука или стационарного компьютера можно в магазине SVEN DNEPR (Свен Днепр). Мы находимся по адресу Суворова 14, в районе ул. Титова (недалеко от ТЦ APPOLO). Также оформляйте заказ на сайте https://sven.dp.ua/.

  Если остались вопросы, задавайте их нашим специалистам по телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

  Доставка продукции осуществляется по территории всей Украины в течение 3-х дней.   Мы всегда рады Вам помочь!

Тип Вых

  • Роутер/маршрутизатор(11)
  • Точка доступа(1)
Каталог товаров
2016©0.4423