Ноутбуки

Вибір ноутбука: відмінна мобільність та продуктивність в одному пристрої

 Ноутбук, або, якщо використовувати загальну назву, лептоп, - це один з видів персональних комп'ютерів, в корпусі якого, крім стандартних елементів, вбудовані дисплей, тачпад (деякі моделі можуть мати сенсорну панель), клавіатура, акумуляторна батарея та динамік. Крім того, більшість сучасних ноутбуків зазвичай комплектуються веб-камерою та DVD-приводом.

Ідеальний ноутбук: легкий, компактний та завжди підключений до Wi-Fi

 Головною перевагою ноутбука порівняно з настільним ПК є його портативність, невеликий розмір та можливість простого підключення до бездротового Інтернету (Wi-Fi). Крім того, ноутбуки можуть працювати від 1 до 15 годин (в залежності від ємності акумуляторної батареї) без підключення до мережі, що робить їх використання ще зручнішим, особливо якщо ви часто працюєте в дорозі або раптово опинилися без джерела електроенергії.
На що звернути увагу при покупці?

Потужні ігрові ноутбуки: насолоджуйтесь грою без обмежень

 На сьогоднішній день ринок такої продукції переповнений різними моделями, від менш продуктивних, призначених для роботи з текстовими редакторами, офісними програмами, перегляду та прослуховування медіа, завантаження веб-сторінок, до потужних ігрових комп'ютерів, оснащених апаратною платформою останнього покоління. Такі ПК можуть служити не лише для розваг і ігор, а й для роботи з ресурсоємними додатками.

Посібник з вибору ноутбука: визначте свої потреби

 Продуктивність комп'ютера залежить в основному від таких характеристик: типу і показників процесора, відеокарти, оперативної пам'яті, а також від моделі і властивостей жорсткого диска. Ще одним з основних параметрів, на які варто звернути увагу при виборі ноутбука, є розмір дисплея. Зазвичай, найбільшим попитом користуються комп'ютери з діагоналлю екрана 15 дюймів, оскільки, незважаючи на зручність роботи на більших пристроях, великий розмір дисплея значно збільшує вагу та розмір ноутбука, тим самим знижуючи його мобільність. Крім того, варто звернути увагу на такий важливий показник, як об'єм жорсткого диска - чим вище цей показник, тим більшу кількість медіа-файлів, ігор і програм Ви зможете встановити на свій ноутбук.

Купуйте ноутбуки у нас: широкий вибір та доставка по всій Україні

 Придбати ноутбуки можна в нашому магазині у Дніпрі або, оформивши замовлення на нашому веб-сайті. Детальнішу інформацію про товар ви можете отримати у наших консультантів. Товар реалізується оптом і в роздріб з доставкою по всій Україні.

 

 

Выбор ноутбука: отличная мобильность и производительность в одном устройстве

Ноутбук или, если использовать более общее название, лэптоп, – это один из видов персональных компьютеров, в корпус которого, помимо стандартных элементов, встроены дисплей, тачпад  (некоторые модели могут быть оснащены сенсорной панелью), клавиатура, аккумуляторная батарея, а также динамик. Кроме того, большинство современных ноутбуков обычно комплектуются веб-камерой и DVD-приводом.

Идеальный ноутбук: легкий, компактный и всегда подключен к Wi-Fi

Главным преимуществом ноутбука, в сравнении со стационарным ПК, является его легкость при транспортировке, небольшой размер и возможность простого подключения к беспроводному интернету (Wi-Fi). Помимо этого, ноутбуки могут функционировать от 1 до 15 часов (в зависимости от емкости аккумуляторной батареи) без подключения к сети, что делает их использование еще более удобным, особенно, если Вы часто работаете в дороге или неожиданно оказались без источника электроэнергии.

Мощные игровые ноутбуки: наслаждайтесь играми без ограничений

На сегодняшний день рынок данной продукции переполнен различными моделями, от менее производительных, предназначенных для работы с текстовыми редакторами, офисными программами, просмотра и прослушивания медиа, загрузки веб страниц, до мощных игровых компьютеров, оснащенных аппаратной платформой последнего поколения. Такие ПК могут служить не только для развлечений и игр, но и для работы с ресурсоемкими приложениями.

Руководство по выбору ноутбука: определите свои потребности

Производительность компьютера в основном зависит от  таких характеристик: тип и показатели процессора, видеокарты, оперативной памяти, а так же от модели и свойств винчестера. Еще одним из основных параметров, на которые стоит обратить внимание при выборе ноутбука, является размер дисплея. Как правило, наибольшим спросом пользуются компьютеры с диагональю экрана 15 дюймов, поскольку, не смотря на удобство работы на более габаритных устройствах, большой размер дисплея существенно увеличивает вес и размер ноутбука, тем самым снижая его мобильность. Кроме того, следует обратить внимание на такой немаловажный показатель, как объем жесткого диска – чем выше этот показатель, тем большее количество медиа-файлов, игр и софта Вы сможете установить на свой ноутбук.

Покупайте ноутбуки у нас: широкий выбор и доставка по всей Украине

Купить ноутбуки можно в нашем магазине в Днепре или, оформив заказ на нашем сайте. Более детальную информацию о товаре Вы сможете получить у наших консультантов. Товар реализуется оптом и в розницу с доставкой по всей Украине.

Каталог товаров
2016©0.7036