Сумки та конверти для DVD і CD

Конверти та сумки для CD та DVD

Ми часто надаємо значення тому, якою технікою придбати. Запитуємо про те, які носії для зберігання даних вигідніші, зручніші, надійніші. Але разом з тим часто забуваємо про простіше, але не менш важливе — аксесуари для подібних покупок. У магазині SVEN DNEPR Ви знайдете якісні сумки та конверти для CD та DVD.

Для змісту всім нам відомих CD-і DVD-дисків важлива кожна дрібниця. Очевидно, що такі носії інформації можуть слугувати справді довго. Але як забезпечити їх безпеку? Варто пам'ятати, що оптичні диски схильні до пошкоджень, утворення потертостей та подряпин. Крім цього, вони вразливі перед ультрафіолетовим випромінюванням. Також важливо відзначити, що не будь-яке забруднення диска можна видалити без пошкодження поверхні. Тому краще уникати таких забруднень спочатку. Саме від таких зовнішніх впливів Ваші диски збережуть спеціальні конверти та сумки.

У магазині SVEN DNEPR представлені сумки та конверти для CD та DVD від відомих виробників A4TECH та ACME / AULA. Вибирайте найбільш підходящий матеріал чохлів - від нейлону до штучної шкіри. Компактно та безпечно зберігайте велику кількість дисків! А популярні паперові конверти допоможуть зручно зберігати та переносити компакт-диски без страху за їх забруднення чи пошкодження.

Купити сумки та конверти для CD та DVD можна у нашому магазині SVEN DNEPR за адресою Суворова 14, або оформивши замовлення на сайті https://sven.dp.ua/. Задавайте питання, що Вас цікавлять, нашим консультантам. Для цього дзвоніть за телефонами:

(050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Завжди раді Вам допомогти! Доставка продукції здійснюється по території України протягом 3-х днів.

 

 

 

 Мы часто придаем значение тому, какой техникой обзавестись. Задаемся вопросом о том, какие носители для хранения данных выгоднее, удобнее, надежнее. Но вместе с тем частенько забываем о более простом, но не менее важном — аксессуарах для подобных покупок. В магазине SVEN DNEPR Вы найдете качественные сумки и  конверты для CD и DVD.

 Для содержания всем нам известных CD- и DVD- дисков важна каждая мелочь. Очевидно, что такие носители информации могут служить действительно долго. Но как обеспечить их сохранность? Стоит помнить, что оптические диски склонны к повреждениям, образованию потертостей и царапин. Помимо этого они уязвимы перед ультрафиолетовым излучением. Также важно отметить, что не любое загрязнение диска возможно удалить без повреждения поверхности. Поэтому лучше избегать подобных загрязнений изначально. Именно от таких внешних воздействий Ваши диски сохранят специальные конверты и сумки.

 В магазинеSVEN DNEPR представлены сумки и конверты для CD и DVD от известных производителей A4TECH и ACME/AULA. Выбирайте наиболее подходящий материал чехлов — от нейлона до искусственной кожи. Компактно и безопасно храните большое количество дисков! А популярные бумажные конверты помогут удобно хранить и переносить компакт-диски без страха за их загрязнение или повреждение.

 Купить сумки и конверты для CD и DVD можно в нашем магазине SVEN DNEPR по адресу Суворова 14, или оформив заказ на сайте https://sven.dp.ua/. Задавайте интересующие Вас вопросы нашим консультантам. Для этого звоните по телефонам:  

(050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Всегда рады Вам помочь!  Доставка продукции осуществляется по территории всей Украины в течение 3-х дней.

Каталог товаров
2016©0.3057