Кермо, джойстик, геймпад

Джентльмени, запускайте двигуни!

Ігрові пристрої для персональних комп'ютерів - невід'ємний інструмент у руках шанувальників комп'ютерних ігор. В своїй суті всі ігрові пристрої для комп'ютера є спеціалізованими пристроями введення-виведення. Однак, завдяки своїм функціональним можливостям і конструктивним особливостям вони дозволяють наблизити процес керування грою до ситуацій у реальному житті, які ця гра симулює, зробити процес гри на звичайному ПК таким самим захоплюючим і яскравим, як на ігровій приставці. В каталозі нашого інтернет-магазину представлені такі ігрові пристрої, як джойстики, геймпади і керма.

Джойстики, мабуть, є найпоширенішими ігровими пристроями для комп'ютера. Вони найчастіше використовуються у авіаційних симуляторах та інших літальних іграх, оскільки вони схожі на кермо вертольота або винищувача. Якщо ви ще не мали змоги вступити до льотного навчального закладу, ви можете придбати комп'ютерні пристрої управління джойстик і почати освоювати польоти. Ігровий джойстик, зазвичай, складається з корпусу і рухомої ручки. Як на корпусі, так і на рукоятці джойстика є кнопки, на які можна програмувати різні дії в грі, наприклад, вогонь або зміну зброї. Рухи самої ручки завжди налаштовані на управління "літальним апаратом". Зазвичай, джойстики мають середню вартість порівняно з іншими пристроями.

Геймпад - це ігровий пристрій, який, ймовірно, з'явився найпершим ще в середині сімдесятих років ХХ століття разом з першими ігровими приставками. Він нагадує пульт дистанційного керування, який тримають двома руками. Геймпад має ряд (до 10 або більше) звичайних кнопок для виконання різних дій у грі. І одну або дві кнопки, які рухаються в восьми напрямках. Ці кнопки використовуються для визначення руху і іноді вони виконуються у вигляді невеликого джойстика.

Кермо, як можна зрозуміти з самої назви, призначене для використання в гоночних симуляторах. В комплект ігрових пристроїв цього типу, як правило, входять також педалі для симуляції роботи педалі газу і гальма. Усі типи ігрових пристроїв для персональних комп'ютерів можуть мати вібродвигуни або більш складні пристрої для забезпечення зворотного зв'язку гравця з подіями, які розгортаються в грі.

Ви можете придбати ігрові пристрої для ПК у Дніпрі в нашому інтернет-магазині SVEN DNEPR.
Надсилка замовлень по Україні: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Львів, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці та інші міста України.

 

 

 

Джентльмены, заводите моторы!

Игровые манипуляторы для персональных компьютеров - это незаменимый инструмент в руках любителя компьютерных игр. По своей сути все игровые манипуляторы для компьютера являются специализированными устройствами ввода-вывода. Однако, благодаря своим функциональным возможностям и конструктивным особенностям они позволяют приблизить процесс управления игрой к ситуациям в реальной жизни, которые эта игра симулирует, сделать процесс игры на обычном ПК таким же захватывающим и красочным, как и на игровой приставке. В каталоге нашего интернет магазина представлены такие игровые манипуляторы как джойстики, геймпады и рули.

Джойстики – это, пожалуй, самые распространенные игровые манипуляторы для компьютера. Чаще всего они используется в играх авиа-симуляторах и прочих «леталках», так как сделаны по образу и подобию рукоятки управления вертолетом или истребителем. Если Вы еще не успели поступить в летное училище, Вы можете купить компьютерные манипуляторы джойстик и начинать осваивать летное мастерство. Игровой джойстик, как правило, состоит из корпуса и подвижной рукоятки. И на корпусе и на рукоятке джойстика находятся кнопки, на которые можно запрограммировать различные действия в игре. Например, стрельбу или смену вида вооружения. Движения же самой рукоятки всегда запрограммированы на управление «летательным аппаратом». Как правило джойстики имеют среднюю стоимость по сравнению с другими манипуляторами.

Геймпад – это игровой манипулятор, который, наверное, появился самым первым еще в середине семидесятых годов ХХ века вместе с первыми игровыми приставками. Он напоминает пульт дистанционного управления, который нужно держать двумя руками. Наш интернет магазин предлагает самые выгодные цены на игровые манипуляторы для пк в Украине.  Геймпад имеет ряд (до 10 или более) обычных кнопок для выполнения различных действий в игре. И одну или две кнопки, качающиеся в восьми направлениях. Эти кнопки служат для определения движения и иногда их выполняют в виде маленького джойстика.

Руль, как можно понять из самого названия, предназначен для использования в гоночных симуляторах. В комплект игровых манипуляторов данного типа, как правило, входят и педали для симуляции работы акселератора и тормозов. 

Все типы игровых манипуляторов для персональных компьютеров могут иметь вибро-приводы или более сложные приспособления для осуществления обратной связи игрока с событиями, разворачивающимися в игре.

Купить игровые манипуляторы в Днепре вы можете в нашем интернет магазине SVEN DNEPR.

Отправка заказов по Украине: Винница, Днепр, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Киев, Кропивницкий, Николаев, Одесса, Полтава, Ровно, Львов, Харьков, Херсон, Черкассы, Черновцы и другие города Украины.

Каталог товаров
2016©0.324