BENQ 27" EX271UZ White (9H.LP2LA.TBE) OLED 3840x2160,0.03мс,1.5м:1,250кд/м2,240Гц,DP/HDMI/USB-C,Ауд.













59078грн
Код товару:55047
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
MOBIUZ для Game Art: твоя гра — як витвір мистецтва
Перегорни артбук Elden Ring, Horizon Forbidden West чи Tears of the Kingdom — кожен пейзаж, кожна руїна й атмосфера там створені не просто для гри, а як справжня художня робота. Саме тому BenQ Color Lab зберігає авторське бачення завдяки ексклюзивному калібруванню — щоб зображення залишалося яскравим, глибоким і максимально точним, як на екрані, так і у друці.
MOBIUZ дійсно розуміє Game Art: студійний рівень Spectral Color, реалістичний Pixel Contrast, а також 120+ унікальних колірних профілів із бази Color Shuttle Game Art Database, створених під найпопулярніші ігри.
Коли Game Art MOBIUZ зустрічає QD-OLED — починається нова епоха
Матриця QD-OLED 4-го покоління дарує приголомшливу палітру квантових точок і ідеально глибокий чорний OLED. У результаті — шаленний контраст, реалістичні кольори та максимально «живе» зображення, яке піднімає open-world пригоди на новий рівень.
Модель EX271UZ оснащена Graphene Film для захисту OLED-панелі — це не лише краща витривалість, а й майже ідеальний ігровий досвід надовго.
Spectral Color: щоб побачити кожен відтінок так, як задумано
BenQ Color Lab — один із головних авторитетів у сфері калібрування кольору, а MOBIUZ розширює ці можливості ще далі. Повноспектральний Spectral Color робить видимими всі нюанси: сцени, персонажі, броня та ефекти виглядають безшовно й природно — саме так, як їх створили художники.
High Pixel Contrast: щоб не втратити жодної деталі
Завдяки точному налаштуванню BenQ Color Lab, технологія MOBIUZ High Pixel Contrast локально підсилює кожен піксель. Яскраве сонце, темні підземелля чи тісні тунелі — усі дрібні деталі залишаються чіткими. Досліджуй світ, проходь квести й відчувай себе всередині подій.
Color Shuttle: база профілів, що перетворює гру на артбук
BenQ Color Shuttle — це потужна платформа для справжнього Game Art. База містить 120+ колірних профілів для AAA-хітів і постійно поповнюється. Користувачі можуть завантажувати й ділитися профілями, а Smart Game Art адаптується в реальному часі — перетворюючи кожну гру на візуальне задоволення, яке хочеться переглядати, як сторінки артбука.
Колірні режими за стилем гри, а не жанром
MOBIUZ не ділить режими за жанрами — адже ключове не «RPG чи FPS», а художній стиль світу. Після масштабних тестів і відгуків геймерів створені режими для трьох найпопулярніших напрямів:
4K 240Hz: максимум деталізації й швидкості
Режим 4K 240Hz забезпечує ультра-чітку картинку та неймовірно плавний рух. Висока частота оновлення зменшує розмиття й затримку введення, даючи помітну перевагу в динамічних іграх. Це справжній апгрейд для тих, хто грає серйозно.
Готовий до консолей і будь-якого стилю гри
Монітори MOBIUZ оснащені:
eARC: потужний звук без компромісів
З підтримкою eARC та зручним ID-стендом для саундбара, EX271UZ дозволяє отримати справді об’ємний звук, який робить ігровий світ ще більш реалістичним.
Все необхідне для FPS-переваги
Для фанатів шутерів MOBIUZ пропонує корисні інструменти:
Перегорни артбук Elden Ring, Horizon Forbidden West чи Tears of the Kingdom — кожен пейзаж, кожна руїна й атмосфера там створені не просто для гри, а як справжня художня робота. Саме тому BenQ Color Lab зберігає авторське бачення завдяки ексклюзивному калібруванню — щоб зображення залишалося яскравим, глибоким і максимально точним, як на екрані, так і у друці.
MOBIUZ дійсно розуміє Game Art: студійний рівень Spectral Color, реалістичний Pixel Contrast, а також 120+ унікальних колірних профілів із бази Color Shuttle Game Art Database, створених під найпопулярніші ігри.
Коли Game Art MOBIUZ зустрічає QD-OLED — починається нова епоха
Матриця QD-OLED 4-го покоління дарує приголомшливу палітру квантових точок і ідеально глибокий чорний OLED. У результаті — шаленний контраст, реалістичні кольори та максимально «живе» зображення, яке піднімає open-world пригоди на новий рівень.
Модель EX271UZ оснащена Graphene Film для захисту OLED-панелі — це не лише краща витривалість, а й майже ідеальний ігровий досвід надовго.
Spectral Color: щоб побачити кожен відтінок так, як задумано
BenQ Color Lab — один із головних авторитетів у сфері калібрування кольору, а MOBIUZ розширює ці можливості ще далі. Повноспектральний Spectral Color робить видимими всі нюанси: сцени, персонажі, броня та ефекти виглядають безшовно й природно — саме так, як їх створили художники.
High Pixel Contrast: щоб не втратити жодної деталі
Завдяки точному налаштуванню BenQ Color Lab, технологія MOBIUZ High Pixel Contrast локально підсилює кожен піксель. Яскраве сонце, темні підземелля чи тісні тунелі — усі дрібні деталі залишаються чіткими. Досліджуй світ, проходь квести й відчувай себе всередині подій.
Color Shuttle: база профілів, що перетворює гру на артбук
BenQ Color Shuttle — це потужна платформа для справжнього Game Art. База містить 120+ колірних профілів для AAA-хітів і постійно поповнюється. Користувачі можуть завантажувати й ділитися профілями, а Smart Game Art адаптується в реальному часі — перетворюючи кожну гру на візуальне задоволення, яке хочеться переглядати, як сторінки артбука.
Колірні режими за стилем гри, а не жанром
MOBIUZ не ділить режими за жанрами — адже ключове не «RPG чи FPS», а художній стиль світу. Після масштабних тестів і відгуків геймерів створені режими для трьох найпопулярніших напрямів:
- Fantasy
- Sci-Fi
- Realistic
4K 240Hz: максимум деталізації й швидкості
Режим 4K 240Hz забезпечує ультра-чітку картинку та неймовірно плавний рух. Висока частота оновлення зменшує розмиття й затримку введення, даючи помітну перевагу в динамічних іграх. Це справжній апгрейд для тих, хто грає серйозно.
Готовий до консолей і будь-якого стилю гри
Монітори MOBIUZ оснащені:
- пультом керування
- Auto Low Latency Mode (ALLM)
- Variable Refresh Rate (VRR)
- CEC
- eARC
eARC: потужний звук без компромісів
З підтримкою eARC та зручним ID-стендом для саундбара, EX271UZ дозволяє отримати справді об’ємний звук, який робить ігровий світ ще більш реалістичним.
Все необхідне для FPS-переваги
Для фанатів шутерів MOBIUZ пропонує корисні інструменти:
- Crosshair
- FPS Counter
- Blur Reduction
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 36 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | EX271UZ White |
| Код виробника | 9H.LP2LA.TBE |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4718755097362 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 26 - 28,99 |
| Діагональ, дюйми | 26.5" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Технологія матриці | QD-OLED |
| Поверхня екрану | Глянцева |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 250 |
| Час реакції, мс | 0.03 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1500000:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 99% DCI-P3 |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 240 Гц |
| Загальні | |
| Колір корпусу | White |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI USB Type-C Mini-Jack (3.5 mm) 2 x USB Type-C 2 x USB 3.2 |
| Потужність Power Delivery | До 90 Вт |
| USB | USB-С USB 3.2 |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка |
| Особливості | USB-концентратор Підтримка HDR KVM перемикач Flicker Free AMD FreeSync Безрамковий екран Low Blue Light USB Type-C Power Delivery Пульт дистанційного керування |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 37 |
| Гучність вбудованних колонок | |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | Не передбачено |
| Сертифікат EDLA | Немає |
| Захист від води та пилу | Немає |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | < 0,5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





