GIGABYTE 25" GS25F2A Gaming IPS 1920x1080, 1мс, 300кд/м2, 1000:1, 240Гц, DP/HDMI, Аудіовихід, 2*2Вт











5967грн
Код товару:55079
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
ОСТАННІЙ ШТРИХ ДЛЯ ВАШОЇ ІГРОВОЇ СИСТЕМИ
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він є ключовою ланкою в ігровому сетапі. Насправді дисплей працює в синергії з усіма компонентами ПК та допомагає розкрити їхню максимальну продуктивність. Ігрові монітори GIGABYTE поєднують топові характеристики та високу якість, щоб ви отримали преміальний досвід без зайвих витрат.
ПРОСТИЙ, АЛЕ СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Лаконічний вигляд підкреслює філософію дизайну ігрової серії GIGABYTE: мінімалізм, практичність і надійність. Міцна підставка та матове покриття забезпечують і комфорт у використанні, і привабливий зовнішній вигляд.
ІДЕАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений підставкою з широким діапазоном регулювання нахилу, щоб ви могли легко налаштувати екран під себе.
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він є ключовою ланкою в ігровому сетапі. Насправді дисплей працює в синергії з усіма компонентами ПК та допомагає розкрити їхню максимальну продуктивність. Ігрові монітори GIGABYTE поєднують топові характеристики та високу якість, щоб ви отримали преміальний досвід без зайвих витрат.
ПРОСТИЙ, АЛЕ СТИЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Лаконічний вигляд підкреслює філософію дизайну ігрової серії GIGABYTE: мінімалізм, практичність і надійність. Міцна підставка та матове покриття забезпечують і комфорт у використанні, і привабливий зовнішній вигляд.
ІДЕАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений підставкою з широким діапазоном регулювання нахилу, щоб ви могли легко налаштувати екран під себе.
- Flicker-Free: Технологія усуває мерехтіння та зменшує втому очей під час тривалого використання.
- Low Blue Light: Сертифіковано TUV Rheinland для зниження рівня синього світла та кращого захисту зору.
- Clear Sound: Забезпечує чисте та насичене звучання для більш повного занурення.
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробництва | China |
| Модель | GS25F2A Gaming Monitor |
| Код виробника | GS25F2A Gaming Monitor |
| Гарантія (міс) | 36 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4719331870683 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 23,6 - 25,99 |
| Діагональ, дюйми | 24.5" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1080 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 300 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 120% sRGB |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI Mini-Jack (3.5 mm) |
| USB | |
| Потужність Power Delivery | |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| VESA | Є |
| Вбудовані колонки | Є |
| Вбудована камера | Немає |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Особливості | Low Blue Light Flicker Free Підтримка HDR AMD FreeSync Безрамковий екран |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
| Захист від води та пилу | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 25.2 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Допустимий режим експлуатації | |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





