GIGABYTE 27" M27UP ICE Gaming IPS 3840x2160, 1мс,350кд/м2,1000:1,160Гц, DP/HDMI/USB-C,USB, Ауд,2*5Вт











17237грн
Код товару:55083
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 16916грн
Миттєве перемикання — максимум потужності
Змінюй частоту оновлення та співвідношення сторін одним кліком — швидко, легко й без зусиль.
Охолодження з усіх боків
Система вентиляції з чотирьох сторін ефективно відводить тепло навіть у режимах високої частоти, забезпечуючи стабільну роботу, прохолоду та довговічність монітора під час тривалих ігрових сесій.
Один для всіх
Завдяки функції KVM можна керувати кількома пристроями за допомогою одного комплекту клавіатури, миші та монітора. А спеціальна кнопка KVM дозволяє перемикатися між ними блискавично — одним натисканням.
Ідеальний кут огляду
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений ергономічною підставкою з широким діапазоном регулювань висоти та нахилу, щоб ти завжди мав найзручніше положення для гри чи роботи.
Інтерфейси підключення
Модель M27UP оснащена портом USB-C із режимом Smart PD, що забезпечує подачу живлення до 18 Вт (динамічно до 45 Вт).
Змінюй частоту оновлення та співвідношення сторін одним кліком — швидко, легко й без зусиль.
Охолодження з усіх боків
Система вентиляції з чотирьох сторін ефективно відводить тепло навіть у режимах високої частоти, забезпечуючи стабільну роботу, прохолоду та довговічність монітора під час тривалих ігрових сесій.
Один для всіх
Завдяки функції KVM можна керувати кількома пристроями за допомогою одного комплекту клавіатури, миші та монітора. А спеціальна кнопка KVM дозволяє перемикатися між ними блискавично — одним натисканням.
Ідеальний кут огляду
Ігровий монітор GIGABYTE оснащений ергономічною підставкою з широким діапазоном регулювань висоти та нахилу, щоб ти завжди мав найзручніше положення для гри чи роботи.
Інтерфейси підключення
Модель M27UP оснащена портом USB-C із режимом Smart PD, що забезпечує подачу живлення до 18 Вт (динамічно до 45 Вт).
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробництва | China |
| Модель | M27UP ICE Gaming Monitor |
| Код виробника | M27UP ICE Gaming Monitor |
| Гарантія (міс) | 36 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4719331872359 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 26 - 28,99 |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 160 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 350 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1000:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 125% sRGB 95% DCI-P3 |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | White |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI USB Type-C Mini-Jack (3.5 mm) USB 3.2 Upstream port 3 x USB 3.2 Downstream port |
| USB | |
| Потужність Power Delivery | До 18 Вт |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| VESA | Є |
| Вбудовані колонки | Є |
| Вбудована камера | Немає |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудований мікрофон | |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Особливості | USB-концентратор Flicker Free Підтримка HDR Безрамковий екран USB Type-C Power Delivery KVM перемикач |
| Операційна система | |
| Кабелі в комплекті | HDMI DisplayPort USB |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
| Захист від води та пилу | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 27 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 5 Вт |
| Допустимий режим експлуатації | |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





