GIGABYTE 24" GS24F14A Gaming IPS 1920x1080, 1мс, 400кд/м2, 1500:1, 175Гц, DP/HDMI, Аудіовихід








4830грн
Код товару:55089
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 4740грн
ФІНАЛЬНИЙ ШТРИХ ДЛЯ ВАШОЇ ІГРОВОЇ СИСТЕМИ
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він відіграє ключову роль у розкритті потенціалу всіх компонентів ПК. Завдяки злагодженій взаємодії з системою, ігрові монітори GIGABYTE дозволяють отримати максимум продуктивності. Вони поєднують передові характеристики та високу якість, забезпечуючи преміальний досвід без зайвих витрат.
ПРОСТОТА ТА СТИЛЬ
Лаконічний дизайн відображає філософію серії ігрових моніторів GIGABYTE — нічого зайвого, лише продуманість у кожній деталі. Міцна підставка та матове покриття не лише підвищують зручність використання, а й додають естетичної привабливості.
ОПТИМАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Монітор оснащений ергономічною підставкою з широкими можливостями регулювання нахилу, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення для роботи чи гри.
ЗАХИСТ ДЛЯ ОЧЕЙ
Технологія зниження синього світла, сертифікована TUV Rheinland, допомагає зменшити навантаження на очі під час тривалого використання.
Монітор часто недооцінюють, хоча саме він відіграє ключову роль у розкритті потенціалу всіх компонентів ПК. Завдяки злагодженій взаємодії з системою, ігрові монітори GIGABYTE дозволяють отримати максимум продуктивності. Вони поєднують передові характеристики та високу якість, забезпечуючи преміальний досвід без зайвих витрат.
ПРОСТОТА ТА СТИЛЬ
Лаконічний дизайн відображає філософію серії ігрових моніторів GIGABYTE — нічого зайвого, лише продуманість у кожній деталі. Міцна підставка та матове покриття не лише підвищують зручність використання, а й додають естетичної привабливості.
ОПТИМАЛЬНИЙ КУТ ОГЛЯДУ
Монітор оснащений ергономічною підставкою з широкими можливостями регулювання нахилу, що дозволяє легко налаштувати комфортне положення для роботи чи гри.
ЗАХИСТ ДЛЯ ОЧЕЙ
Технологія зниження синього світла, сертифікована TUV Rheinland, допомагає зменшити навантаження на очі під час тривалого використання.
| Виробник | |
|---|---|
| Країна виробництва | China |
| Модель | GS24F14A Gaming Monitor |
| Код виробника | GS24F14A Gaming Monitor |
| Гарантія (міс) | 36 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4719331877088 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 23,6 - 25,99 |
| Діагональ, дюйми | 23.8" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1080 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 400 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1500:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 90% DCI-P3 8 bit (6 bit + FRC) |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port HDMI Mini-Jack (3.5 mm) |
| USB | |
| Потужність Power Delivery | |
| Тип VESA кріплення | 75x75 |
| VESA | Є |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Вбудована камера | Немає |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Особливості | Low Blue Light Flicker Free Підтримка HDR AMD FreeSync Безрамковий екран |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | HDMI |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
| Захист від води та пилу | |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 11 |
| Гучність вбудованних колонок | |
| Допустимий режим експлуатації | |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





