Вентилятор cистемний міжслотовий Titan TTC-SC07TZ (RB)

Фото Вентилятор cистемний міжслотовий Titan TTC-SC07TZ (RB)
Фото Вентилятор cистемний міжслотовий Titan TTC-SC07TZ (RB)Фото Вентилятор cистемний міжслотовий Titan TTC-SC07TZ (RB) #1Фото Вентилятор cистемний міжслотовий Titan TTC-SC07TZ (RB) #2Фото Вентилятор cистемний міжслотовий Titan TTC-SC07TZ (RB) #3

Немає в наявності

Підсвітка LEDНемає
Тип ВихідДля системного блока міжслотовий

Опис:

Titan TTC-SC07TZ(RB) - нова система охолодження графічного адаптера, створена спеціально для геймерів. Titan TTC-SC07TZ(RB) оснащений вбудованим регулятором швидкості вентилятора, комплектується двома 95-мм вентиляторами з безшумними підшипниками ковзання Z-Axis, які працюють на швидкості від 1000 до 1800 обертів на хвилину (рівень шуму знаходиться в межах 15 ~ 27,8 дБ) і можуть бути розміщені як вертикально, так і горизонтально для поліпшення повітряного потоку. Проста інсталяція в PCI слот.

Характеристики:

МодельTTC-SC07TZ(RB)
Кількість попередньо встановлених вентиляторів2
Розмір вентилятора95 x 95 x16 мм
Швидкість обертання1000 - 1800 об/хв
Повітряний потік36,6 - 66 CFM
Рівень шуму15 - 27,8 дБ
Тип підшипникаZ-Axis Bearing
Напрацювання на відмову (MTBF)60000 год
Роз'єми підключення3-pin
Енергоспоживання2,88 Вт
Розміри265 ? 147 ? 39 мм
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.
Каталог товарів