Блок питания be quiet! SFX L Power 500W, 80+Gold (BN238)





Немає в наявності
| Вентилятор, мм | 120 |
|---|---|
| КПД (50% навантаження) | >90% (80 Plus Gold) |
| Потужність | до 500 Вт |
Опис: Блок живлення be quiet! SFX L Power 500W, 80+Gold (BN238)
Потужний, надійний та стабільний
Блоки живлення SFX L Power забезпечують надійне живлення CPU та GPU завдяки стабільній лінії 12В, високоякісним японським конденсаторам та інноваційним технологіям перетворення енергії, таким як LLC, Synchronous Rectifier та DC-to-DC. Вони також надають чотири роз'єми PCIe для систем із кількома відеокартами.
Тиха робота для компактних систем
Ці блоки живлення ідеально підходять для користувачів компактних ігрових ПК або домашніх кінотеатрів (HTPC), яким необхідний формат SFX із 120-мм вентилятором. Ця модель оснащена вентилятором із регулюванням швидкості залежно від температури. Застосування високотехнологічного вентилятора та низьке тепловиділення компонентів роблять роботу SFX L Power практично безшумною.
Сертифікація 80PLUS Gold
SFX L Power 500W має сертифікацію 80PLUS Gold з ефективністю до 92% – вражаючий рівень для блоків живлення даного класу. Це знижує витрати на електроенергію та забезпечує більш тиху роботу при меншому нагріванні.
Модульна система плоских кабелів
Повністю модульна система чорних плоских кабелів спрощує встановлення компонентів і надає системі акуратного вигляду.
Адаптація під ваші потреби
Завдяки адаптеру SFX-to-ATX, блоки живлення універсально підходять як для встановлення в корпуси формату SFX, так і для повнорозмірних корпусів ATX.
Характеристики: Блок живлення be quiet! SFX L Power 500W, 80+Gold (BN238)
| Форм-фактор | SFX |
| Модель | SFX L POWER | 500W (BN238) |
| Потужність | 500 Вт |
| Модуль PFC | активний |
| Версія специфікації форм-фактору | SFX12V Version 3.3 |
| Сертифікація 80 PLUS | Gold |
| ККД (макс.) | 90+ % |
| Живлення материнської плати | 20+4 pin |
| Живлення процесора | 4+4 pin |
| Живлення відеокарт 6+2 pin, 8-pin (PCI-E) | 4 |
| Конектори SATA | 6 |
| Коннектори PATA (Molex) | 3 |
| Струм по лінії +3.3 В | 20 А |
| Струм по лінії +5 В | 20 А |
| Струм по лінії +12 В | 41.7 А |
| Струм по лінії -12 В | 0.3 А |
| Струм по лінії +5 В Standby | 3 А |
| Охолодження блоку живлення | вентилятор 120 мм |
| Захист | OTP (захист від перегріву) OCP (захист від перевантаження по струму) OPP (захист від перевантаження) SCP (захист від короткого замикання) OVP (захист від підвищеної напруги) />SIP (захист від імпульсних перешкод) |
| Вхідна напруга | 100 - 240 В |
| Розміри | 130 × 125 × 64 мм |




