Нет товара в категории

Компанія Kingston Technology відома нам, перш за все, флеш-накопичувачами та комп'ютерними комплектуючими, і на цій ниві їй немає рівних. Але не багато хто знає, що з 2014 року під ім'ям Kingston випускаються ще й ігрові гарнітури високого класу. І якщо Ви прямо зараз підозріло придивляєтеся до нового дітища Kingston – цей розділ для Вас.

Якість, що задовольняє королів

Одна з головних характеристик ігрових навушників – їхня ергономічність. Геймер проводить за комп'ютером багато годин і ніщо не повинно заважати зануренню в гру. Навушники Kingston невагомі та приємні на дотик. Суперм'які амбушюри та оголов'я запобігають тиску на голову, але завдяки продуманій конструкції щільно прилягають до вух, створюючи ідеальну звукоізоляцію. З навушниками Kingston HyperX Cloud Ви зможете грати чи дивитися фільми на повній гучності, не турбуючи своїх близьких.

У той же час гарнітура Kingston не допустить проникнення сторонніх звуків у віртуальний світ. Навушники чітко відтворюють найменші звуки кроків, шурхіт, дихання... Уявляєте, як відтепер зазвучать для Вас улюблені хорори?

Будучи ідеальним пристроєм для ігор та перегляду фільмів, чистий звук навушників Kingston дозволяє їх використовувати і для прослуховування улюбленої музики. Мала вага та компактність робить їх універсальними. Просто зніміть мікрофон і підключіть Ваші навушники до смартфона або плеєра. Шум міста повністю зникне, тож будьте обережні, переходячи вулицю.

Для своїх виробів компанія Kingston використовує матеріали найвищої якості. Навушники не видають сторонніх скрипів, алюмінієвий корпус гнучкий, але міцний. Все це гарантує Вам тривалу розлуку із сервісними центрами.

Вигідні пропозиції та швидка доставка

У магазині SVEN ДНІПРО Ви можете купити навушники Kingston, попередньо послухавши їх та потримавши їх у руках. Наш інтернет магазин обслуговує клієнтів по всій Україні. Досвідчені консультанти оформлять Ваше замовлення за телефоном або онлайн і дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

 

 

 

Компания KingstonTechnology известна нам, прежде всего, флеш-накопителями и компьютерными комплектующими, и на этом поприще ей нет равных. Но не многие знают, что с 2014 года под именем Kingston выпускаются ещё и игровые гарнитуры высокого класса. И если Вы прямо сейчас подозрительно присматриваетесь к новому детищу Kingston – этот раздел для Вас.

Качество удовлетворяющее королей

Одна из главных характеристик игровых наушников – их эргономичность. Геймер проводит за компьютером много часов и ничто не должно мешать погружению в игру. Наушники Kingston невесомы и приятны на ощупь. Супермягкие амбушюры и оголовье предотвращают давление на голову, но, благодаря продуманной конструкции, плотно прилегают к ушам, создавая идеальную звукоизоляцию. С наушниками Kingston HyperX Cloud Вы сможете играть или смотреть фильмы на полной громкости, не тревожа своих близких.

В то же время, гарнитура Kingston не допустит проникновения посторонних звуков в виртуальный мир. Наушники четко воспроизводят малейшие звуки шагов, шорохов, дыхания... Представляете как отныне зазвучат для Вас любимые хорроры?

Будучи идеальным устройством для игр и просмотра фильмов, чистый звук наушников Kingstonпозволяет их использовать и для прослушивания любимой музыки. Малый вес и компактность делает их универсальными. Просто снимите микрофон и подключите Ваши наушники к смартфону или плееру. Шум города полностью исчезнет, так что будьте осторожны, переходя улицу.

Для своих изделий компания Kingston использует материалы высокого качества. Наушники не издают посторонних скрипов, алюминиевый корпус гибкий, но прочный. Все это гарантирует Вам долгую разлуку с сервисными центрами.

Выгодные предложения и быстрая доставка

В магазине SVEN ДНЕПР Вы можете купить наушники Kingston, предварительно послушав их и подержав их в руках. Наш интернет-магазин обслуживает клиентов по всей Украине. Опытные консультанты оформят Ваш заказ по телефону или онлайн и ответят на все Ваши вопросы.

Каталог товаров
2016©0.6423