Колонки акустичні активні MARVO

Активні акустичні колонки Marvo: Потужний звук у компактному дизайні

Marvo – бренд, який було запущено у 2010 році. За відносно невеликий період свого існування компанія відкрила представництво більш ніж у 60 країнах світу та здобула заслужене визнання. Основна продукція фірми: клавіатури, комп'ютерні мишки, навушники, динаміки, ігрові корпуси, автомобільні та комп'ютерні, ігрові та мобільні аксесуари, а також ігрові приставки.

Акустичні активні колонки мають низку приємних переваг перед своїми побратимами – пасивними аудіосистемами. Так, в активній акустиці вже встановлено підсилювач. А невеликі габарити таких пристроїв роблять їх зручними та компактними. Каталог магазину SVEN ДНІПРО радий запропонувати Вам вибір акустичних активних колонок Marvo за дуже приємною ціною! Підключайте компактну акустику із чистим звучанням до домашнього комп'ютера. Живлення від USB дозволить легко використовувати колонки та з Вашим ноутбуком за межами будинку. Вибирайте моделі активної акустики зі стильним дизайном та підсвічуванням. Усі представлені аудіосистеми мають вбудований регулятор гучності.

Де купити колонки Marvo 

Купити акустичні колонки активні від Marvo можна в магазині SVEN DNEPR. Оформляйте замовлення у нашому інтернет-магазині на сайті https://sven.dp.ua/ у режимі онлайн. Також Ви маєте можливість здійснити покупку у нашому магазині у м. Дніпро за адресою Суворова 14 (600 м від ТЦ Апполо)

Доставка товару можлива у всі міста України. Термін доставки – не більше 3 днів.

Залишились питання? Задайте їх нашим спеціалістам та отримайте кваліфіковану консультацію.

Звертайтесь за телефонами: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Ми завжди раді допомогти Вам!

 

 

 

Marvo – бренд, который был запущен в 2010 году. За относительно небольшой период своего существования компания открыла представительство более чем в 60 странах мира и получила заслуженное признание. Основная продукция фирмы: клавиатуры, компьютерные мышки, наушники, динамики, игровые корпусы, автомобильные и компьютерные, игровые и мобильные аксессуары, а также игровые приставки.

Акустические активные колонки имеют ряд приятных преимуществ перед своими собратьями — пассивными аудиосистемами. Так, в активной акустике уже предустановлен усилитель. А небольшие габариты таких устройств делают их удобными и компактными. Каталог магазина SVEN ДНЕПР рад предложить Вам выбор акустических активных колонок Marvo по крайне приятной цене! Подключайте компактную акустику с чистым звучанием к домашнему компьютеру. Питание от USB позволит легко использовать колонки и с Вашим ноутбуком за пределами дома. Выбирайте модели активной акустики со стильным дизайном и подсветкой. Все представленные аудиосистемы имеют встроенный регулятор громкости.

Купить колонки акустические активные от Marvo можно в магазине SVEN DNEPR. Оформляйте заказ в нашем интернет-магазине на сайте https://sven.dp.ua/ в режиме онлайн. Также Вы имеете возможность осуществить покупку в нашем магазине в г. Днепр по адресу Суворова 14 (600 м от ТЦ Апполо)

Доставка товара возможна во все города Украины. Срок доставки — не более 3 дней.

Остались вопросы? Задайте их нашим специалистам и получите квалифицированную консультацию.

Обращайтесь по телефонам: (050) 782-08-98, (068) 917-39-79, (073) 154-06-84.

Мы всегда рады Вам помочь!

Тип Вых

  • Радиоприемник(1)

Система

  • 2.0(2)

Материал корпуса

  • Пластик(2)

Питание

  • USB power(2)

FM-tuner

  • Нет(2)

Bluetooth

  • Нет(2)
Каталог товаров
2016©0.6908