Вентилятор 120мм PCCOOLER F3 T120 ARGB 3 IN 1 KIT WH, набір 3шт, 500-1800об/хв, 4-pin, Hydo-Bearing





Немає в наявності
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
|---|---|
| Колір | Білий/білий |
| Підсвітка LED | Є |
| Роз'єм живлення | 4 pin PWM |
Набір з трьох білих 120*120*25мм 9-лопасних ARGB вентиляторів F3 T120 ARGB 3 in 1 White задовольнить прихильників керованих яскравих кольорів та якісного охолодження всіх компонентів Вашого ПК. Аеродинамічний дизайн вентиляторів відчутно знижує звуковий ефект навіть при їх максимальних обертах. Завдяки наявності AURA - SYNC можна без зусиль керувати зміною кольорів і налаштувати той варіант підсвічування, який Вам до вподоби. Завдяки нещодавно оновленій аеродинамічній конструкції вентиляторів об’єм повітря значно збільшився і досяг потужної ефективності охолодження, яка не тільки забезпечує достатній потік повітря та тиск, але й ефективно знижує рівень шуму. Силіконові гелеві накладки, попередньо встановлені в кожному кутку вентиляторів, забезпечують високу швидкість роботи, одночасно ефективно зменшуючи резонанс між вентилятором і корпусом.
Характеристики:
| Part number | F3 T120 ARGB 3 in 1 White |
| Виробник | PcCOOLER |
| Термін гарантії | 24 міс |
| Країна походження | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Код УКТ ВЭД | 8414592098 |
| набір в коробці | 3*120мм вентилятори |
| розмір вентилятора | 120мм х 120мм х 25мм |
| швидкість обертання вентиляторів | 500~1800±10% об/хв |
| призначення | для корпусу |
| Живлення | 4-pin PWM |
| вага нетто | 0,470 кг |
| LED type/color/adapter | ARGB/білий/3-pin(+5V-D-G) |
| рівень шуму | > 21.6dB(A) |
| Bearing Type | HB |
| кількість вентиляторів | 3 |
| Колір | білий |
| Висота, мм | 120мм |
| Ширина, мм | 25мм |
| тип охолодження | активний |
| EAN | 6940526106760 |





