Планшети та смартфони

Ефективне використання кожної хвилини свого часу сучасній людині допомагають компактні комп'ютерні пристрої: смартфони та планшети. Важко уявити собі кращого помічника. Сучасні додатки для смартфонів і планшетів зробили життя комфортнішим у найрізноманітніших обставинах. Для одного користувача смартфон - це, передусім, GPS, розклад громадського транспорту та перекладач, для іншого - це Вайбер, швидкий доступ до соціальних мереж і електронної пошти.

Ефективний захист вашого пристрою

Індивідуалізація смартфонів і планшетних комп'ютерів стосується не тільки додатків, програмного забезпечення та технічних характеристик пристроїв, але й набору аксесуарів до них. Абсолютно кожен смартфон і планшет потребує захисту від всюди присутнього міського пилу, випадкових ударів та вологи, що забезпечується покупкою захисного екрана і хорошого чохла, однак існують і більш специфічні запити.

Моноподи

Велику популярність серед любителів фотографії отримали моноподи (селфі-пали) для смартфонів. Цей вид штатива дозволяє робити панорамні знімки зверху і фіксувати на знімках велику компанію друзів. На ринку смартфонних аксесуарів з кожним роком з'являється все більше видів моноподів, а їх якість і функціональність вдосконалюються з кожною новою моделлю.

Автомобільні кріплення для смартфонів і планшетів

З появою автомобільних додатків значно зрос попит на різноманітні автомобільні тримачі для смартфонів і планшетів. Тепер кожен, хто працює з планшетом або смартфоном під час керування автомобілем, може підібрати функціональне кріплення для свого пристрою.

Навушники та аудіосистеми

Невід'ємними пристроями для планшетів і смартфонів є навушники, гарнітури та акустичні системи. Докладніше про них ви можете дізнатися в розділах "Акустика" та "Навушники".

Покупка смартфонів, планшетів і аксесуарів до них

Магазин Sven Dnepr пропонує різноманітні гаджети та аксесуари від визнаних брендів по всьому світу: Firtech, Prestigio, Point of View, XIAOMI. Реалізація продукції лише від перевірених виробників дозволяє нам гарантувати найвищу якість товарів.

Купити смартфон, планшет і аксесуари до них ви можете в магазині Sven у Дніпрі або на сайті нашого інтернет-магазину, а також оформивши замовлення за телефоном.

 

 

 

Эффективно использовать каждую минуту своего времени современному человеку помогают компактные компьютерные устройства: смартфоны и планшеты. Трудно представить себе лучшего помощника. Современные приложения для смартфона и планшета делают жизнь комфортней в самых различных обстоятельствах. Для одного пользователя смартфон – это, прежде всего GPS, расписание общественного транспорта и переводчик, для другого –  это вайбер, быстрый доступ к соцсетям и почте.

Эффективная защита Вашего устройства

Индивидуализация смартфонов и планшетных компьютеров коснулась не только приложений, программного обеспечения и технических характеристик устройств, но и набора аксессуаров для них. Абсолютно каждый смартфон и планшет нуждается в защите от вездесущей городской пыли, случайных ударов и влаги, что обеспечивается покупкой защитного экрана и хорошим чехлом, однако существуют и более специфические запросы.

Моноподы

Большую популярность среди любителей фотографии получили моноподы (селфи-палки)  для смартфонов. Эта разновидность штатива позволяет делать панорамные снимки сверху и запечатлевать на снимках большую компанию друзей. На рынке смартфонных аксессуаров с каждым годом появляется всё больше разновидностей моноподов, а их качество и функциональность совершенствуется с каждой новой моделью.

Автомобильные крепления для смартфонов и планшетов

С появлением автомобильных приложений, значительно вырос спрос на всевозможные автомобильные держатели для смартфонов и планшетов. Теперь каждый, кто работает с планшетом или смартфоном в процессе управления машиной, может подобрать функциональное крепление для своего устройства.

Наушники и аудиосистемы

Необходимыми девайсами для планшетов и смартфонов являются наушники, гарнитуры и акустические системы. О них Вы можете подробнее узнать в разделах «Акустика» и «Наушники».

Покупка смартфонов, планшетов и аксессуаров к ним

Магазин Sven Dnepr предлагает различные гаджеты и аксессуары признанных во всём мире брэндов: Firtech, Prestigio, Point of View, XIAOMI. Реализация продукции только проверенных производителей позволяет нам гарантировать самое высокое качество товаров. 

Купить смартфон, планшет и аксессуары к ним Вы можете в магазине Sven в Днепре или на сайте нашего интернет-магазина, а также оформив заказ по телефону. 

Каталог товаров
2016©0.4579