ASUS 24" VG249Q1R IPS 1920x1080, 1мс, 178/178, 1000:1, 250кд/м2, 165Гц, DP/HDMI/VGA, Audio 2х2Вт







Немає в наявності
| Діагональ | 24" |
|---|---|
| Кривизна экрану | Плоский |
| Розподільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення, Гц | 165 |
| Відеовхід (інтерфейс) | DisplayPort HDMI VGA |
| Колір | Чорний|Чорний |
Опис:
ASUS TUF Gaming VG249Q1R - це 23,8-дюймовий монітор з роздільною здатністю Full-HD (1920х1080) і високою частотою оновлення (165 Гц), призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів. Серед його переваг - підтримка адаптивної синхронізації FreeSync Premium, що сприяє плавному відображенню динамічних сцен в іграх і фільмах.
Ультратонкий корпус
23,8-дюймовий екран монітора TUF Gaming VG249Q1R укладений в неймовірно витончений корпус, який буде прекрасно виглядати в будь-якій обстановці. Його товщина в найтоншій точці становить всього 7,5 мм. Привабливим елементом у зовнішньому вигляді нових ігрових моніторів ASUS є оригінальна підставка Turbo Rim.
Частота оновлення - 165 Гц
Однією з особливостей монітора TUF Gaming VG249Q1R є підвищена частота оновлення екрану - 165 Гц, за рахунок якої поліпшується плавність зображення і мінімізується затримка відображення. Це буде особливо помітно в динамічних іграх, таких як шутери, стратегії в реальному часі, гоночні та спортивні симулятори.
Технологія ELMB
Технологія мінімізації розмиття, розроблена фахівцями ASUS і отримала назву Extreme Low Motion Blur, дозволяє цьому монітору видавати більш чітке зображення при показі динамічних сцен в комп'ютерних іграх. Час відгуку, вимірюваний за методом MPRT, становить всього 1 мс.
Shadow Boost
Завдяки технології Shadow Boost поліпшується відображення темних фрагментів ігрових сцен, при цьому світлі області залишаються без істотних змін. Це дозволить швидше помітити ворога, що зачаївся в тіні.
GamePlus
Оскільки даний монітор орієнтований в першу чергу на геймерів, в ньому реалізовані спеціальні функції, призначені для любителів комп'ютерних ігор і розроблені за їх участю. Вони активуються за допомогою кнопки GamePlus.
GameVisual
Ексклюзивна технологія ASUS GameVisual дозволяє швидко налаштовувати монітор відповідно до поточних завдань і умов, щоб отримати максимально якісне зображення. Всього доступно сім режимів налаштування. Між доступними режимами можна легко перемикатися натисканням на спеціально виділену для цього кнопку.
Мінімізація мерехтіння екрану
Для зменшення ймовірності появи неприємних симптомів, пов'язаних із втомою очей, фахівці ASUS розробили технологію Flicker-Free, яка пригнічує мерехтіння екрану.
Фільтрація синього світла
У моніторах ASUS реалізована функція фільтрації синього світла, яке може чинити шкідливий вплив на очі. Ступінь фільтрації задається користувачем в екранному меню.
Інтерфейси
Для підключення до різних мультимедійних пристроїв монітор має безліч інтерфейсів, включаючи DisplayPort 1.2, два порти HDMI 1.4 і вихід для навушників.
Характеристики:
| Діагональ екрану | 23,8" |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку | 1 мс |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип підсвічування | WLED |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м² |
| Контрастність | 1000 :1 |
| Кут огляду горизонтальний | 178 ° |
| Кут огляду вертикальний | 178 ° |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Роз'єм DisplayPort | 1 |
| Роз'єм HDMI | 2 |
| Аудіороз'єм | вихід |
| Вбудовані колонки | 2 × 2 Вт |
| Кут нахилу | від -5 до 22 ° |
| Кріплення на стіну (VESA) | 75 × 75 мм |
| Енергоспоживання (стандарт) | 15 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0,5 Вт |
| Розміри | 539,5 ? 406,5 ? 213 мм |
| Вага | 3 кг |
| Колір | чорний |





