ASUS 25" VG257Q5A, VA 1920x1080, 200Гц, 1мс, 300кд/м2, 3500:1, DP/HDMI, Аудіовихід, 2*2Вт








6986грн
Код товару:55033
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 6856грн
ASUS VG257Q5A (90LM0B40-B01B71)
24,5-дюймовий ігровий монітор ASUS TUF Gaming VG257Q5A з роздільною здатністю Full HD створений для максимально динамічного геймінгу. Частота оновлення 200 Гц забезпечує надзвичайно плавне відображення, а підтримка технологій ELMB Sync та AMD FreeSync™ Premium гарантує чітку картинку без розривів і затримок. Завдяки охопленню 125% sRGB ви отримуєте насичені кольори та виразний контраст.
200 Гц і 0,5 мс (GtG) — максимальна швидкість
Висока частота оновлення 200 Гц ефективно зменшує розмиття руху та затримки, що дає перевагу в шутерах, перегонах, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Час відгуку 0,5 мс (GtG) дозволяє миттєво реагувати на події на екрані та діяти першим.
Adaptive-Sync
Технологія AMD FreeSync™ Premium забезпечує плавне відображення без розривів кадру та з мінімальною затримкою, синхронізуючи частоту оновлення монітора з відеокартою.
ELMB Sync
Функція ELMB Sync дозволяє одночасно використовувати технологію зменшення розмиття (ELMB) разом із Adaptive-Sync, усуваючи ефект шлейфів і розривів для максимально чіткої картинки навіть при високій частоті кадрів.
Variable Overdrive
Інтелектуальна технологія ASUS Variable Overdrive автоматично регулює рівень розгону матриці залежно від частоти кадрів, забезпечуючи оптимальну якість зображення в будь-якій грі.
Зручне керування
Оновлене програмне забезпечення DisplayWidget Center дозволяє змінювати налаштування монітора за допомогою миші — без необхідності користуватися екранним меню OSD.
Shadow Boost
Технологія ASUS Shadow Boost покращує деталізацію в темних сценах без пересвічування світлих ділянок, допомагаючи швидше помітити суперників у тіні.
GamePlus
Ексклюзивна функція GamePlus з гарячою клавішею додає вбудовані інструменти для тренування та вдосконалення навичок гри, розроблені за участю професійних геймерів.
GameVisual
Технологія ASUS GameVisual пропонує сім попередньо встановлених режимів відображення для оптимізації зображення залежно від типу контенту. Перемикання доступне через гарячу клавішу або меню налаштувань.
Flicker-Free
Технологія Flicker-Free зменшує мерехтіння екрана, знижуючи навантаження на очі під час тривалих ігрових сесій.
Low Blue Light
Функція ASUS Low Blue Light зменшує рівень синього світла. Доступні чотири рівні фільтрації для комфортного перегляду.
Широкі можливості підключення
Монітор оснащений двома портами HDMI 2.0 та DisplayPort™ 1.4, що забезпечує сумісність із різними джерелами сигналу.
24,5-дюймовий ігровий монітор ASUS TUF Gaming VG257Q5A з роздільною здатністю Full HD створений для максимально динамічного геймінгу. Частота оновлення 200 Гц забезпечує надзвичайно плавне відображення, а підтримка технологій ELMB Sync та AMD FreeSync™ Premium гарантує чітку картинку без розривів і затримок. Завдяки охопленню 125% sRGB ви отримуєте насичені кольори та виразний контраст.
200 Гц і 0,5 мс (GtG) — максимальна швидкість
Висока частота оновлення 200 Гц ефективно зменшує розмиття руху та затримки, що дає перевагу в шутерах, перегонах, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх. Час відгуку 0,5 мс (GtG) дозволяє миттєво реагувати на події на екрані та діяти першим.
Adaptive-Sync
Технологія AMD FreeSync™ Premium забезпечує плавне відображення без розривів кадру та з мінімальною затримкою, синхронізуючи частоту оновлення монітора з відеокартою.
ELMB Sync
Функція ELMB Sync дозволяє одночасно використовувати технологію зменшення розмиття (ELMB) разом із Adaptive-Sync, усуваючи ефект шлейфів і розривів для максимально чіткої картинки навіть при високій частоті кадрів.
Variable Overdrive
Інтелектуальна технологія ASUS Variable Overdrive автоматично регулює рівень розгону матриці залежно від частоти кадрів, забезпечуючи оптимальну якість зображення в будь-якій грі.
Зручне керування
Оновлене програмне забезпечення DisplayWidget Center дозволяє змінювати налаштування монітора за допомогою миші — без необхідності користуватися екранним меню OSD.
Shadow Boost
Технологія ASUS Shadow Boost покращує деталізацію в темних сценах без пересвічування світлих ділянок, допомагаючи швидше помітити суперників у тіні.
GamePlus
Ексклюзивна функція GamePlus з гарячою клавішею додає вбудовані інструменти для тренування та вдосконалення навичок гри, розроблені за участю професійних геймерів.
GameVisual
Технологія ASUS GameVisual пропонує сім попередньо встановлених режимів відображення для оптимізації зображення залежно від типу контенту. Перемикання доступне через гарячу клавішу або меню налаштувань.
Flicker-Free
Технологія Flicker-Free зменшує мерехтіння екрана, знижуючи навантаження на очі під час тривалих ігрових сесій.
Low Blue Light
Функція ASUS Low Blue Light зменшує рівень синього світла. Доступні чотири рівні фільтрації для комфортного перегляду.
Широкі можливості підключення
Монітор оснащений двома портами HDMI 2.0 та DisplayPort™ 1.4, що забезпечує сумісність із різними джерелами сигналу.
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 36 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | VG257Q5A |
| Код виробника | 90LM0B40-B01B71 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4711387958056 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 23,6 - 25,99 |
| Діагональ, дюйми | 24.5" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 200 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 1920х1080 |
| Технологія матриці | VA (MVA) |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 300 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 3500:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 125% sRGB |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port 2xHDMI Mini-Jack (3.5 mm) |
| Потужність Power Delivery | |
| USB | |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану |
| Особливості | Low Blue Light Flicker Free Підтримка HDR AMD FreeSync Безрамковий екран Adaptive Sync |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 29 |
| Гучність вбудованних колонок | 2 x 2 |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





