ASUS 27" XG27ACMES-W, IPS 2560x1440, 255Гц, 1мс, 350кд/м, 1300:1, DP/HDMI/USB-С, Аудіовихід








14330грн
Код товару:55029
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 14063грн
Максимальна продуктивність та функціональність
ROG Strix XG27ACMES-W створений для геймерів, які цінують і продуктивність, і зручність. Насолоджуйтесь плавною, реалістичною картинкою завдяки роздільній здатності 1440p, частоті оновлення 255 Гц (OC) та надшвидкому часу відгуку 0,3 мс (мін.). Інтелектуальні AI-функції допомагають вам впевнено долати будь-які виклики, а універсальний порт Type-C забезпечує сучасну зручну підключуваність.
Вражаюча візуальна точність
Технологія Fast IPS у поєднанні з яскравою роздільною здатністю 1440p та підтримкою DisplayHDR400 дарує неперевершений досвід у грі та мультимедіа. Кожна деталь оживає завдяки насиченим кольорам і винятковій чіткості.
Швидкість і точність без компромісів
Позбавтеся від затримок та розмиття рухів завдяки 255 Гц (OC) та часу відгуку 0,3 мс (мін.). Плавна та чітка картинка дає перевагу в динамічних іграх: шутерах від першої особи, гонках та стратегіях у реальному часі. Реагуйте на події на екрані миттєво і влучайте точно.
Гладка картинка без розривів
Технології G-SYNC та FreeSync Premium* забезпечують синхронізацію кадрів для плавного відображення. ELMB-SYNC усуває ефект «примари» та розривів, а ASUS Variable Overdrive автоматично підлаштовує параметри монітора під зміну частоти кадрів, забезпечуючи оптимальну якість для будь-якої гри.
Насичені кольори, перевірені на фабриці
Широкий спектр кольорів із DCI-P3 97% та sRGB 133% гарантує реалістичність зображення. Кожен монітор проходить строгий контроль на фабриці для максимально точної передачі кольору та ефекту занурення.
Універсальні можливості підключення
Підключайте будь-які пристрої легко: Type-C підтримує DP Alt Mode для відео та передачі живлення, DisplayPort 1.4 забезпечує високу роздільну здатність та швидке оновлення кадрів, а HDMI підключає консолі та мультимедійні пристрої.
Перевага AI у грі
Технологія AI GamePlus аналізує сцену в реальному часі та підлаштовує приціл для максимальної точності. Dynamic Shadow Boost висвітлює темні ділянки без перенасичення світлих, даючи перевагу в умовах слабкого освітлення.
Компактність та ергономіка
Монітор займає мало місця на столі, а ергономічна підставка забезпечує нахил, поворот, обертання та регулювання висоти для комфортного перегляду весь день. Також передбачене кріплення VESA для монтажу на стіну.
Зручне налаштування
Налаштовуйте параметри монітора через інтуїтивний додаток DisplayWidget Center без потреби натискати фізичні кнопки. Легко підлаштовуйте профілі для різних ігор та програм.
ROG Strix XG27ACMES-W створений для геймерів, які цінують і продуктивність, і зручність. Насолоджуйтесь плавною, реалістичною картинкою завдяки роздільній здатності 1440p, частоті оновлення 255 Гц (OC) та надшвидкому часу відгуку 0,3 мс (мін.). Інтелектуальні AI-функції допомагають вам впевнено долати будь-які виклики, а універсальний порт Type-C забезпечує сучасну зручну підключуваність.
Вражаюча візуальна точність
Технологія Fast IPS у поєднанні з яскравою роздільною здатністю 1440p та підтримкою DisplayHDR400 дарує неперевершений досвід у грі та мультимедіа. Кожна деталь оживає завдяки насиченим кольорам і винятковій чіткості.
Швидкість і точність без компромісів
Позбавтеся від затримок та розмиття рухів завдяки 255 Гц (OC) та часу відгуку 0,3 мс (мін.). Плавна та чітка картинка дає перевагу в динамічних іграх: шутерах від першої особи, гонках та стратегіях у реальному часі. Реагуйте на події на екрані миттєво і влучайте точно.
Гладка картинка без розривів
Технології G-SYNC та FreeSync Premium* забезпечують синхронізацію кадрів для плавного відображення. ELMB-SYNC усуває ефект «примари» та розривів, а ASUS Variable Overdrive автоматично підлаштовує параметри монітора під зміну частоти кадрів, забезпечуючи оптимальну якість для будь-якої гри.
Насичені кольори, перевірені на фабриці
Широкий спектр кольорів із DCI-P3 97% та sRGB 133% гарантує реалістичність зображення. Кожен монітор проходить строгий контроль на фабриці для максимально точної передачі кольору та ефекту занурення.
Універсальні можливості підключення
Підключайте будь-які пристрої легко: Type-C підтримує DP Alt Mode для відео та передачі живлення, DisplayPort 1.4 забезпечує високу роздільну здатність та швидке оновлення кадрів, а HDMI підключає консолі та мультимедійні пристрої.
Перевага AI у грі
Технологія AI GamePlus аналізує сцену в реальному часі та підлаштовує приціл для максимальної точності. Dynamic Shadow Boost висвітлює темні ділянки без перенасичення світлих, даючи перевагу в умовах слабкого освітлення.
Компактність та ергономіка
Монітор займає мало місця на столі, а ергономічна підставка забезпечує нахил, поворот, обертання та регулювання висоти для комфортного перегляду весь день. Також передбачене кріплення VESA для монтажу на стіну.
Зручне налаштування
Налаштовуйте параметри монітора через інтуїтивний додаток DisplayWidget Center без потреби натискати фізичні кнопки. Легко підлаштовуйте профілі для різних ігор та програм.
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 36 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | XG27ACMES-W |
| Код виробника | 90LM0C92-B01171 |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| EAN | 4711636140485 |
| Призначення | |
| Призначення | Ігровий (eSports) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 26 - 28,99 |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 255 Гц |
| Максимальна роздільна здатність | 2560х1440 |
| Технологія матриці | Fast IPS |
| Поверхня екрану | Антиблікова |
| Матриця | |
| Яскравість, Кд/м2 | 350 |
| Час реакції, мс | 1 |
| Кути огляду | 178/178 |
| Технологія сенсорного екрану | |
| Контраст статичний | 1300:1 |
| Контраст динамічний | |
| Розширена колірна гамма | 10 bit true 97% DCI-P3 133% sRGB |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Black |
| Відео | |
| Інструкції / Брошури / Гарантійні талони | |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port HDMI USB Type-C Mini-Jack (3.5 mm) |
| Потужність Power Delivery | До 15 Вт |
| USB | |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудована камера | Немає |
| Вбудований мікрофон | Немає |
| Властивості підставки | Регулювання кута нахилу екрану Регулювання за висотою Поворотна підставка Поворот в портретний режим (Pivot) |
| Особливості | NVidia G-Sync Low Blue Light Flicker Free Підтримка HDR AMD FreeSync Безрамковий екран Adaptive Sync USB Type-C Power Delivery |
| Операційна система | Немає |
| Кабелі в комплекті | DisplayPort |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 23 |
| Гучність вбудованних колонок | |
| Допустимий режим експлуатації | |
| Можливість інсталяції | |
| Сертифікат EDLA | |
| Захист від води та пилу | |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | 0.5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





