ASUS 27" XG27ACMES-W, IPS 2560x1440, 255Гц, 1мс, 350кд/м, 1300:1, DP/HDMI/USB-С, Аудіовихід
Фото ASUS 27" XG27ACMES-W, IPS 2560x1440, 255Гц, 1мс, 350кд/м, 1300:1, DP/HDMI/USB-С, АудіовихідФото ASUS 27" XG27ACMES-W, IPS 2560x1440, 255Гц, 1мс, 350кд/м, 1300:1, DP/HDMI/USB-С, Аудіовихід #1Фото ASUS 27" XG27ACMES-W, IPS 2560x1440, 255Гц, 1мс, 350кд/м, 1300:1, DP/HDMI/USB-С, Аудіовихід #2Фото ASUS 27" XG27ACMES-W, IPS 2560x1440, 255Гц, 1мс, 350кд/м, 1300:1, DP/HDMI/USB-С, Аудіовихід #3Фото ASUS 27" XG27ACMES-W, IPS 2560x1440, 255Гц, 1мс, 350кд/м, 1300:1, DP/HDMI/USB-С, Аудіовихід #4Фото ASUS 27" XG27ACMES-W, IPS 2560x1440, 255Гц, 1мс, 350кд/м, 1300:1, DP/HDMI/USB-С, Аудіовихід #5Фото ASUS 27" XG27ACMES-W, IPS 2560x1440, 255Гц, 1мс, 350кд/м, 1300:1, DP/HDMI/USB-С, Аудіовихід #6
14330грн
Код товару:55029
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
Максимальна продуктивність та функціональність
Вражаюча візуальна точність
Швидкість і точність без компромісів
Гладка картинка без розривів
Насичені кольори, перевірені на фабриці
Універсальні можливості підключення
Перевага AI у грі
Компактність та ергономіка
Зручне налаштування
Виробник
Гарантія (міс)
36
Країна виробництва
China
Модель
XG27ACMES-W
Код виробника
90LM0C92-B01171
УКТЗЕД
EAN
Призначення
Призначення
Ігровий (eSports)
Дисплей
Діагональ екрану
Діагональ, дюйми
27"
Формат екрану
Широкоформатний 16:9
Частота оновлення
255 Гц
Максимальна роздільна здатність
Технологія матриці
Fast IPS
Поверхня екрану
Антиблікова
Матриця
Яскравість, Кд/м2
350
Час реакції, мс
1
Кути огляду
Технологія сенсорного екрану
Контраст статичний
Контраст динамічний
Розширена колірна гамма
10 bit true
97% DCI-P3
133% sRGB
Максимальна частота вертикальної розгортки
Загальні
Колір корпусу
Black
Відео
Інструкції / Брошури / Гарантійні талони
Інтерфейси та оснащення
Інтерфейси
Display Port
HDMI
USB Type-C
Mini-Jack (3.5 mm)
Потужність Power Delivery
До 15 Вт