BENQ 27" PD2705Q Grey (9H.LJELA.TBE)IPS 2560x1440,5мс,1000:1,178/178,300кд,60Гц,TB/HDMI/DP,USB,2x2Вт






Немає в наявності
| Діагональ | 27" |
|---|---|
| Кривизна экрану | Плоский |
| Розподільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Відеовхід (інтерфейс) | DisplayPort HDMI Thunderbolt/Type-C |
| Колір | Чорний|Чорний |
Опис:
Оживляє натхнення
Довірте ваші творіння нашому монітору, і він покаже вам їх саме такими, якими ви їх задумували.
AQCOLOR
Колір дуже важливий. Компанія BenQ невпинно працює над відповідністю та перевагою професійних стандартів ICC/ISO, забезпеченням точності деталей та якості калібрування. Ви можете переконатися в перевагах технології AQCOLOR в кожному моніторі для дизайнерів серії BenQ DesignVue Designer.
Промисловий колірний стандарт
Дизайнерам і відеоредакторам дуже важлива точність передачі кольору. PD2705Q має 100% колірне охоплення sRGB і Rec. 709, досягаючи при цьому дивовижної точності кольору Delta E ≤ 3. Завдяки цьому ви побачите реалістичні і більш точні результати роботи.
Єдність кольору на декількох моніторах
Насолоджуйтесь стабільністю передачі кольору, навіть якщо працюєте на декількох моніторах одночасно. BenQ гарантує, що відображення кольорів на моніторах PD2705Q різних партій буде ідентичним.
Гарантована точність передачі кольорів
Будьте впевнені у своєму кольорі. Кожен монітор BenQ PD2705Q постачається з унікальним сертифікатом про професійне заводське калібрування.
Сертифікат відповідності, підтверджений CalMAN і PANTONE
Монітори BenQ перші в галузі отримали статуси відповідності CalMAN Verified і PANTONE Validated. Фахівці творчих професій вимагають досконалості, компанія BenQ їм її надає.
Спеціальні режими
Підвищіть свій професіоналізм за допомогою спеціалізованих режимів відображення BenQ.
Режим "Темна кімната"
Режим "Темна кімната" підлаштовує яскравість і контрастність зображення, забезпечуючи чудову чіткість кожної деталі навіть у затемнених ділянках
Режим M-book
Режим M-book дозволяє досягти єдності кольорів на екрані Вашого Mac і моніторі BenQ
Режим "Анімація"
Режим "Анімація" підвищує яскравість темних областей без зайвого висвітлення світлих, що особливо важливо для 3D-анімації.
Режим проектування CAD/CAM
Насолоджуйтесь чудовою контрастністю ліній і форм у технічних ілюстраціях.
HDR для досягнення цілей
Монітор PD2705Q сумісний з форматами HDR10, що дозволяє відеоредакторам переглядати HDR-контент ще на етапі редагування, щоб досягти високої якості своїх робіт.
Передбачає Ваші побажання
Один раз налаштуйте монітор під себе без необхідності подальшого переналаштування.
Характеристики:
| Діагональ екрану | 27" |
| Максимальна роздільна здатність | 2560 × 1440 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку | 5 мс |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип підсвічування | LED |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м² |
| Контрастність | 1000 :1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16,7 млн. |
| Кут огляду горизонтальний | 178 ° |
| Кут огляду вертикальний | 178 ° |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Роз'єм DisplayPort | 1 |
| Роз'єм DisplayPort USB-C | 1 |
| Роз'єм HDMI | 1 |
| Аудіороз'єм | вихід |
| USB-хаб | 4 × USB 3.1 |
| Вбудовані колонки | 2 × 2 Вт |
| Ергономіка | орієнтація пейзаж/портрет (Pivot) регулювання по висоті |
| Кут нахилу | від -5 до 20 ° |
| Кріплення на стіну (VESA) | 100 ? 100 мм |
| Енергоспоживання (стандарт) | 155 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0,5 Вт |
| Розміри (без підставки) | 614 ? 367,9 ? 57,2 мм |
| Розміри | 614 ? 428,5 / 549,22 ? 230,7 мм |
| Вага | 5,7 кг |
| Колір | сірий |





