BENQ 27" PD2706U Grey (9H.LLJLB.QBE) IPS 3840x2160, 5мс, 1200:1, 350кд/м2, 60Гц, TB/HDMI/DP, USB







23783грн
Код товару:44786
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 23340грн
| Діагональ | 27" |
|---|---|
| Кривизна экрану | Плоский |
| Розподільна здатність | 3840x2160 (4K) |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Відеовхід (інтерфейс) | DisplayPort HDMI Thunderbolt/Type-C |
| Колір | Чорний|Чорний |
PD2706U | 27" монітор для дизайнерів — 4K UHD, 95 % P3, HDR 400 та USB-C
Особливості:
- Світлодіодний 27-дюймовий монітор із роздільною здатністю 4K UHD, співвідношенням сторін 16 : 9, технологією IPS і підключенням через USB-C потужністю 90 Вт.
- Охоплює 95 % колірного простору Р3 і забезпечує узгоджену передачу кольорів із коефіцієнтом дельта Е ? 3.
- KVM-перемикач та функція BenQ ICCsync підвищують ефективність роботи.
| Виробник | |
|---|---|
| Гарантія (міс) | 36 |
| Код виробника | 9H.LLJLB.QBE |
| Модель | PD2706U Dark Grey |
| Країна виробництва | China |
| УКТЗЕД | 8528521000 |
| Призначення | |
| Призначення | Графічний/веб дизайн, обробка відео (Color Critical) Для дому та офісу (Універсальний) |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 26 - 28 |
| Діагональ, дюйми | 27" |
| Формат екрану | Широкоформатний 16:9 |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Поверхня екрану | Матова |
| Матриця | |
| Максимальна роздільна здатність | 3840х2160 |
| Технологія матриці | IPS / PLS |
| Кути огляду | 178/178 |
| Час реакції, мс | 5 |
| Яскравість, Кд/м2 | 400 |
| Контраст статичний | 1200:1 |
| Контраст динамічний | 20M:1 |
| Максимальна частота вертикальної розгортки | 60 Гц |
| Розширена колірна гамма | 95% та більше DCI-P3 99% sRGB |
| Загальні | |
| Колір корпусу | Dark Grey |
| Інтерфейси та оснащення | |
| Інтерфейси | Display Port HDMI USB Type-C USB 3.2 Mini-Jack (3.5 mm) |
| USB | USB-С USB 3.2 |
| VESA | Є |
| Тип VESA кріплення | 100x100 |
| Вбудовані колонки | Є |
| Блок живлення | Внутрішній |
| Вбудована камера | Немає |
| Властивості підставки | Поворот в портретний режим (Pivot) Поворотна підставка Регулювання за висотою Регулювання кута нахилу екрану |
| Особливості | Brightness Intelligence/Brightness Intelligence Plus Flicker Free Low Blue Light USB-концентратор Безрамковий екран Контроль рівномірності підсвічування екрану Пульт дистанційного керування Підтримка HDR Режим PbP Режим PiP |
| Кабелі в комплекті | USB кабель |
| Гучність вбудованних колонок | 2,5 Вт + 2,5 Вт |
| Cереднє eнергоспоживання, Ватт | 45 |
| Енергоспоживання в режимі очікування, Ватт | < 0,5 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





