BENQ 24" GW2480 Black, IPS, 1920x1080, 5ms, 1000:1, 178/178, 250кд/м, 60Гц, DVI/HDMI/VGA, 2х1Вт







Немає в наявності
| Діагональ | 24" |
|---|---|
| Кривизна экрану | Плоский |
| Розподільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення, Гц | 60 |
| Відеовхід (інтерфейс) | DVI HDMI VGA |
| Колір | Чорний|Чорний |
Опис:
Мінімалістичний дизайн корпусу монітора GW2480 створить відчуття елегантності та стилю в будь-якому інтер'єрі. Монітор GW2480 поєднує в собі функціональність, новітні технології та розкішний зовнішній вигляд. Кожна деталь, кожна функція цього монітора була ретельно продумана. Користувачі зможуть доторкнутися до абсолютно нового світу, який відкриє для них монітор GW2480.
Невід'ємна частина домашнього та офісного інтер'єру
"Простота – це вища форма витонченості" — Леонардо да Вінчі. Мінімалізм дизайну та елегантний силует роблять монітор GW2480 незамінним інструментом для роботи як вдома, так і в офісі. Ніщо більше не відволікатиме вас від роботи. Корпус GW2480 оформлений у чорному кольорі. GW2480 - це те, що ви шукаєте, щоб досягти досконалості.
Технологія Flicker-free
На звичайних LCD моніторах мерехтіння зображення відбувається 200 разів на секунду. Таке мерехтіння нерозрізниме органами зору, але тривала робота за таким монітором може призвести до втоми очей і навіть до головного болю. У моніторі GW2480 флікерінг відсутній на всіх рівнях яскравості. Робота за цим монітором забезпечить вам більший комфорт для очей і меншу втомлюваність, завдяки технології Flicker-free.
Режими Low Blue Light
Кожен монітор випромінює синє світло, яке може призвести до втоми очей. Унікальна технологія BenQ Low Blue Light дозволяє вирішити проблему впливу синього світла на очі. Увімкніть один з 4 попередньо встановлених режимів Low Blue Light: (Мультимедіа – 30% зниження, Інтернет 50% зниження, Офіс 60% зниження, Читання 70% зниження).
Широкі кути огляду 178°/178°
IPS монітори мають широкі кути огляду 178º/178º, що дозволяє насолоджуватися однаково якісним зображенням майже з будь-якого кута приміщення без шкоди для якості та яскравості картинки на екрані монітора.
Мультимедійний інтерфейс HDMI
Мультимедійний інтерфейс HDMI робить монітор неймовірно зручним у використанні – тепер ви можете насолоджуватися цифровими розвагами легко, навіть використовуючи додаткове мультимедійне обладнання.
Особливості:
- Flicker Free
- Режим Low Blue Light (Баланс синього кольору)
- Дуже тонка рамка
- Широкий кут огляду 178°/178°
Характеристики:
| Діагональ екрану | 23,8" |
| Максимальна роздільна здатність | 1920 × 1080 |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Тип матриці | IPS |
| Час відгуку | 5 мс |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип підсвічування | WLED |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м² |
| Контрастність | 1000 :1 |
| Динамічна контрастність | 20000000 :1 |
| Максимальна кількість кольорів | 16,7 млн. |
| Кут огляду горизонтальний | 178 ° |
| Кут огляду вертикальний | 178 ° |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Роз'єм DisplayPort | 1 |
| Роз'єм HDMI | 1 |
| Роз'єм VGA | 1 |
| Аудіороз'єм | вихід |
| Вбудовані колонки | 2 × 1 Вт |
| Кут нахилу | від -5 до 20 ° |
| Кріплення на стіну (VESA) | 100 ? 100 мм |
| Енергоспоживання (стандарт) | 27 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0,5 Вт |
| Розміри (з підставкою) | 540 ? 420 ? 175 мм |
| Вага (з підставкою) | 3,84 кг |
| Колір | чорний |





