Canon PIXMA PRO-200 (4280C009AA) Принтер струйный A3+

Фото Canon PIXMA PRO-200 (4280C009AA) Принтер струйный A3+
Фото Canon PIXMA PRO-200 (4280C009AA) Принтер струйный A3+Фото Canon PIXMA PRO-200 (4280C009AA) Принтер струйный A3+ #1Фото Canon PIXMA PRO-200 (4280C009AA) Принтер струйный A3+ #2Фото Canon PIXMA PRO-200 (4280C009AA) Принтер струйный A3+ #3Фото Canon PIXMA PRO-200 (4280C009AA) Принтер струйный A3+ #4

Нет в наличии

Яскравий кольоровий фотодрук, універсальність і функціональність - принтер Canon PIXMA PRO-200 стане ідеальним рішенням для любителів і професійних фотографів.

Особливості:

  • 8-кольорова система чорнил на основі барвників
  • Друк формату A3+ без полів
  • Високошвидкісний друк
  • Бездротове підєднання і Ethernet
  • РК-дисплей 3"
  • Компактний і легкий принтер

Природні кольори
Виконуйте фотодрук високої якості зі збереженням яскравих, реалістичних кольорів, і монохромний друк виставкової якості. Універсальний, компактний і простий у використанні - цей принтер формату A3+ підтримує друк без полів, художній друк і формат панорами, щоб ви могли зосередитися на створенні ідеальних зображень.

Вражаючі фотографії високої якості
Чудова 8-кольорова система чорнил на основі барвників гарантує точне відтворення зображення, насичені кольори та високий рівень яскравості для кожного відбитка.

Вибір підходящого паперу
Універсальність у роботі з носіями та підтримка користувацьких форматів паперу допоможе вам друкувати фотографії на різному папері, включаючи панорамний формат, друк без полів і художній друк.

Швидкість і зручність використання
За допомогою вбудованого РК-дисплея 3" можна перевіряти рівень чорнил, виконувати обслуговування принтера та легко переглядати інструкції до пристрою, щоб легко досягати найкращих результатів.

Ідеальна якість кожного відбитка
3 варіанти подачі паперу й автоматична корекція перекосу паперу допоможуть забути про невірну подачу та збої друку незалежно від того, який папір ви використовуєте.

Оптимізований процес
Інтуїтивно зрозуміле ПЗ Canon PPL (Professional Print & Layout) дозволить легко відправляти фотографії з популярних програм для комплексного процесу редагування та друку.

Компактний і легкий
Володіючи можливістю друку формату A3+, принтер Canon PIXMA PRO-200 зберіг свою малу вагу. Крім того, компактні розміри дозволяють легко вписати цей принтер в інтерєр маленької студії.

Прискорений і ефективний друк
Зйомка вдалого кадру займає всього мить, і на успішний друк також не повинно йти багато часу. Canon PIXMA PRO-200 здатен швидко і ефективно друкувати матеріали формату A3+ найвищої якості всього лише за 90 секунд, залишаючи вам більше часу на творчість.

Система чорнил Chroma Life 100+
Нова 8-кольорова система чорнила Canon на основі барвників забезпечує ширший колірний простір для друку яскравих фотографій високої якості. З Canon PIXMA PRO-200 ви зможете оцінити точне відтворення глибоких відтінків чорного та поліпшену передачу тонів червоного та синього кольору. Сірі та світло-сірі чорнила забезпечать найвищу якість монохромних відбитків і прискорять процес друку.

Безкоштовне ПЗ і модуль Professional Print & Layout (PPL)
Плагін PPL працює як окреме ПЗ або модуль ПЗ для обробки зображення Canon Digital Photo Professional (або Adobe Photoshop і Lightroom). 

Мы стараемся, чтобы описание и фото товара всегда соответствовало товару у нас на складе, в основном это так, но возможны некоторые ошибки/неточности, которые мы отслеживаем и корректируем по мере возможности, поэтому важную для Вас информацию о товаре уточняйте у менеджера
Каталог товаров
2016©0.3686