Блок живлення Chieftec GPA-500S8
1810грн
Код товару:12683
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
Вентилятор, мм140
КПД (50% навантаження)>85% (80 Plus Bronze)
Потужністьдо 500 Вт
Опис:
Характеристики:
Вхідна напруга/струм230B / 5A
Частота струму50Гц
Струм на виході +5В19А
Струм на виході +3,3В22А
Сумарна потужність +5В & +3,3В не більше130Вт
Струм на виході +12В лінія 124A
Струм на виході +12В лінія 2
Сумарна потужність +12В 1 & +12В 2 не більше396Вт
Струм на виході -12В0,3А
Струм +5В Stand By2,5А
Коннектори:
24Pin ATX1 шт
SATA HDD3 шт
Molex (IDE) HDD2 шт
Floppy power1 шт
4Pin 12В1 шт
8Pin (6+2) PCI Express1 шт