Cooler CPU Deepcool AG300 (R-AG300-BKNNMN-G)










Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 671грн
| Тип Вихід | Для CPU універсальный (Intel & AMD) |
|---|---|
| Конструкція | Баштовий |
| Радіатор | Алюміній з мідними тепловими трубками |
| Підсвітка LED | Немає |
| Діаметр вентилятора, мм | 90 - 92 |
AG300 — це компактний однобаштовий кулер для ЦП, який представляє нове покоління класичних базових кулерів GAMMAXX із оновленим зовнішнім виглядом і ефективністю при потужності розсіювання тепла 150 Вт.
Три мідні теплові трубки прямого контакту ефективно передають тепло для оптимального розсіювання через радіаторну вежу. 92-мм вентилятор з ШІМ забезпечує збалансований потік повітря для забезпечення потужної продуктивності та тиші.
AG300 використовує новий дизайн сімейства DeepCool і має унікальний матричний масив ребер, який щільно утримує кожне ребро в міцній конструкції. Нікельовані теплові трубки забезпечують додатковий захист міді від корозії.
Сумісність із сучасними платформами сокетів від Intel і AMD. За допомогою кронштейнів, що входять в комплект, забезпечується належний тиск кріплення для зручної та надійної установки.
Характеристики:
| Артикул | R-AG300-BKNNMN-G |
| Країна – виробник товару | Китай |
| Код УКТ ЗЕД | 8414592098 |
| EAN code | 6933412727897 |
| Вага в упаковці, брутто (кг) | 0.471 |
| Вага без пакування, нетто (кг) | 0.367 |
| Габарити товару без пакування Ш х В х Г, мм | 120 х 77 х 129 мм |
| Розміри радіатора | 94×57×129мм |
| Розмір вентилятора | 92×92×25 мм |
| Матеріал виготовлення, теплові трубки | алюміній, мідна основа, 3 * Ø6 мм нікельованих теплових трубок |
| Сумісність із сокетами | IntelLGA1700/1200/1151/1150/1155 AMDAM5/AM4 |
| Гарантія (міс) | 12 |
| Тепловий пакет (TDP) | 150Вт |
| Кількість та розмір вентиляторів | 1*92х92х25мм |
| Тип підшипника | HB |
| Рівень шуму | ≤30.5 дБ |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500~3050 RPM±10% |
| Харчування | 4-pin, PWM |





