Cooler CPU Deepcool AG400 BK ARGB V2 (R-AG400-BKAMMN-GJD) LGA1851/1700/1200/115X/AM5/AM4











1606грн
Код товару:51357
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Родина кулерів від Deepcool поповнилась кулером AG400 BK ARGB V2. На відміну від першої версії ця модель оздоблена кришкою з ARGB підсвічування та має більш потужне охолодження. Завдяки оптимізації внутрішньої капілярної структури та впорскуванню точної кількості рідини теплова трубка забезпечує найкраще розсіювання тепла незалежно від того, чи знаходиться кулер у вертикальному чи горизонтальному корпусі. Це ідеальне співвідношення сприяє високоефективній зміні фази по всій тепловій трубці та досягає меншого теплового опору в широкому діапазоні TDP. Металевий монтажний кронштейн забезпечує легкий процес встановлення, що гарантує належний контакт і рівний тиск на платформах Intel і AMD.
Характеристики:
| Артикул | R-AG400-BKAMMN-GJD |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник | Китай |
| Код УКТ ЗЕД | 8414592098 |
| Комплектація | радіатор AG400 Вентилятор кріплення для установки на сокети INTEL та AMD бекплейт для установки на сокети INTEL Інструкція із встановлення |
| Розмір вентилятора | 120×120×25мм (L×W×H) |
| Частота обертів | 500~2100 RPM±10% |
| Живлення | 4-pin PWM |
| Розміри | 125×92×154мм (L×W×H) |
| Вага нетто | 0,643кг |
| Сокет | Intel LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 AMD AM5/AM4 |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM/ШИМ |
| Максимальний TDP | 220W |
| Підсвічування | 3-pin(+5V-D-G) |
| Максимальний рівень шуму | ≤31.6 dB(A) |
| Тип підшипника | HB |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Колір Корпусу | чорний |
| Товщина | 92мм |
| Товщина вентилятора (мм) | 25мм |
| Кількість теплових трубок | Ø6 мм × 4шт |
| Регулювання обертів | ШИМ (PWM) |
| EAN | 6933412729310 |
| Вага брутто | 0,9кг |
| Ширина в упаковке (см) | 12 |
| Глубина в упаковке (см) | 15 |
| Высота в упаковке (см) | 17 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





