Cooler CPU Deepcool AG620 G2 WH ARGB (R-AG620-WHAMMG2-G)










доставка в магазин 1-3 дні
DeepCool AG620 G2 WH ARGB — це оновлена версія популярної серії AG620, яка отримала покращену ефективність, нову архітектуру тепловідведення та сучасні ARGB-вентилятори. Модель орієнтована на продуктивні ігрові та робочі системи з процесорами середнього та високого рівня. Кулер побудований за класичною двобаштовою схемою, яка забезпечує максимальну площу розсіювання тепла:
- 6 теплових трубок (Ø6 мм) — ефективно відводять тепло від процесора
- Масивний алюмінієвий радіатор із щільним оребренням
- Нікельована основа для кращого контакту з CPU
- Оновлена технологія Core Touch Technology 2.0 (CTT 2.0) оптимізує розташування теплових трубок і покращує передачу тепла від теплорозподільної кришки процесора
У результаті кулер демонструє вищу ефективність у порівнянні з попереднім поколінням. AG620 G2 WH ARGB оснащений двома 120 мм ARGB PWM вентиляторами нового покоління - новими закритими вентиляторами ARGB з оптимізованим повітряним потоком та статичним тиском для потужного, але тихого охолодження. Посилена структура лопатей підвищує стабільність і довговічність, запобігаючи небажаному бічному потоку повітря, забезпечуючи сфокусований повітряний потік і усуваючи мертві зони для максимальної ефективності охолодження:
- Швидкість: 500–2000 / 2200 об/хв
- Повітряний потік: до 68.85 CFM
- Статичний тиск: до 2.10 mmAq
- Рівень шуму: до ~30.9 дБ(A)
Особливості вентиляторів:
- Закрите кільце (closed-frame) → сфокусований потік повітря
- Посилені лопаті → стабільність і довговічність
- Мінімізація турбулентності та “мертвих зон”
- Це забезпечує потужне, але тихе охолодження навіть під навантаженням. Адресна ARGB-підсвітка (5V 3-pin)
- Синхронізація з материнськими платами (ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light тощо)
- Оновлений верхній кожух із преміальним виглядом
Дизайн поєднує строгий “industrial” стиль та сучасну ігрову естетику
DeepCool AG620 G2 WH ARGB — це:
- Потужність рівня топових повітряних кулерів
- Тиха робота навіть під навантаженням
- Сучасний ARGB-дизайн
- Відмінне співвідношення ціни та продуктивності
Ідеально підходить для:
- ігрових ПК
- робочих станцій
- процесорів Ryzen 5/7/9 та Intel Core i5/i7/i9
AG620 G2 WH ARGB — це логічний розвиток серії AG: він отримав кращу ефективність, нові вентилятори та сучасний дизайн, зберігши при цьому доступність. Це один із найкращих варіантів у класі двобаштових кулерів без переходу на рідинне охолодження.
Характеристики:
| Part number | AG620 G2 WH ARGB/R-AG620-WHAMMG2-G |
| Країна походження | China |
| Код УКТ ВЭД | 8414592098 |
| КОМПЛЕКТ (все, що є в коробці) | Термопаста перехідник на INTEL AMD/INTEL кріплення (гвинти) AMD/INTEL кронштейни кріплення вентилятора Кулер |
| Розмір вентилятора | 2*120х120х25 мм |
| Швидкість обертів | 500~2000±10% RPM / 500~2200±10% RPM |
| Сумісність | Intel LGA1700/1851 AMD AM4/AM6 |
| Роз'єм живлення | 4-pin PWM |
| TDP | 270W |
| LED type/color/adapter | ARGB 3-pin(+5V-D-G) |
| Рівень шуму | ≤28.10 dB(A) / ≤30.93 dB(A) |
| Тип підшипника | HB |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Колір | білий/сріблястий |
| Тип охолодження | активний |
| Керування швидкістю обертів | PWM |
| EAN | 6933412729921 |
| Вага брутто для 1 шт. | 1,436кг |
| Ширина (без коробки) (мм) | 129мм |
| Глибина (без коробки) (мм) | 136мм |
| Висота (без коробки) (мм) | 159мм |





