Cooler CPU Deepcool AK620 (R-AK620-BKNNMT-G)











2929грн
Код товару:36413
Доставка зі складу
доставка в магазин 1-3 дні
Замовлення від 2 шт :
- ціна за шт : 2664грн
| Тип Вихід | Для CPU універсальный (Intel & AMD) |
|---|---|
| Конструкція | Баштовий |
| Радіатор | Алюміній з мідними тепловими трубками |
| Підсвітка LED | Немає |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
AK620 имеет полностью медное, слегка выпуклое основание с шестью медными тепловыми трубками, которые обеспечивают улучшенные характеристики теплопередачи. Плотный матричный массив ребер в конструкции с двумя радиаторами обеспечивает лучшую эффективность охлаждения для высокопроизводительных систем.
Комплект:
- інструкція;
- 4 проволочні скоби для кріплення вентиляторів;
- Г-образна викрутка;
- шприц с термопастою;
- підсилювна металева пластина для сокетів Intel LGA 1200/115х;
- 4 металеві гвинтові стойки для сокетів AMD;
- 2 крепіжні лапи для сокетів AMD АМ3 и АМ4;
- AM5 розгалужувач з одного 4х контактного роз'єму вентилятора на два (довжиною 500+100 мм);
- 2 крепіжні лапи для сокетів Intel LGA 2066/2011-V3/2011/1200/1700/115х;
- 4 гайки з накатаною головкой та отвором під крестову викрутку;
- 4 гвинтові стійки для сокетів Intel LGA 1200/115х;
- 4 гвинтові стійки для сокетів Intel LGA 2066/2011-V3/2011
Характеристики:
| Артикул | R-AK620-BKNNMT-G |
| Гарантія | 36 мес |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Крахна реєстрації бренда | Китай |
| Код УКТ ВЕД | 8414591500 |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Частота обертання | 500 ~ 1850 об / мин ± 10% |
| Живлення | 12В |
| Розміри | 129 × 138 × 160 мм |
| вага | 1456 гр |
| Максимальний TDP | 260W |
| колір | Чорний зі сріблом |
| Раз'єм живлення | 4-pin PWM |
| Сокет | LGA2066/2011-v3/2011/1700/1200/1151/1150/1155 AM4/AM3+/AM3/AM2+/AM2/FM2+/FM2/FM1 |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | ≤28 dB(A) |
| Тип підшипника | Гидродинамичний підшипник (FDB) |
| Висота СО | 157 мм |
| Товщина вентилятора, мм | 25 мм |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| EAN | 6933412727316 |
| Вага в упаковці | 1.65 |
| Ширина в упаковці (см) | 16 |
| Глубина в упаковці (см) | 16 |
| Висота в упаковці (см) | 16 |
Ми намагаємося, щоб опис і фото товару завжди відповідали товару у нас на складі, в основному це так, але можливі деякі помилки/неточності, які ми відстежуємо і коригуємо в міру можливості, тому важливу для Вас інформацію про товар уточнюйте у менеджера.





